dudak dolgusu ml(cc) ve dolgunluk

ena

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
146
2
selam arkadaşlar, hyaluronik asit dudak dolgusu yaptıracağım 1ml başı fiyat istiyorlar ve ben kaç ml nin ne kadar dolgunlaştırdığı hakkında bilgi sahibi değilim bana yardımcı olabilir misiniz ? boşuna para vermek istemiyorum işe yaramayacak uygulamaya. inceden ziyade küçük dudaklarım var üst dudağımdan daha sıkıntılıyım ince geliyor.

selam arkadaşlar, hyaluronik asit dudak dolgusu yaptıracağım 1ml başı fiyat istiyorlar ve ben kaç ml nin ne kadar dolgunlaştırdığı hakkında bilgi sahibi değilim bana yardımcı olabilir misiniz ? boşuna para vermek istemiyorum işe yaramayacak uygulamaya. inceden ziyade küçük dudaklarım var üst dudağımdan daha sıkıntılıyım ince geliyor.
600 Tl galiba kullanılacak dolgunun miktarına bağlı tabiki.

merhaba ben de dudak ve agız kenarlarına dolgu yaptırdım hyaluronik asit dolgusu 2 ml yapıldı. dudaklarıma da destek yaptı doktorum.

dudak dolgusu için fiyatları çok makul bir doktor var oda bana dolgu yapan Göz doktoru şeyda atabay yyldız uzmanlığı süper fiyatlarıda normalin altında

ben ml si 170 tl den buldum ona göre yaptırıcam

natural bir görüntü için 1cc uygulanır genelde, en iyi marka da juvedermdir, volift yada voluma serisi, 800 tl civarı 1 cc uygulama...

natural bir görüntü için 1cc uygulanır genelde, en iyi marka da juvedermdir, volift yada voluma serisi, 800 tl civarı 1 cc uygulama...
Naturel görüntü için yeni bir dolgu tv
de çıktı ellanse pcl doğal ve 4 yıl etkinliği devam ediyor .Tavsiye ederim kesinlikle.. diğer dolgular hem daha sentetik hem de yapay bir görüntü veriyor. Ankarada iseniz www.erolkoc.com.tr. inceleyiniz orda bu dolgu ile bilgiler mevcut. Yada Fox Tv Arşivinden de bulabilirsiniz.

X