Dr serdar erene karın germe ameliyatı olacağım çok heyecanlıyım

kubbra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011
25
1
2 hafta sonra serdar erenin özel bir tekniğiyle karın germe ameliyatı olacağım çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum :KK43:
beni nasıl bir süreç bekliyor çok ağrılı bir ameliyatmıdır offf çok zor yaptıranlar varsa yaşadıkları tecrübeleri paylaşabilirmi
lütfenn 2 doğum yaptım zayıfım ama o göbek kaldı işte çook düşündüm ama sonunda karar verdim zor bir süreç beni bekliyor

2 hafta sonra serdar erenin özel bir tekniğiyle karın germe ameliyatı olacağım çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum :KK43:
beni nasıl bir süreç bekliyor çok ağrılı bir ameliyatmıdır offf çok zor yaptıranlar varsa yaşadıkları tecrübeleri paylaşabilirmi
lütfenn 2 doğum yaptım zayıfım ama o göbek kaldı işte çook düşündüm ama sonunda karar verdim zor bir süreç beni bekliyor
Merhaba;oldunuz mu ameliyat.bende olmayı düşünüyorum da sizce zor bir ameliyat mı.siz memnun kaldınız mı?

Ben 1,5 ay önce oldum arkadaşlar.Benim ki bodylift ameliyatıydı.Hem karın hem popo.Ameliyat sonrası 2 gece hastanede kaldım.O süreçte de çok sıkıntı yaşamadım.Zaten ağrı kesici veriliyor sürekli.Benim ikici operasyonumdu bu.10 yıl önce olmuştum sadece karıngermeyi ama sonuç hüsran oldu..Kilo vermeye bağlı olarak yaptırdım bu operasyonları.Sonuç güzel olunce inanın ağrı falan hiç bir şey kalmıyor.En fazla 3 gün çekersiniz

X