Dr Zekeriya Kul’a badem göz , lip lift ameliyatı olan var mı ?

Endoskopik yüz germe sanırım doktordan doktora değişiyor benim burada okuduklarım genelde kısa süreli olmuş. Amacım sizi ümitsizliğe sürüklemek değil lütfen yanlış algılamayın. Kimisi kalıcı ip kullanılıyormuş. İnşellah yüz güldüren operasyonlar olur 😇

Endoskopik yüz germe sanırım doktordan doktora değişiyor benim burada okuduklarım genelde kısa süreli olmuş. Amacım sizi ümitsizliğe sürüklemek değil lütfen yanlış algılamayın. Kimisi kalıcı ip kullanılıyormuş. İnşellah yüz güldüren operasyonlar olur 😇
ben izli ameliyat istemiyorum yüzüm de yani kötü iyileşme olursa kaldırmaz bünyem, evet evet doktordan doktora tekniğe değişiyor buradan olan arkadaşlarla özelde arkadaşım 5 yıldır aynı kalan yüzler var birtanesi çok kilo vermiş boyunla beraber tekrar dan derin plan olacak, inşallah hepimiz için hayırlısı olur zor hep diyorum yüzde işlem yaptırmaya karar vermek

Ben yazdiklarinizi goremedim siz sadece égoïst olabilirmisiniz ? Sadece derdin olunca yaz baskalarindan yardim bekle ama sen yardim etme bence cok egoist bir davranis
Burda yardima ihtiyaci olmayan yada olan belli mada uyesinin yazilarini takip edip gorebilirsiniz
Biz buraya efelik yapmaya gelmedik. Insallah baska konuda yardim ihtiyaci duymazsiniz ;-)
Dikkatli okumamışsınız forumda Zekeriya hocanın başlıklarını o vakit … kaldı ki sizinle de konuştuk … Burda asimetri yaşayan başka birileri de vardı onların yorumundan sonra yazdım ben ve bire bir de konuştuk o kişiyle foto da attım o da attı …Neyse gereksiz yere kendimi savunuyorum . Yardımcı olmasam insanlara tamam da çok yersiz şunlar …

ben izli ameliyat istemiyorum yüzüm de yani kötü iyileşme olursa kaldırmaz bünyem, evet evet doktordan doktora tekniğe değişiyor buradan olan arkadaşlarla özelde arkadaşım 5 yıldır aynı kalan yüzler var birtanesi çok kilo vermiş boyunla beraber tekrar dan derin plan olacak, inşallah hepimiz için hayırlısı olur zor hep diyorum yüzde işlem yaptırmaya karar vermek
O büyük ameliyatı olmuş kilo vermiş tekrar derin plan yüz operasyonu olacak. Bu uzun süre idare etmiyor mu. 5 yıl boyunca aynı kalması derken......

O büyük ameliyatı olmuş kilo vermiş tekrar derin plan yüz operasyonu olacak. Bu uzun süre idare etmiyor mu. 5 yıl boyunca aynı kalması derken......
endo ameliaytı olmuştu derin plan değil yani, ama uzun yıllar kalan arkadaşlarım var endoda ...çok kilo veren çene hattı ve boyun gevşeyince derin plan olacaktı, herkese iyi araştırmalar iyi kararlar mükemmel sonuçlar diliyorum .

X