DUA ÜZERİNE KURULU DÜNYA (NİYETLERİMİZ İÇİN BİRLİKTE DUA EDELİM) 🤲💕

3 kişinin niyetine okuyoruz

313 adet Ya Erhamerrahimin

• Kişi başı 313 adet okunacak
• Günlük 3 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 939 tane okumuş olacağız
• Günlük bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır

1- @Breave Heart
2- @Nevreste
3- @ozlemem
4- flamel flamel
5- kavs-i kuzah kavs-i kuzah
6- @selin18
7- penyez83 penyez83
8- PiXiEE PiXiEE
9- A Asya89
10- @Jawlensky
11- @60kiloyum
12- @littlezelda
13- Eckubra Eckubra
14- dunyadanuzak dunyadanuzak
15- @HALLEYS
16- MMorsalkimm MMorsalkimm
17- @YagmurSendeanlarsn
18- @madamseker
19- KurkmantoluS KurkmantoluS
20- @Cittaslow
21- @begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- @zeyno genc
24- @zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- @ezgiisel
27- @iyilik_guzellik
28- @Glsndmr89
29- @Hali
30- Ssevincli Ssevincli
31- nursevdi nursevdi
32- dolar milyoneri dolar milyoneri
33- @ftemiz
34- @Freddy
35- @memurhanim
36- @dreamy07
37- Minaa95 Minaa95
38- Aktif Lora Aktif Lora
39- Sincereley93190221 Sincereley93190221
40- Y Yaz2021
41- agustos72 agustos72
42- Hayalkuran Hayalkuran
43- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
44- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kardeşi
45- @Fukaeri
46- @liberti22

41- agustos72 agustos72 -11 Haziran Salı
Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed. Allahım kızımı senin rızana uygun sağlıkla büyütmeyi nasip et. Yolunu bahtını açık et iyi insanlarla karşılaştır. Kalbine vicdan merhamet ver. Yuvamızdan huzur mutluluk sağlığı eksik etme. Helal kazanç nasip et. Hayırlısıyla ev alabilmeyi nasip et. Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed

42- Hayalkuran Hayalkuran niyeti -11 Haziran Salı
İsmim Ayşe. Allah’ım sağlığıma, sıkıntılarıma, takıntı ve anksiyeteme kalıcı şifa diliyorum. Evimde huzur sağlık bereket sadakat hiç eksik olmasın. En hayırlı zamanda sağlıklı, hayırlı evlat nasip et bize. Annemin babamın kardeşlerimin eşim ve benim sağlımızı koru Annemin sıkıntılarını gider panik atağı atlatmasını nasip et kardeşimin gireceği sınavda başaralı olmasını, hayırlısıyla güzel bi üniversite kazanmasını nasip et Allahım. Eşimin hastalığına şifa ver ağrılarını dindir işini, gücünü rast getir. Bilerek bilmeyerek işlediğim bütün günahlarımı affet. Kalbimde başarmak istediğim konuyu biliyorsun kazasız belasız başarmamı nasip et. Gönlüme göre istediğim gibi bi ev almayı nasip eyle Nazardan ve şerden sana sağınırım beni eşimi ve ailemi koru Allahım. Duama amin diyen arkadaslarımında duasını kabul eyle. Amin

43- mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma niyeti -11 Haziran Salı
Allahümme Salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed
Yüce Rabbim Nur kulunun kendine, çocuğuna eşine ve tüm ailesine sağlık ver.Onları tüm kötülüklerden afetlerden koru. AMİN. Nur kulunun günahı varsa affet doğru yoldan ayırma sağlık sorunlarına şafi ismiyle şifalar ver kolaylıkla tez vakitte atlatsın Amin.Yavrusunu sağlıkla mutlulukla güzel ahlakla büyütebilmeyi karşısına hayırlı vicdan merhametli güzel ahlaklı insanlar çıkmasını nasip et derslerinde sınavlarında başarılar ver ana babasına saygılı olmasını nasip et Amin. Annesinin şafi ismiyle tez vakitte kalıcı şifasını ver bir mucize yarat Yüce Rabbim Amin. Önlerine hayırlı rızk kapıları aç maddi manevi sıkıntılarından kurtar Rabbim günahlarını affet eşinide çocuğunuda kendinize Rabbimizin yolundan ayırma Amin. Eğer onlar için hayırlıysa sağlıkla mutlulukla kolaylıkla sağlıklı hayırlı aklı başında güzel ahlaklı bir evlat daha nasip et Amin. Duama Amin diyen tüm arkadaşlarımın sıkıntılarını def et yarabbim darda olan dua bekleyen şifa bekleyen tüm Müslüman kullarının sıkıntılarını gider Amin Amin Amin.
agustos72 agustos72 Hayalkuran Hayalkuran mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma niyetlerine okundu Rabbim niyetlerinizi dualarınızı kabul etsin inşallah

• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 626 tane okumuş olacağız

1- @Breave Heart
2- @Nevreste
3- @ozlemem
4- flamel flamel
6- @selin18
7- penyez83 penyez83
8- PiXiEE PiXiEE
9- A Asya89
10- @Jawlensky
11- @60kiloyum
12- @littlezelda
13- Eckubra Eckubra
15- @HALLEYS
17- @YagmurSendeanlarsn
18- @madamseker
20- @Cittaslow
21- @begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- @zeyno genc
24- @zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- @ezgiisel
27- @iyilik_guzellik
28- @Glsndmr89
29- @Hali
30- Ssevincli Ssevincli
31- nursevdi nursevdi
33- @ftemiz
34- @Freddy
35- @memurhanim
36- @dreamy07
37- Minaa95 Minaa95
40- Y Yaz2021
41- agustos72 agustos72
45- @Fukaeri
46- @liberti22

37- Minaa95 Minaa95 niyeti -9 Haziran Pazar
Bismillahirrahmanirrahim
Allah'ım beni, annemi, babamı, kardeşlerimi, eşimi onun Annesini, babasını, kardeşlerini, arkadaşlarımızı, akrabalarımızı komşularımızı, bu duaya katılan kardeşlerimizi ve bütün mümin kardeşlerimizi bağışla. Hastalara Şifa, dertlilere deva, borçlulara eda nasip et. Eş isteyenlere hayırlı eşler, iş isteyenlere hayırlı işler, evlat isteyenlere hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip et. Müslüman kardeşlerimizin yaşadığı zulmü dindir onlara en kısa zamanda zaferler nasip eyle. Allah'ım anneme babama sağlık sıhhat ver onları başımızdan eksik etme. Eşimle aramızdaki muhabbeti arttır hanemize Huzur ve bereket nasip eyle. Rabbim evladımı hayırla sağlıkla dünyaya getirmeyi onu devletini dinine hayırlı bir evlat olarak yetiştirebilmeyi nasip eyle. Hamileliğim ve doğumumu kolaylaştır. Ayşe'ye okulunu bitirip mesleğini eline almasını Berrin'e de hayırlı bir eş nasip eyle. Allah'ım bize iki cihanda da iyilik güzellik nasip eyle, günahlarımızı bağışla, korktuğumuza uğratma yarabbim. ölmüşlerimize rahmet kalanlara sağlık sıhhat ve afiyet nasip eyle dualarımızı kabul eyle. Biz senden razıyız, sen de bizden Razı ol (Amin)

38- Aktif Lora Aktif Lora niyeti -9 Hazira Pazar
Allah ım gönlümdeki duamı hayırlısıyla kolaylıkla kabul et. Herşey senin elinde önümüzdeki zamanı sukunetle geçirebilmemizi nasib et. Çocuklarımın imanlarını korumaları için yardım et fitnelerden koru aminnn
Minaa95 Minaa95 ve Aktif Lora Aktif Lora niyetlerine;
Aktif Lora Aktif Lora yerine okudum böylelikle

💞 niyetlerinize herkes okumasını tamamladı ALLAH kabul etsin aminnnnnn🤲🏻 🤲🏻

PiXiEE PiXiEE 💞

• Günlük 2 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 626 tane okumuş olacağız

