Dua ile sevdiğine kavuşan var mı kızlar?

ben çok istediğim birşey için, bakın bir erkek de değil, aşk da değil mevzu; olması için çok gönülden dua etmiştim.
istediğim şey oldu ama 2 ay sonra annem vefat etti.
ettiğiniz dualara dikkat edin. allah isteneni verir de sonrasın da çok büyük kayıplar da yaşatabilir.
tabi ki dua önemlidir ama bu kadarı bana göre takıntıdır. sahip olma takıntısı.
kendi yaptığım da takıntıymış.
hele ki bir insan için bu raddeye gelmek safi sevgiyle olabilen bir şey değildir. sahip olma arzusundan gelir.
dualarınızı size mutluluk verecek insanla bir araya gelmek için etmenizi öneririm.

ben çok istediğim birşey için, bakın bir erkek de değil, aşk da değil mevzu; olması için çok gönülden dua etmiştim.
istediğim şey oldu ama 2 ay sonra annem vefat etti.
ettiğiniz dualara dikkat edin. allah isteneni verir de sonrasın da çok büyük kayıplar da yaşatabilir.
tabi ki dua önemlidir ama bu kadarı bana göre takıntıdır. sahip olma takıntısı.
kendi yaptığım da takıntıymış.
hele ki bir insan için bu raddeye gelmek safi sevgiyle olabilen bir şey değildir. sahip olma arzusundan gelir.
dualarınızı size mutluluk verecek insanla bir araya gelmek için etmenizi öneririm.
Aslında takıntı değil tam olarak. Sadece sevdiğimi Allahtan isteme. Tamam kabul belki gönül rahatlığıyla hayırlısı diyemiyorum ama hayirsizsa hayra cevir diyorum yani. Bu arada basın sağolsun. Anneciginin mekani cennet olsun💙🌸

Aslında takıntı değil tam olarak. Sadece sevdiğimi Allahtan isteme. Tamam kabul belki gönül rahatlığıyla hayırlısı diyemiyorum ama hayirsizsa hayra cevir diyorum yani. Bu arada basın sağolsun. Anneciginin mekani cennet olsun💙🌸

teşekkür ederim, amin..
ben bu kadar ısrarlı duaların başka insanların hayatını etkileyecek gücü olduğuna inanıyorum.
bana gelecek biri akışın içerisinde, o da kendiliğinden istediği için gelmeli bence.
ama herkesin bakış açısı farklı tabi.
umarım herşey güzel olur.

teşekkür ederim, amin..
ben bu kadar ısrarlı duaların başka insanların hayatını etkileyecek gücü olduğuna inanıyorum.
bana gelecek biri akışın içerisinde, o da kendiliğinden istediği için gelmeli bence.
ama herkesin bakış açısı farklı tabi.
umarım herşey güzel olur.
O dusuncene katiliyorum bende papatyam. Ama soyle bisey duygularımız karşılıklı şükür. Yani sadece dua edebiliyorum, elimden su an bi bu geliyor💙😥

Çok güzel dua canım 🤗 Dua herseyin anahtarıdır. Şimdi şöyle canım ; eğer seni tanımayan, bekar değil de evli olan veya seni hiç sevmeyen biriyse bu kişi yani kısacası yasaklı gibi ise evet bu tür zikirler karmaya giriyor. Ama büyü etkisi yapmıyor sadece imkansızsa bu kişi senin için yasal değilse günaha girme durumu var (yine de Allah bilir)Ama senin konuştuğun görüştüğün kişi ise merak etme zikirle büyü etkisi olmaz 🤗 zaten Allah veriyor o sevgiyi aşkı onun içine çektiğin zikirler sayesinde 🤲🏻
Evet papatyam görüşüyoruz. Yok yok denemek için bitirelim dedim ona bile sabretti. Değil mi bana bu sevgiyi de bu kadar dua etme isteğini de veren Allah😍💙😁Ayy Allahimn Aminn.

Evet papatyam görüşüyoruz. Yok yok denemek için bitirelim dedim ona bile sabretti. Değil mi bana bu sevgiyi de bu kadar dua etme isteğini de veren Allah😍💙😁Ayy Allahimn Aminn.
Valla bu kadar çok seviyor istiyorsunuz insallah hayırlısı olur hakkınızdan. Çünkü sonradan üzülmek çok yıpratır. Sadece hayırlısı olsun diye dua edin. Ben çok faydasını gördüm bu şekilde. Kendiliğinden aktı gitti olaylar... Gerçekten de hayırlısı oldu dedim düşününce. insallah gönlünüzce olsun 🤗

Valla bu kadar çok seviyor istiyorsunuz insallah hayırlısı olur hakkınızdan. Çünkü sonradan üzülmek çok yıpratır. Sadece hayırlısı olsun diye dua edin. Ben çok faydasını gördüm bu şekilde. Kendiliğinden aktı gitti olaylar... Gerçekten de hayırlısı oldu dedim düşününce. insallah gönlünüzce olsun 🤗
Allahımmm aminnn papatyam. Birsey itiraf edeyim mi ? Sanki hakkımda hayırlı gibi hissediyorum. Yemin ederim. Hem de hakkında hayirsizsa hayra cevir diyorum. Bu da iyi değil mi ?Yani bir nevi hayırlısını istemek 😁😇

