Tüp Bebek Merkezleri dr zeki akkumda tüp bebek

Zeki Akkuma gittim muayene icin ama Dicle Memorial de Ugur Deger de tup bebek tedavimi oldum.Kendisi ve ekibi gercekten cok iyi tavsiye ederim.
mrb canım.bende ugur deger hocada bır negatıf asılama bırde kımyasal gebelık olmak uzere tup bebek denedık..bu sefer zekkı beyı merak ettmıstım tesekkurler

Anladım canım. Geçmiş olsun. Zeki Bey'de muayene oldum birkaç kere ve rahim filmi çektirmiştim. Kendisi de iyi bir doktor. Hastasıyla ilgili tüm detayları dinler.Konuşması ve verdiği bilgilerle önceden neyle karşılaşacağını bilirsin ve ne yaşayacağını bilmek seni rahatlatır. İnşallah bu kez olumlu olur sonucun. Allah'ım isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah.

Geçmiş olsun ,benim tavsiyem ne Uğur Değer ne de Zeki Akkum, halen Diyarbakır'da ise kesinlikle Talip Gül.

E="meydanaz, post: 43365107, member: 575559"]kımse yok mu bayanlar[/QUOTE]
Csnimuzun zamandir girmiyordum topigini gördüm dayanamadim yazdim. Ben Mayıs ayında cem beyde istanbulda umut tup bebek merkezinde tedaviye başladım. Tedavinin ortasinda esimin isi nedeniyle diyarbakira tasindik ve tedaviki ayni merkez olduğu için diyarbakir bahceciye tasidik ilk baslarda çok korktum ayni kalite degildir acabs istanbulda devam mi etsem diye sma zeki beyin tavirlari bni ikna etti suan hamileyim ve onlarin sayesinde bn cok mutlu ayrildim umarim sende ayni dileklerlw buradan ayrilirsin

Bu arada canim aklına takilan sorularinin cevaplarini en iyi doktordan alirsin az önce facede reklamini gördüm bugün soruları cevaplıyomus zeki bey aklinda hiv soru isareti kalmadan tedavine basla derim

Bende Zeki Beyde denemeyi düşünüyorum. Hiç muayne olmaya gittin mi bilmiyorum ama gidersen kesinlkle dbakırda ondan iyisi olmadığını anlicaksın. Uğur Değer malesef hastasına vakit ayırmıyor ve çok yüksek doz ilaçlar kullandırıyor. Aşılama için 5 yumurta geliştirdiğini okumuştum bi topicte. Zeki Bey hastasını dinliyor her hastayla en az 20 dk ilgileniyo. Uğur Bey en fazla 5 dk ilgileniyo

Bende Zeki Beyde denemeyi düşünüyorum. Hiç muayne olmaya gittin mi bilmiyorum ama gidersen kesinlkle dbakırda ondan iyisi olmadığını anlicaksın. Uğur Değer malesef hastasına vakit ayırmıyor ve çok yüksek doz ilaçlar kullandırıyor. Aşılama için 5 yumurta geliştirdiğini okumuştum bi topicte. Zeki Bey hastasını dinliyor her hastayla en az 20 dk ilgileniyo. Uğur Bey en fazla 5 dk ilgileniyo
canim kesinlikle haklisin çok ilgili bir doktor ve herseyden önce hastasini seven de bir doktor bence bu çok önemli

Merhaba ben diyarbakırda önce memorialde sonra bahçecide tüp bebek yaptırdım ve allahıma çok şükür bahçecide yavruma kavuştum. 2 blast transfer edildi ve zorlu süreç sonunda tutundu bana. bahçecide ekip çok çok iyi hem anlayışlı hem ilgili hem de zaten zeki beyi biliyorsunuzdur işinde diyarbakırda bir numara. Memorial i denemek bile istemezsiniz ben çok pişmanım ilgi alaka sıfır, sadece adı var ve ben başarılı olduklarını da düşünmüyorum kaprisli bir personeli var tüp bebek sorumlularının, ugur değer desen zaten 5 dakika bile ilgilenemiyor yoğunluktan. Ben herkese zeki beyi tavsiye ederim, allahım her isteyene nasip etsin inşallah. sormak istedikleriniz olursa yanıtlamaya çalışırım.

