Dualariniza muhtacim

selametvedua

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
48
161
42
Esimle cok sudan meselerle ayrildik. Cozulebilir konulardi ama cozmemeyi secti. 1 talak verip evi terketti, herseyi ayirdik. Aramizda kavga husumet yok, beni sevdigini de biliyorum.

Ben dua ediyorum surekli, gunluk esmalar okuyorum ama bu dini iddet suresinde geri gelmezse diye cok korkuyorum (henuz 1 ay oldu).

Bana lutfen dualarinizla destek olur musunuz?

Esimle cok sudan meselerle ayrildik. Cozulebilir konulardi ama cozmemeyi secti. 1 talak verip evi terketti, herseyi ayirdik. Aramizda kavga husumet yok, beni sevdigini de biliyorum.

Ben dua ediyorum surekli, gunluk esmalar okuyorum ama bu dini iddet suresinde geri gelmezse diye cok korkuyorum (henuz 1 ay oldu).

8 rekat duha namazı kılıp ardından ismi azam okuyun. Allah başınıza gelen musibeti kolaylıkla hayra cevirsin. Amin.

Inslalah barisirsiniz 4444 salavati tefriciye de guzel bir dilek duasidir. Gönlünüzce olur umarim.

Sizin adınıza çok üzüldüm. Üzüntünüzü çok iyi anlıyorum ve içim sızladı. Rabbim eşinizle aranıza muhabbet versin inşallah, tez vakitte hayırlısıyla barışırsınız🤲

X