Piercing, Hızma Dudak altı piercingi yaptıranlar yardım.

woodentoy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2013
100
102
Merhabs ben iki gün önce dudak altının tam ortasına piercing taktırdım öyle acı, ağrı iltihap, şişme falan yok ama yemek yerken arkası dişime takılıp duruyor.O kadar rahatsız ediyorki yemek yemek benim için işkence oldu. birkaç yerde böyle durumlarla karsilasanlara alışılınıyor yazılmış ama sürekli dişime takılan birşeye nasıl alışabilirim? Bu durum nasıl düzelicek?

Bugün itibariyle yemek yerken rahatsız etmemeye başladığını farkettim. aynada piercingin arka tarafına baktim dudağını iç derisinin içine çökmüş hatta bir kısım ince derinin piercing ar kalığının yüzeyine cikmış olduğunu gordum. Bu durum normal mi? daha fazla çökme yapıp delinebilir mi? veya iç deri piercing arkalığını kaplayıp icine kapatabilir mi?

Büyük ihtimalle delen kişi şişme payı bırakmamış. Dudağının şişmesi çok normal ama şiştiğinde piercinginin dudağına oturmaması için uzun barlı piercing takmış olmaları gerekir. Ama dişine takıldığını söylemişsin uzun takmış olma olasılıkları da var göremediğim için bir yorum yapamıyorum ama aynısı benim de başıma gelmişti. Şişliğin inmesini bekle, bir kaç gün sonra şişlik inecektir. Ayrıca dişine takılma olayını da piercingi değiştirerek çözebilirsin.

Merhabs ben iki gün önce dudak altının tam ortasına piercing taktırdım öyle acı, ağrı iltihap, şişme falan yok ama yemek yerken arkası dişime takılıp duruyor.O kadar rahatsız ediyorki yemek yemek benim için işkence oldu. birkaç yerde böyle durumlarla karsilasanlara alışılınıyor yazılmış ama sürekli dişime takılan birşeye nasıl alışabilirim? Bu durum nasıl düzelicek?

benimde yemek yerken dişime takılıyor bu yuzden bende yavaş yemek yiyorum benimki şişerse diye uzun bar suan ama kısa barda aldım 1 hafta sonra falan değiştirmeyi dusunuyorum bu arada tutup çıkarmaya calıstım ama döndüremedim ucunu sen nasıl yaptın yardımcı olursan cok sevinrimm

Çıkartmak için doktor eldiveni kullan arkadan barini tut ama sakın ilk bir kac hafta kısa takma direk dudağın şişer.

Çıkartmak için doktor eldiveni kullan arkadan barini tut ama sakın ilk bir kac hafta kısa takma direk dudağın şişer.

çok teşekkür ederim bu arada, insanlar garip bakıyor çok rahatsız oluyorum ve uzun olması sinirimi bozuyor gülünce yada konuşurken bar dışarı çıkıyor ama napalım 1 hafta falan katlancaz

X