Dualarınız gene ıhtıyacım var kızlar ne olurr

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
39
Slmlar canım arkadaslarım gecen gunkı olayımı hıc unutmayacam bırlık olup benım dua eden arkadaslardan allah razı olsun..

Ben bugun saglık ocagına gıttım bızım saglık ocagında malzeme olunca kanda bakıyorlar gebelıge sadece ama var yok dıolar beta hcg gıbı degıl bende dedım kı bır saglık ocagında baktırıyım yakın zaten ordan olumlu cıkarsa hemen ozele gıder belkı bebegımızı goruruz dıye ama uzgunum kı kanda cıkmadı doktor negatıf dedı nedense ıcıem dogmustu anneme dedım negatıc cıkacak dedım neyse doktora soyledım 7 gun gectı test yaptım boyle boyle cıktı dedım sen bence ozele gıt dedı beta hcg yaptır dedı.

Sımdı ne yapsam bırkac gun bekleyıp olemı gıtsem yoksa yarın mı gıtsem haaaaaaaaaaaa bırde bugun kahverengı akıntı oldu bende cok az sızce adet yoldamı yoksa boyle seyler olurmu...

Az once bır test daha aldım farklı yerde ılk yaptıgımdan dahada sılık bır sey cıktı ıkıncı cızgı varla yok arası gıbı baya acık renk cıktı of yaaaaa neden boyle oluyor anlamadım gıttı

vardır bir hayır kızlar RAbbim hayırlısını nasip etsin. çok dua et cnm ve pozitif şeyler düşün...

canım hiç oyalanmadan en yakın bir hastanenin laboratuarına gidip hemen kan tahlili iste.şimdi bile gidebilirsin labaratuarlar her daim açık çünkü..
durum nedir öğren.

yarın gıtmeyı dusunuyorum hatta bıraz daha beklemek ıstıyorum unku sıkıldım artık test test test belkı yarın oburgun adetım gelır kı hıc gelecek gıbı degıl

sımdı ılk test hatalı desem bu hem farklı hemde farklı yerden alındı test ondada sılık cıktı o kadar belırgın olmasada cızgı gozukuo coz az anlamadım gıttı yaaaaaaa

vala bende senle aynı durumdayım bıktımm test yapmaktan adetim gecikti ama ne kan testi yaptırasım varr nede ezaneye gidip idrar testi alasım varr bikeredaha böyle geçmişti kan testi yaptırdım çıkmamıştı şimdi ne testt yapmak istiyorum nede doktora gitmek napıcamı bende bilimyorum

ama bak belkide hamilesindir ve doktorun önlem olarak progestoron takviyesi verebilir.bana ilk hamilleiğimde hemen vermişti crinone jel.folik asit.
yani almazsan düşük de yapabilir,farkında olmazsın canım.
bu iş keyfe kalmasın bence

ama bak belkide hamilesindir ve doktorun önlem olarak progestoron takviyesi verebilir.bana ilk hamilleiğimde hemen vermişti crinone jel.folik asit.

tamam cnm yarın sabahdan gıtcem

canım bu cvp banaysa eger zaten 1 sene önce hamile kaldım 5 haftalık düşük yaptım kanaam oldu doktor progestan verdi içtigim gün düşük başkadı ne çektim sancı sancı normalde 262728 günde olurm bir kere gecikti oda 31 inci günde adet oldum ozmaan çok umutlandım idrar testi benimde silik çıkmıştı kanda baktırdım hemen nagatif çıkmıştı büyük bi hüsrann oldu oo benim için bide anksiyete panik atak tedavisi görüyroum şuan iyim doktorumda zin veriyo bebek yapmama ama kaç aydır olmuyodu bu aymı oldu eylül 22 de adet oldum bugun ayın 26 sı hala bişe yok gögüslerim şii ara ıra sag kasıgım agrıyo belim agrıyo geçiyo sıkıldım artık ümitlenmek istemiyoum

mız mız camın ALLAH hepimzin gönlüne göre versin inşaalh hamilesindirr

canım bu cvp banaysa eger zaten 1 sene önce hamile kaldım 5 haftalık düşük yaptım kanaam oldu doktor progestan verdi içtigim gün düşük başkadı ne çektim sancı sancı normalde 262728 günde olurm bir kere gecikti oda 31 inci günde adet oldum ozmaan çok umutlandım idrar testi benimde silik çıkmıştı kanda baktırdım hemen nagatif çıkmıştı büyük bi hüsrann oldu oo benim için bide anksiyete panik atak tedavisi görüyroum şuan iyim doktorumda zin veriyo bebek yapmama ama kaç aydır olmuyodu bu aymı oldu eylül 22 de adet oldum bugun ayın 26 sı hala bişe yok gögüslerim şii ara ıra sag kasıgım agrıyo belim agrıyo geçiyo sıkıldım artık ümitlenmek istemiyoum

yoo sana niye yazayımki?
neden üzerine alındın bilmiyorum ama kimin ne yazdığını okumadan yazdım ben canım..
sen söyleyince okudum ne yazdığını..
ozaman sende üzerine alın..
bu iş ümitlenmek değil kesinlikle haklısınız,çok zor hamile kalmış;üstüne üstlük ilk bebeğini 4.5 aylıkken kaybetmiş,sayısız test yapmış,2 sene hamile kalmak için uğraşmış bir kadın olarak ne olursa olsun hemen test yaptırmanızı öneriyorum..
sizede sevgili mızmızada..
ki benim cevabım onaydı kahverengi leke geldi dediği için yani..

Mız mız canım yaa bozma moralini kanda baktır kesinlikle kanda çıkan sonuç içini rahatlatıcaktır.. Ama hani hamile olmasan neden yaptığın testlerde silik olsada ikinci çizgiyi görebilesinki oda enteresan.kafamçokkarıştı

mız mız lütefn hemen hcg baktır... sen takma biraz daha silik çıktığına farklı test olduğundan olabilir...
ihmal etme kendini ...

yoo sana niye yazayımki?
neden üzerine alındın bilmiyorum ama kimin ne yazdığını okumadan yazdım ben canım..
sen söyleyince okudum ne yazdığını..
ozaman sende üzerine alın..
bu iş ümitlenmek değil kesinlikle haklısınız,çok zor hamile kalmış;üstüne üstlük ilk bebeğini 4.5 aylıkken kaybetmiş,sayısız test yapmış,2 sene hamile kalmak için uğraşmış bir kadın olarak ne olursa olsun hemen test yaptırmanızı öneriyorum..
sizede sevgili mızmızada..
ki benim cevabım onaydı kahverengi leke geldi dediği için yani..

kusura bakma benim yazımın hemen arkasına gelince üstüme alındım alındımm afedersin

saol kızlar hep yanımda oldunuz konuma aman degıp gecmedınız cok saolun

yarın annemlerın orda dogum hastanesı var oraya sabah erkenden gıtcem bır tanıdık bır doktor onerdı dualarınız eksık etmeyın canlarım ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

saol kızlar hep yanımda oldunuz konuma aman degıp gecmedınız cok saolun

yarın annemlerın orda dogum hastanesı var oraya sabah erkenden gıtcem bır tanıdık bır doktor onerdı dualarınız eksık etmeyın canlarım ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yarın git mutlaka canım inşallah bebişin seninledir.. Eğer değilsede üzme sakın kendini olurmu. Mutlaka nasipde varsa olur hakkında hayırlısı olsun yarın inşallah güzel müjdeli haberinle, bebişinle gelirsinopuyorumnanaktan

X