1- @Breave Heart
2- @Nevreste
3- @ozlemem
4- flamel flamel
6- @selin18
7- penyez83 penyez83
8- PiXiEE PiXiEE
9- A Asya89
10- @Jawlensky
11- @60kiloyum
12- @littlezelda
13- Eckubra Eckubra
15- @HALLEYS
17- @YagmurSendeanlarsn
18- @madamseker
20- @Cittaslow
21- @begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- @zeyno genc
24- @zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- @ezgiisel
27- @iyilik_guzellik
28- @Glsndmr89
29- @Hali
30- Ssevincli Ssevincli
31- nursevdi nursevdi
33- @ftemiz
34- @Freddy
35- @memurhanim
36- @dreamy07
37- Minaa95 Minaa95
40- Y Yaz2021
41- agustos72 agustos72
45- @Fukaeri
46- @liberti22

39- @Sincereley93190221niyeti -10 Haziran Pazartesi
Sevgilim ile nisasinimizin dügünümüzün Allahın izni ile kolaylıkla yolumuz acık sekilde ilerlemesi

40- Y Yaz2021 niyeti -10 Haziran Pazartesi
İsmim Ekin
Allahümme Salli ala Seyyidina Muhammed ve ala Ali Seyyidina Muhammed
Allah sağlıklı, hayırlı kız evlat nasip etsin, aileme sağlık, sıhhat, uzun ömür versin, işimde yükselmek nasip etsin, beni ve ailemi kötülerin ve kem gözlü insanların şerrinden korusun, maddi olarak yükseliş nasip etsin, doğru yoldan şaşırtmasın, günahlarımı affetsin bağışlasın, benim için dua eden herkesin gonlundekini nasip etsin amin
10 Haziran pazartesi niyetleri
Sincereley93190221 Sincereley93190221 ve Y Yaz2021 niyetlerine;
Aktif Lora Aktif Lora yerine okudum ALLAH kabul etsin aminnnnnn 🤲🏻 PiXiEE PiXiEE

G Gunduzguzell1 canım pazartesi günü için bildirim yapmayan tek sen kaldın okudun mu

• Günlük 3 kişinin niyetine okuyacağız yani bir günde toplam 939 tane okumuş olacağız

1- @Breave Heart
2- @Nevreste
3- @ozlemem
4- flamel flamel
6- @selin18
7- penyez83 penyez83
8- PiXiEE PiXiEE
9- A Asya89
10- @Jawlensky
11- @60kiloyum
12- @littlezelda
13- Eckubra Eckubra
15- @HALLEYS
17- @YagmurSendeanlarsn
18- @madamseker
20- @Cittaslow
21- @begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- @zeyno genc
24- @zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- @ezgiisel
27- @iyilik_guzellik
28- @Glsndmr89
29- @Hali
30- Ssevincli Ssevincli
31- nursevdi nursevdi
33- @ftemiz
34- @Freddy
35- @memurhanim
36- @dreamy07
37- Minaa95 Minaa95
40- Y Yaz2021
41- agustos72 agustos72
45- @Fukaeri
46- @liberti22

Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed. Allahım kızımı senin rızana uygun sağlıkla büyütmeyi nasip et. Yolunu bahtını açık et iyi insanlarla karşılaştır. Kalbine vicdan merhamet ver. Yuvamızdan huzur mutluluk sağlığı eksik etme. Helal kazanç nasip et. Hayırlısıyla ev alabilmeyi nasip et. Allahüme salli âla seyyidina Muhammedin ve âla ali seyyidina Muhammed

İsmim Ayşe. Allah’ım sağlığıma, sıkıntılarıma, takıntı ve anksiyeteme kalıcı şifa diliyorum. Evimde huzur sağlık bereket sadakat hiç eksik olmasın. En hayırlı zamanda sağlıklı, hayırlı evlat nasip et bize. Annemin babamın kardeşlerimin eşim ve benim sağlımızı koru Annemin sıkıntılarını gider panik atağı atlatmasını nasip et kardeşimin gireceği sınavda başaralı olmasını, hayırlısıyla güzel bi üniversite kazanmasını nasip et Allahım. Eşimin hastalığına şifa ver ağrılarını dindir işini, gücünü rast getir. Bilerek bilmeyerek işlediğim bütün günahlarımı affet. Kalbimde başarmak istediğim konuyu biliyorsun kazasız belasız başarmamı nasip et. Gönlüme göre istediğim gibi bi ev almayı nasip eyle Nazardan ve şerden sana sağınırım beni eşimi ve ailemi koru Allahım. Duama amin diyen arkadaslarımında duasını kabul eyle. Amin

