Piercing, Hızma Dudak piercingi istiyorum bilgisi olan?

eda aydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
2
0
25
Merhaba.
Ben dudağımın sol yanını deldirmek istiyorum ve halka olarak kullanacağım sanırım.
Bilgisi olan var mı?
Bir de izmirde deldiren varsa ve memnunsa nerede yaptırdı acaba?
Zararları ne?
Piercing delikteyken deliğin kapanma olasılığı ne?
Lütfen acil cevap alabilir miyim?

Dudak piercingi kullanıyorum ve bugüne kadar bir zararını görmedim. Ayrıca piercing delikteyken deliğin kapanma olasılığı yok.

Ben bi kaç hafta önce deldirdim, çok da memnunum. Kulak deldirmek ile eş değer. Ayrıca hoş duruyor bence. Eğer heves ediyorsan yaptır ya

benim dudak piercingim yok ama kulagimda var. Tabiki ilk 3-4 hafta kullagim sismisti.. ama dudakta da öyle mi bilmiyorum.

Eklentiler

• helix.jpg
    helix.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 907
benim dudak piercingim yok ama kulagimda var. Tabiki ilk 3-4 hafta kullagim sismisti.. ama dudakta da öyle mi bilmiyorum.
Evet. İki hafta dudağım şişti ama sonra geçiyor. Krem sürdüm ben, bi de evden çok çıkmadım, ama bayağı şişmişti. Ayrıca deldirdiğiniz yerin hijyenik olmasına dikkat edin arkadaşlar. Şahsen benim çok berbat bir yerdi, 35 tl gibi bi şey ödemiştim ama şanslıyım, mikrop vs kapmadım.

Yaklaşık 1 sene önce deldirmiştim. Hiç acı hissetmedim diyebilirim. Uyuşturmuşlardı. Ancak 1 saat bile çıkartsam hemen kapanıyordu. Geri takarken zorluyordum baya.Kolayca yemek yiyip içebiliyordum. Hatta dilimle oynuyordum piercingle. Kapanınca bir süre geri takamadım çok zorlamak istemedim. Dudak bölgemin sol alt tarafını deldirmiştim :)

X