dudak dolgusu harika birşey

canım ben gnc nin istanbul forum mağazasından aldım ama gnc nin kendi sitesinde de var https://www.gnc.com.tr/urun/collagen--1000mg--60-tabs/5331 sitesinden hiç alışveriş yapmadım ama ben bugün avm de rastlamasaydım siteden almayı düşünüyordum zaten aynı fiyat. kendi sitesi olduğu için güvenilir olacağını düşünüyorum
Kullanıyormusunuz bu ürünü ?
Birde collegen serum u var ona baktıniz mı
sizin verdiginiz siteye bakarken gördüm.Birde bu serumu.denesek diyorum :) faydali olur mu acaba .

sizin verdiginiz siteye bakarken gördüm.Birde bu serumu.denesek diyorum :) faydali olur mu acaba .
Bu msj bana ait degil ama ben solgarin hyrulonik asitini aldim arada bir avicap a vitaminini hem yuzume kiriyorum hemde iciyorum. Sigarada kullaniyorum biraz cildim mat ama sorunsuz

Bu msj bana ait degil ama ben solgarin hyrulonik asitini aldim arada bir avicap a vitaminini hem yuzume kiriyorum hemde iciyorum. Sigarada kullaniyorum biraz cildim mat ama sorunsuz
Solgarin hyrulonik asit aldıniz ?serum mu bu ?

Solgar hyrolonik asit ne kadardır kullanıyorsunuz gözlemlediginiz bir degisiklik oldu mu cildiniz de ?

Rapisa siz neler gözlemlediniz etkisi var mı hissedilir derece de?
Ben bu sitede bir kişinin kalıcı dolgu sonucunu gördüm güzeldi dr u da muhittin aktaş tı galiba fakat doğrusu güvenemedim. Son zamanlarda sitede aquamid, aquafilling, bioalcamid gibi kalıcı dolgular popüler oldu ama bunlar reklam mı gerçekten samimi paylaşımlar mı anlayamıyorum. Daha önce vazgeçmeme sebep arkadaşın dolgusu kalıcı değildi tabi dr un becerisi de önemli kişinin güzellik algısı da. Bana yapay gelen başkasına güzel geliyor bu yüzden kalıcı birşey yaptırmadan iyice gözlemle hatta dr un yaptırdığı hastalarla iletişime geçmeyi dene

Serum da okabilir ama ben önümüzdeki aylarda hyoluronik asit dolgu maddesini internet ten alıp sıvılaştırıp dermaroller ile yüzüme sürmeyi düşünüyorum hatta kremlerimede katıcam. Bu halde daha etkili okur diye düşündüm. Yani yüze direk dolgu yapılan versiyonunu

Yani colajen 1000mg hyolinoik asit 100mg var içinde
Çok naziksiniz gercekden.Her sorumun yanıtini vermişsiniz.Bilip tecrube ettiklerini paylaşan siz gibi samimi tatlı dostlar gördügum de çok mutlu oluyorum.Tşk ederim.rapisa

Canım bende aldım gnc aldım ben kampanyası vardı 60kapsül 1000mg 147tl idi normalde 220tl devam ediyor mu bilmiyorum araştır istersen kendi sitesinde vardı
Bugün.ben de aldım tavsiyeniz üzerine güzel arkadaşım,şimdi kullandım.Formülü gayet güzel.Bende sizlere saç ve yine cilt üzerinde olumlu etki aldigim GNC HSN Formula tavsiye ederim saçlarımi güclendirdi cildime de guzellik katiyor diye hissediyorum sizi yaniltmak istemem.Ankara da saç dökulme sikayeti ile gittigim Hacettepe üniversitesinde bir prof.dr yazmıştı.Ben kullaniyorum ve iyi geldigini hissediyorum .Bir kac ay daha geçsin o zaman daha gösterir etki diye bekliyorum.

99.95 di fiyatı :) sizin tavsiye ettiginiz resvitale Collegen 1000 mg ise 154 tl aldım.
Bugün girdi indirime.Dün.sordugum da 220.tl.demisti avm de.Bugun kampanya ya girdigini söylediler aldım.220 tl De abartili hani

99.95 di fiyatı :) sizin tavsiye ettiginiz resvitale Collegen 1000 mg ise 154 tl aldım.
Bugün girdi indirime.Dün.sordugum da 220.tl.demisti avm de.Bugun kampanya ya girdigini söylediler aldım.220 tl De abartili hani
Ewt gnc resvitale ama indirime yeni girmedi :) pazarlama stratejileri işte ama bence diğerlerine göre içeriği iyi ben günde 1tane içiyorum ewt pahalı 220tl olsaydı almazdım herhalde. Söylefiğin ürüne bakıcam canım zaten bende saçtan çok dertliyim 2gün önce minoxil e başladım +5aydır biotinn kullanıyorum. Şimdi izinliyim cepten yazıyorum eve gidince araştırıcam canım çok sağol