Yüce Rabbim Nur kulunun kendine, çocuğuna eşine ve tüm ailesine sağlık ver.Onları tüm kötülüklerden afetlerden koru. AMİN. Nur kulunun günahı varsa affet doğru yoldan ayırma sağlık sorunlarına şafi ismiyle şifalar ver kolaylıkla tez vakitte atlatsın Amin.Yavrusunu sağlıkla mutlulukla güzel ahlakla büyütebilmeyi karşısına hayırlı vicdan merhametli güzel ahlaklı insanlar çıkmasını nasip et derslerinde sınavlarında başarılar ver ana babasına saygılı olmasını nasip et Amin. Annesinin şafi ismiyle tez vakitte kalıcı şifasını ver bir mucize yarat Yüce Rabbim Amin. Önlerine hayırlı rızk kapıları aç maddi manevi sıkıntılarından kurtar Rabbim günahlarını affet eşinide çocuğunuda kendinize Rabbimizin yolundan ayırma Amin. Eğer onlar için hayırlıysa sağlıkla mutlulukla kolaylıkla sağlıklı hayırlı aklı başında güzel ahlaklı bir evlat daha nasip et Amin. Duama Amin diyen tüm arkadaşlarımın sıkıntılarını def et yarabbim darda olan dua bekleyen şifa bekleyen tüm Müslüman kullarının sıkıntılarını gider Amin Amin Amin.
okudum 💫

Arkadaşlar cenazemiz var bugünün okumalarını benim yerime bir arkadaşım yapabilir mi 😢
Başınız sağolsun sabırlar diliyorum

salı günü 3 arkadaşın niyetine müsait olunca 13 er kez her birine ayrı ayrı okuyup niyetlerine amin deyip bağışlasan seninde nefesin olsun, niyetlerinde

Ben de senin yerine kalan, her bir niyete ayrı ayrı 300 er kez okurum bağışlarım canim olur mu

Başınız sağolsun sabırlar diliyorum

salı günü 3 arkadaşın niyetine müsait olunca 13 er kez her birine ayrı ayrı okuyup niyetlerine amin deyip bağışlasan seninde nefesin olsun, niyetlerinde

Ben de senin yerine kalan, her bir niyete ayrı ayrı 300 er kez okurum bağışlarım canim olur mu
Allah razı olsun Rabbim genclere hayırlı uzun ömürler versin

tabii olur okurum inşallah okuyunca bildirim yaparım canım

Rabbim de senin işlerini kolaylaştırsın Allah razı olsun 🤲🏻

Allah razı olsun Rabbim genclere hayırlı uzun ömürler versin

tabii olur okurum inşallah okuyunca bildirim yaparım canım

Rabbim de senin işlerini kolaylaştırsın Allah razı olsun 🤲🏻
313×3 herkese okudum senin yerine canım
Sen arkadaşlarımızın niyetini okuyup amin de canim Allah kabul etsin

1- @Breave Heart
2- @Nevreste
3- @ozlemem
4- flamel flamel
6- @selin18
7- penyez83 penyez83
8- PiXiEE PiXiEE
9- A Asya89
10- @Jawlensky
11- @60kiloyum
12- @littlezelda
13- Eckubra Eckubra
15- @HALLEYS
17- @YagmurSendeanlarsn
18- @madamseker
20- @Cittaslow
21- @begonvil1985
22- G Gunduzguzell1
23- @zeyno genc
24- @zeyno genc arkadaşı
25- G gulectosba
26- @ezgiisel
27- @iyilik_guzellik
28- @Glsndmr89
29- @Hali
30- Ssevincli Ssevincli
31- nursevdi nursevdi
33- @ftemiz
34- @Freddy
35- @memurhanim
36- @dreamy07
37- Minaa95 Minaa95
40- Y Yaz2021
41- agustos72 agustos72
45- @Fukaeri
46- @liberti22

Arkadaşlarım için okudum 🤲

penyez83 penyez83 PiXiEE PiXiEE

X