Öyle deme papatyam. Ne güzel bak kavuşmuşsun 💙😍
Ah canim benim kavusmak önemli degilmis bunu yasadim ve gördüm… kavuştuktan sonra mutlu olamadım keşke kavuşamasaydık… suan mesela hayattan hic zevk almiyorum beni birsey mutlu etmiyor, hayatim gencligim mahvoldu, cikmaz yola girdim…
Sana abla tavsiyesi herdaim hayirli olani dile Rabbimizden❤️ İnsAllah cok mutlu olursun 🤲🏻 🌹

Allahımmm aminnn papatyam. Birsey itiraf edeyim mi ? Sanki hakkımda hayırlı gibi hissediyorum. Yemin ederim. Hem de hakkında hayirsizsa hayra cevir diyorum. Bu da iyi değil mi ?Yani bir nevi hayırlısını istemek 😁😇
Aynen tabii ki zaten rabbim içimizdekileri biliyor. Ben de bebek için öyle dualar ediyordum. Ne dualar topladım ne zikirler çektim... Sonunda rabbim nasip etti.Çevremdekiler herseyde bir hayır vardır bu kadar isteme dediler. Ama ben hayırlısını istiyordum zaten. Hep hayırlı sağlıklı evlat diye dua ettim. Şimdi hamileyim hala hayırlı sağlıklı evlat diye dua ediyorum. Sen de seni çok seven senin için hayırlı bir eş iste Allah'tan 😊 evlenmeden hep öyle dua etmiştim ben. Beni çok sevsin diye dua ettim hep. Ama ailesi problemli çıktı 😔 belki hayırlısı diye dua etseydim daha mı farklı olurdu bilemiyorum. Sen de bunları düşünerek duanı et canım 🙏🏻

Size şunu söyleyim ben ergen iken birini seviyordum o kadar çok dua ediyordum ki onla evleneyim diye evlenmedim iyi ki evlenmemişim😂Allahım daha hayırlısını yazmış benim için çok şükrediyorum olmazsa da üzülmeyin yani 😁

Size şunu söyleyim ben ergen iken birini seviyordum o kadar çok dua ediyordum ki onla evleneyim diye evlenmedim iyi ki evlenmemişim😂Allahım daha hayırlısını yazmış benim için çok şükrediyorum olmazsa da üzülmeyin yani 😁
Yok yahu olsun inşallah. Gerçekten inşallah. Allahın her verdiği vermediği nimet ama. 😍💙

İlle de olsun demeyin hayırlısı ne ise o olsun deyin inanın sevgi de bir yere kadar sevgi de yeterli değil evliliğin devamı için
İşte bu olgunluğa ulaşabilmesi için bir takım şeyleri yaşaması gerekiyor maalesef. Kardeşim de böyle ille de olsun. Oldu ee sonra? Evlendikten sonra ailesimi problemli çıkacak seni mi aldatacak, baska türlü huylarımı çıkacak.. nereden bileceğiz ki. İnsallah konu sahibi kötü tecrübeler edinmeden gönlündekine kavuşur 🤲🏻

İşte bu olgunluğa ulaşabilmesi için bir takım şeyleri yaşaması gerekiyor maalesef. Kardeşim de böyle ille de olsun. Oldu ee sonra? Evlendikten sonra ailesimi problemli çıkacak seni mi aldatacak, baska türlü huylarımı çıkacak.. nereden bileceğiz ki. İnsallah konu sahibi kötü tecrübeler edinmeden gönlündekine kavuşur 🤲🏻
Aminn abla :/ bu saydıklarını düşünüyorum arada. Ama diyorum ki olmaz . Allah hayırlısıyla yazdıktan sonra diyorum . Sanki gözüme o kadar hayırlı geliyor ki anlatamam

Ben bekarken ergen iken birini çok seviyordum ona kavuşayım diye dua ederdim iyi ki Allah duamı kabul etmemiş😁ille de olsun denmez ki hayırlısı neyse o olsun denir

Dua her şeyy içn çok önemli, ama hayırlısını istemek de. duamızın kabul olması için kendi davranışlarımız ve tutumlarımız da çok önemli. Sevginizin, saygınızın, bağlılığınızın hayırlı bir şekilde devam etmesi artması için dua edebilirsiniz içnizden geldiği gibii :) zamanla o his kalbe de geliyor zaten olumlu ya da olumsuz şekilde :) Hayırlısı olsun :dua:

Dua her şeyy içn çok önemli, ama hayırlısını istemek de. duamızın kabul olması için kendi davranışlarımız ve tutumlarımız da çok önemli. Sevginizin, saygınızın, bağlılığınızın hayırlı bir şekilde devam etmesi artması için dua edebilirsiniz içnizden geldiği gibii :) zamanla o his kalbe de geliyor zaten olumlu ya da olumsuz şekilde :) Hayırlısı olsun :dua:
Hakkımda hayirsizsa hayirliya çevir diyorum. Bir de hayırlısını isteyince sanki istediğim olmayacakmış gibi hissediyorum

Hakkımda hayirsizsa hayirliya çevir diyorum. Bir de hayırlısını isteyince sanki istediğim olmayacakmış gibi hissediyorum
İşte onu biz bilemeyiz, belki onun ardında hiç görmediğin bir şey vardır zamanla Allah gösterir uzaklaşırsın, belkii hiç düşünmediğin güzeel şeyler olur. Sürekli dua ederek endişe halinde acaba şöyle mi etsem diye de düşünme, gece yatınnca et duanı içinden geldiği gibi sonra akışına bırak, aklın hep onda olmasın :)

X