Merhaba ben diyarbakırda önce memorialde sonra bahçecide tüp bebek yaptırdım ve allahıma çok şükür bahçecide yavruma kavuştum. 2 blast transfer edildi ve zorlu süreç sonunda tutundu bana. bahçecide ekip çok çok iyi hem anlayışlı hem ilgili hem de zaten zeki beyi biliyorsunuzdur işinde diyarbakırda bir numara. Memorial i denemek bile istemezsiniz ben çok pişmanım ilgi alaka sıfır, sadece adı var ve ben başarılı olduklarını da düşünmüyorum kaprisli bir personeli var tüp bebek sorumlularının, ugur değer desen zaten 5 dakika bile ilgilenemiyor yoğunluktan. Ben herkese zeki beyi tavsiye ederim, allahım her isteyene nasip etsin inşallah. sormak istedikleriniz olursa yanıtlamaya çalışırım

Bencede zeki hocam bir numara bu konuda.5deneme yapmış Ankara falan dolaşıp öyle gitmiş olarak söylüyorum harika bir doktor onu çok seviyoruz,çok mutluyuz sayesinde,hayatımıza güneş gibi doğdu.

Merhaba,
Ben de iki kere tüp bebek denemesi yaptım ama ilkinde transfer dahi yapamadık,ikincisinde ise transfer oldu ama sonuç negatif. Benim FSH değerim yüksek . İlk ölçüm 17 ikinci 32. Eşimde spermleri az ve morfolojisi bozuk. Ara verdik şu an ama bahara doğru tekrar denemek istiyorum. Zeki Hoca hangi hastanede acaba?

Merhaba,
Ben de iki kere tüp bebek denemesi yaptım ama ilkinde transfer dahi yapamadık,ikincisinde ise transfer oldu ama sonuç negatif. Benim FSH değerim yüksek . İlk ölçüm 17 ikinci 32. Eşimde spermleri az ve morfolojisi bozuk. Ara verdik şu an ama bahara doğru tekrar denemek istiyorum. Zeki Hoca hangi hastanede acaba?
İnşallah yeni denemende bebişini kucaklarsın.zeki hoca Diyarbakır bahçecide.

Diyarbakırda ne veni vidi ne memorial ikisini de önermiyorum. Veni vidi zaten kasap gibi, memorial dersen ilgisiz alakasız başarısız bir embriyolog. Zeki akkum tüp bebekte bir numara batı illerinden bile tüp bebeğe zeki hocaya gelenler var, zaten bahçeci tüp bebek merkezi kalite demek, sadece tüp bebek işini yaptıklarından dünyadaki bütün yeni gelişmeler yakından takip ediliyor. Ben kendim denemediğim yer kalmadı, sonunda 4. Denememde zeki hocamdan allah razı olsun gebe kaldım. Kimseye de ondan başkasını önermiyorum

mrb arkadaşlar.paylaşımlara devam edelim lütfen.ben de mayıs haziran gibi 2.tüp bebek tedavisine başlayacam. zeki akkum'a gidecem büyük ihtimalle.ilkini veni vidi de yaptırmıştım.ama memnun kalmadım.
Canım bende haziranda düşünüyorum ama ramazan ayı olucağı için temmuza ertelesem mi die düşünmeye başladım. Havalar çok sıcak olunca da pek önermiyolar tüp bebeği napsam ya. Öğretmen oldum içn yaz tatili çok ii fırsat benm için aslnda. Zeki Beyle görüştünz mü ?

Diyarbakırda ne veni vidi ne memorial ikisini de önermiyorum. Veni vidi zaten kasap gibi, memorial dersen ilgisiz alakasız başarısız bir embriyolog. Zeki akkum tüp bebekte bir numara batı illerinden bile tüp bebeğe zeki hocaya gelenler var, zaten bahçeci tüp bebek merkezi kalite demek, sadece tüp bebek işini yaptıklarından dünyadaki bütün yeni gelişmeler yakından takip ediliyor. Ben kendim denemediğim yer kalmadı, sonunda 4. Denememde zeki hocamdan allah razı olsun gebe kaldım. Kimseye de ondan başkasını önermiyorum
Kesinlkle haklısın Zeki Beye çok güveniyom herşeyden önemlisi çok dürüst bi doktor :KK9:

Canım bende haziranda düşünüyorum ama ramazan ayı olucağı için temmuza ertelesem mi die düşünmeye başladım. Havalar çok sıcak olunca da pek önermiyolar tüp bebeği napsam ya. Öğretmen oldum içn yaz tatili çok ii fırsat benm için aslnda. Zeki Beyle görüştünz mü ?
mayıs ayını öneririm ben mayısta yaptım okulun son haftasına denk gelecek şekilde.son hafta Bi şekilde rapor falan geçirdim.seminer kalıyor sadece onuda halledersin idareyle.gayet serin çok güzel Bi döneme denk geliyor.

X