Ewt gnc resvitale ama indirime yeni girmedi :) pazarlama stratejileri işte ama bence diğerlerine göre içeriği iyi ben günde 1tane içiyorum ewt pahalı 220tl olsaydı almazdım herhalde. Söylefiğin ürüne bakıcam canım zaten bende saçtan çok dertliyim 2gün önce minoxil e başladım +5aydır biotinn kullanıyorum. Şimdi izinliyim cepten yazıyorum eve gidince araştırıcam canım çok sağol
Rica ederim.Birbirimizi bilgilendirelim bundan sonra kullanip memnun kaldığimiz ürün ve uygulama hakkin da.Icerigine bak canım eger uygun bulursa alirsin.Ben doktor recetesi ile aldım,saçlarımi gözlemliyorum sanki fark.etti.Cildimde de bir parlaklik.canlilik verdi.Hatta birkac gün.icmedigimde sanki cildim matlaşti.kurudu söndü gibi hissettim.Yalnız saç degil.cilt icinde formulu iyi.Umarım.sende memnun kalirsin.Ben günde bir tane bu sac icin.olandan.Bir tane de senin önerdigin collejen 1000.mg dan iciyorum.Bakalim birkac ayda alacakmiyiz olumlu dönüş bekleyip.gorelim :) Bu arada rapisa yuzunde kırışik.fark edersen saf yağlardan.kullan canım.Kırisikligi bildigin.açıyor hafifletiyor

parmagina bir damla dök ve kırisik.olan yerlere sür masaj yaparak.Insn.bende işe yarıyor.Tamamen yok etmiyor ama cok hafifletiyor.Özellikle saf zeytin yağı.Markettekiler degil.ama piyasada satılan kucuk sisede saf olan.İcilebilir olmasina dikkat et.Soguk presleme yöntemi ile elde edilenlerden.tercih et yaziyor üzerinde.Beslenme hocam yiyebildiginiz herrseyi yüzünüze de sürebilirsiniz derdi :)

99.95olan hang
Rica ederim.Birbirimizi bilgilendirelim bundan sonra kullanip memnun kaldığimiz ürün ve uygulama hakkin da.Icerigine bak canım eger uygun bulursa alirsin.Ben doktor recetesi ile aldım,saçlarımi gözlemliyorum sanki fark.etti.Cildimde de bir parlaklik.canlilik verdi.Hatta birkac gün.icmedigimde sanki cildim matlaşti.kurudu söndü gibi hissettim.Yalnız saç degil.cilt icinde formulu iyi.Umarım.sende memnun kalirsin.Ben günde bir tane bu sac icin.olandan.Bir tane de senin önerdigin collejen 1000.mg dan iciyorum.Bakalim birkac ayda alacakmiyiz olumlu dönüş bekleyip.gorelim :) Bu arada rapisa yuzunde kırışik.fark edersen saf yağlardan.kullan canım.Kırisikligi bildigin.açıyor hafifletiyor
Canım benim ben zaten aktardan aldığım yağlardan kremime katıyorum yüzümede mavi anemon sürüyorum kırışıklara. Nazobial bölgemde ince çizgiler belirmeye başladı. Tavsiyelerini dikkate alıyorum canım bu sitede kendi deneyimlerimizi paylaşmamız iyi oluyor dışarıda satıcılar daha çok kendi ürünlerini satma derdinde. 99.95tl olan hangi marka solgar mı

parmagina bir damla dök ve kırisik.olan yerlere sür masaj yaparak.Insn.bende işe yarıyor.Tamamen yok etmiyor ama cok hafifletiyor.Özellikle saf zeytin yağı.Markettekiler degil.ama piyasada satılan kucuk sisede saf olan.İcilebilir olmasina dikkat et.Soguk presleme yöntemi ile elde edilenlerden.tercih et yaziyor üzerinde.Beslenme hocam yiyebildiginiz herrseyi yüzünüze de sürebilirsiniz derdi :)
Aslında cildi nemlendirmek çok önemli yağlarda nemlendiriyor. Dikkatli kullanınca bence çok faydalı ben birgün yüzüme krem sürmesem sanki kırışıklıklar derinleşiyor

99.95olan hang

Canım benim ben zaten aktardan aldığım yağlardan kremime katıyorum yüzümede mavi anemon sürüyorum kırışıklara. Nazobial bölgemde ince çizgiler belirmeye başladı. Tavsiyelerini dikkate alıyorum canım bu sitede kendi deneyimlerimizi paylaşmamız iyi oluyor dışarıda satıcılar daha çok kendi ürünlerini satma derdinde. 99.95tl olan hangi marka solgar mı
Hayır canım gnc nin saç.icin.olan ürünu GNC HSN FORMULA 60 TABLETS in fiyatı 99.95.
Kozmetik ürünlerden.mumkun oldugunca uzak durmalı.Cildi icerden beslemek kalici ve etkili olan.Beslenme bol su.Disaridan takviye ise dogal yag ve urunler bence.Benim.hic güvenim yok kimyasal icerikli kozmetik nemlendirici v.s gibi ürünlere.Hepsi fasa fiso geliyor bana.Şayet öyle olsa birinci sınıf urun kullanan çok.parali insanlar sorunsuz olurdu.Hepsinin yuzunde estetik.mudahaleler var.Iyi beslenme cilde faydali vitamin mineral icerikli ve bool.bol.su iste guzel cilt ve geç yaslanmanin formülü.Diyet ve rejimlerle zayif kalmak.icin yetersiz besin alirsak sonuc porsumus kirişık sorunlu.bir cilt ...

X