Dudak dolgusu

yyagmurr66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
1
0
24
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır dudak dolgusu yaptırmak istiyorum ama doktor seçiminde kararsız kaldım. Ankara'da oturuyorum ama hangi doktoru tercih etsem kararsız kaldım daha önce dolgu yaptıran var mı? önerebileceğiniz güvenilir bir doktor arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır dudak dolgusu yaptırmak istiyorum ama doktor seçiminde kararsız kaldım. Ankara'da oturuyorum ama hangi doktoru tercih etsem kararsız kaldım daha önce dolgu yaptıran var mı? önerebileceğiniz güvenilir bir doktor arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Ben Miray Tümer’e daha yeni yaptırdım çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Ben Prof. Dr banu çaycı da yaptırdım. Çok güzel oldu. Hem ördek gibi de olmadı. Çok da konforluydu bahsedildiği gibi acılı olmadı . Tavsiye ederim

X