Dualarınıza ihtiyacim var!!!

_Vendetta_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
5.442
16.101
Kizlar 2 gündür karantinadayım malesef o kadar dikkatli calismama ragmen testim pozitif. Test sonucumun ilk günü hastanede artik herkes temasli oldugu için eger belirtiler hafifse çalışarak geciriyoruz bu yüzden bıraksam o kadar hasta ne olacak diyerek koruyucularimin altinda hicbirsey olmamis gibi devam ettim. Şu an durumum biraz daha ilerlemiş durumda hastanedeyim ama artik ne hastane şartları ne de politikalari diye birsey kalmadi. lütfen benim için dua edin. Kendinize de dikkat etmeye çalışın. Hastane yollarina dusmemeye bakin. Türkiye yi bilmiyorum ama bizim hastanemizde yerde tedavi uyguladigimiz cok hasta var. Yatak yok. Calisanlara izin yok. Artik hastaneden disari da elzem durumlar disinda çıkamıyoruz. Çoğu saglik calisanlari hasta bir şekilde calismak zorundalar. Nefes alamamak çok kötü lütfen dualarinizi esirgemeyin. Aileme bisey diyemiyorum ariyorlar ama anlasilmayacak gibi degil halimden. Sevdiklerinizi üzmeyin kendinizi ihmal edipte. Görmekle yaşamak arasında çok fark var.
Çok üzgünüm adınıza. Insallah hemen iyilesirsiniz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1706 gün geçti.

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
26.222
67.908
42
Allahım acil şifalar versin inşallah.

Turkandrnb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
1.838
2.712
Erkek arkadaşım aylardır hastanede yatıp kalkıyor ona o kadar üzülüyorum ki dediklerinizi çok iyi anlıyorum..
Allah şifa versiin atlatttığınızda eskisinden daha sağlıklı olmanız dileğiyle..
Cok teşekkür ederim. Insallah sevdiginiz insana Allah kolayliklar verir ve bir an önce bu kötü günleri atlatabiliriz.

aybiseydicem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
32
59
Kizlar 2 gündür karantinadayım malesef o kadar dikkatli calismama ragmen testim pozitif. Test sonucumun ilk günü hastanede artik herkes temasli oldugu için eger belirtiler hafifse çalışarak geciriyoruz bu yüzden bıraksam o kadar hasta ne olacak diyerek koruyucularimin altinda hicbirsey olmamis gibi devam ettim. Şu an durumum biraz daha ilerlemiş durumda hastanedeyim ama artik ne hastane şartları ne de politikalari diye birsey kalmadi. lütfen benim için dua edin. Kendinize de dikkat etmeye çalışın. Hastane yollarina dusmemeye bakin. Türkiye yi bilmiyorum ama bizim hastanemizde yerde tedavi uyguladigimiz cok hasta var. Yatak yok. Calisanlara izin yok. Artik hastaneden disari da elzem durumlar disinda çıkamıyoruz. Çoğu saglik calisanlari hasta bir şekilde calismak zorundalar. Nefes alamamak çok kötü lütfen dualarinizi esirgemeyin. Aileme bisey diyemiyorum ariyorlar ama anlasilmayacak gibi degil halimden. Sevdiklerinizi üzmeyin kendinizi ihmal edipte. Görmekle yaşamak arasında çok fark var.
çok geçmiş olsun.

maalesef çember çok daraldı. hala hiçbir şey yokmuş gibi davranabilenlere durumun ciddiyetinin farkında olmayanlara inanamıyorum. Tez zamanda bu illetten bütün insanlık olarak kurtulalım insallah. Şifa diliyorum size :dua:

petrapuella

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
6.007
27.814
Allah acil şifa versin. Şu süreçte sağlık çalışanları kadar üzüldüğüm kimse yok hakkınız ödenmez deyip geçiştiriliyor ama kimsenin hakkınıza girmeye de hakkı yok o kadar kızıyorum ki. Halen daha keyfi dışarıda olanlar düğün bayram yapanlar nasıl bi hakka girdiklerinin farkında bile değiller malesef. Olan da sağlık çalışanlarına oldu millet çoluk çocuğunu düşünmüyor sağlık çalışanları durmaksızın hasta hasta çalışmaya devam. Allah yardımcınız olsun ne denir :KK43:

Turkandrnb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
1.838
2.712
Allah acil şifa versin. Şu süreçte sağlık çalışanları kadar üzüldüğüm kimse yok hakkınız ödenmez deyip geçiştiriliyor ama kimsenin hakkınıza girmeye de hakkı yok o kadar kızıyorum ki. Halen daha keyfi dışarıda olanlar düğün bayram yapanlar nasıl bi hakka girdiklerinin farkında bile değiller malesef. Olan da sağlık çalışanlarına oldu millet çoluk çocuğunu düşünmüyor sağlık çalışanları durmaksızın hasta hasta çalışmaya devam. Allah yardımcınız olsun ne denir :KK43:
Çok teşekkürler. Her görevin zorluk ve sıkıntıları oluyor. Tabi insan canı olunca bu zorluklar strese sebebiyet veriyor. Keşke kimsenin cani yanmasa. Evden çıkmasalar ortalama her evden en az 1 kisi calisma hayatinda ve kalabalik arasında, ihtiyaçlar bitmiyor ki disari cikmadan yapabilesin... dugun dernek gibi seyler bu süreçte cahil cesaretidir. Ancak bir bilseler ne kadar zor oldugunu. Hastalar ayri bir psikolojide koskoca hastaneler, teknolojiler yetersiz kalıyor. Allah hepimizin yardimcisi olsun.