Dua en kuvvetli silahtır

Mucizemges

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2021
684
451
25
Esselamun aleyküm arkadaşlar.
Sizlerden ufak bir ricam olacak.Ben zorlu bir gebelik süreci geçiriyorum.Basima sürekli aksilikler olaylar yaralanma vs geliyor.Sizden ricam Allah rızası için herburiniz 7 Felak 7Nas okuyabilirmisnz.
Ne demişler kiminin parası kiminin duası.Rabbim kimin ne derdi varsa derman versin amin Ecmain.🌷

Okudum 🙏💙 Allah sağlıkla kucağınıza alıp sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

Sizlerden ufak bir ricam olacak.Ben zorlu bir gebelik süreci geçiriyorum.Basima sürekli aksilikler olaylar yaralanma vs geliyor.Sizden ricam Allah rızası için herburiniz 7 Felak 7Nas okuyabilirmisnz.
Ne demişler kiminin parası kiminin duası.Rabbim kimin ne derdi varsa derman versin amin Ecmain.🌷
Okudum :dua: RABBİM evladınızı :emir_bebek:sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin İNŞAALLAH

Aleyküm selam okudum sizin ve bebeğiniz için sağlıkla kucağınıza alın inşallah Allah sizi her türlü kazadan korusun 🤲 benim için de dua eder misiniz hayırlı bir evlat sahibi olabilmemiz için 🤲

Rabbim hepinizden razı olsun.Allahim isteyen bütün kullarına hayırlı ve sağlıklı Salih Saliha evlatlar nasip etsin.Kimseyi evlat acısıyla imtihan etmesin amin

Canım okudum. Allah kabul etsin. İnşallah hamileliğini sağ salim geçirip çocuğunu sağlıcakla kucağına alırsın Amin 🤲

Kızlarr kendimi hiç iyi hissetmiyorum.Surekli halsizlik mutsuzluk ağlama isteği Olumsuz düşünce vs vs..Sanki üstümde bir ağırlık var gibi

X