Lekeler, Çiller Dudak üstü bölgesinde bıyık gibi duran leke.

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Rica ederim 🌾 zaten forumdaki amaç birbirimize tecrübelerimiz ile yardımcı olmak değil mi 💐 ürün hakkında da, eczacının telefon numarasını verebilirim isterseniz detaylı konusursunuz, çünkü ürün icerigiyle ilgili bir bilgim yok 🙂 tamamen dogal oldugunu biliyorum sadece.
Merhaba umarım görürsünüz. Lekeniz ne durumda acaba? Bir de eczacınn ismini verebilir misiniz

Aynı sorun bende de var maalesef. Doğal maskeler cilt aydınlatıcı kremler leke giderici serumlar fayda etmiyo. Orda öyle bıyık gibi duran bi lekem var. Sizin kremin adı neydi acaba
[/QUOTE]
Atoym ürünü şiddetle öneriyorum bsna dua edeceksiniz

Aynı sorun bende de var maalesef. Doğal maskeler cilt aydınlatıcı kremler leke giderici serumlar fayda etmiyo. Orda öyle bıyık gibi duran bi lekem var. Sizin kremin adı neydi acaba
Atoym ürünü şiddetle öneriyorum bsna dua edeceksiniz
[/QUOTE]
Leke kremi diye mi geçiyor canım

[/QUOTE
markası yok kremin, eczacı kendi formülüyle yapıyor, 30 ml lik kutularda yolluyor. ama ben memnun kaldım etkisinden. Yani kendi hatam olmasaydi kalıcı olurmuydu bilemiyorum ama, instagram sitesindeki geri dönüşlere bakılırsa faydalı bir krem oldugu kanısındayım 🙂 bu sefer uzun süre kullanmayi düşünüyorum, merak eden olursa bilgilendiririm,sonuca göre denemek isteyen olabilir.. nasıl bir his olduğunu biliyorum,herkes kurtulsun isterim 🙂
Eczacının adını yazabilir misiniz

[/QUOTE
markası yok kremin, eczacı kendi formülüyle yapıyor, 30 ml lik kutularda yolluyor. ama ben memnun kaldım etkisinden. Yani kendi hatam olmasaydi kalıcı olurmuydu bilemiyorum ama, instagram sitesindeki geri dönüşlere bakılırsa faydalı bir krem oldugu kanısındayım 🙂 bu sefer uzun süre kullanmayi düşünüyorum, merak eden olursa bilgilendiririm,sonuca göre denemek isteyen olabilir.. nasıl bir his olduğunu biliyorum,herkes kurtulsun isterim 🙂
Hesabi falan var mi eczacinin

[/QUOTE
markası yok kremin, eczacı kendi formülüyle yapıyor, 30 ml lik kutularda yolluyor. ama ben memnun kaldım etkisinden. Yani kendi hatam olmasaydi kalıcı olurmuydu bilemiyorum ama, instagram sitesindeki geri dönüşlere bakılırsa faydalı bir krem oldugu kanısındayım 🙂 bu sefer uzun süre kullanmayi düşünüyorum, merak eden olursa bilgilendiririm,sonuca göre denemek isteyen olabilir.. nasıl bir his olduğunu biliyorum,herkes kurtulsun isterim s

X