Dudak dolgusu Ankara

Çok ücret ödemişsiniz nekadar süre denmişti ki 1 yıl için 900-1000 liraydı en son ve her yıl yenletiyorum ben 4 ay çok az bir süre.
Bencede çok ödedim 6 ay denildi ama 4 ayda tamamen eridi bugünde ferruh bingülle görüştüm çalışanları ve kendisinin tavrı hiç hoşuma gitmedi siz nerede yenilentiyosunuz oraylada görüşeyim

Eki Görüntüle 2030865 Kızlar ben de Başak Kandi ye yaptırdım çok memnunum dudaklarım nemlendi ayrıca. Ankara'da prp ve yüze vitamin iğnesi araştırıyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim nelere dikkat etmeliyim kit in önemi var mı son olarak önce prp yaptırıp hemen arkasından botoks uygulatabilirmiyim. Başak kandi dudak dolgusu için foto atıyorum sizde bana yardımcı olurmusunuz.
Dudaklarinzin onceki halode dolgunmuydu

onca zaman geçti dolgu isteğimin üzerinden, kötü örnekleri falan gördükçe hep korktum kaçtım... ama ya o güzel dolgun dudaklar? Evet ankarada dudak ve hatta botoks yaptırıp aşırı memnun kalan arkadaşlarım yorumlarda buluşalım. yine bir gün cok fena dudak yaptırasım geldi. hep bu instagram filtreleri yüzünden:)

55 K Görüntüleme vay bee :skandal: ama yorumda yapsaymışsınız keşke :110:

Doktorum Mehmet Akgün 2 ay önce tekrar dolgu yaptırdım alt dudağımın dolgusuz halide aynı nerdeyse üst dudağıma 1 cc dolgu uygulandı alt dudağıma da yarım dolgu uygulandı simetrisi sağlanması için çok memnun kaldım 2 yıldır tüm işlemlerimi doktoruma yaptırıyorum ve memnunum öneririm
Eski konu ama dudaklarınız çok güzel görünüyor acaba hala dudak dolgusu yaptırmaya devam ediyor musunuz?Bir süre sonra dolgu dudakla bütünleşiyormuş doğru mu?

valla ben 2 ay önce anushka ya gittim cok güzel şekil veriyor ama 2 ayda indi... yani anladımki 3 ayda bir gidip yeniletmek lazım... markasına falan da bakmadım ne kullandı acaba onu dahi bilmiyorum, gidip de memnun kalanlardan sonra gitmiştim.

Başak Kandi’de altın iğne yaptırmıştım. Çok ilgili, naif bir doktor.
Yorumlara bakınca dolguda da iyi olduğunu okudum. Doğumdan sonra düşünebilirim 🤔

kızlar Kemal fındıkcıoğlu nasıl dudak yapıyor memnun musunuz? bir de ankarada hs klinik var eryamanda o nasıl sizce?

Kızlar bende dudak dolgusu yaptırdım. Üst dudağım çok hacimsizdi 1 cc yakın üst dudağıma gitti alta çok çok az koyuldu. Ama her bakan anlıyor önceki halimi bildiği için. Bir daha asla yaptırmayı düşünmüyorum ben aslında çok beğenmiştim ama her bakan dudağına naptırdın diyince içimde bir soğuma oluştu.

X