Düdüklü tencere kullanan var mı?

fissler kesinlikle aldim ve kullaniyorum ses fazlla cikmiyo zamandan cok tasarruf ediyorum cok kolay kullanimi ben fissler vitaquick kullaniyorum öncedende yazdigim gibi cok korkardim ama simdi gönül rahatligiyla kullaniyorum

bulaşık makinesinde yıkanabiliyormu acaba ???

merhaba. yeni evli ve clipsoyu yeni kullanan biri olarak ben bir türlü ayarlıyamıyorum tenceremi. benimki dijital olmayan clipsolardan. yani ilk kapatınca kırmızı sensör yükselince psss sesi çıkıyor ve altını kısıyorum. saat tutuyorum. saat sonunda bakıyorum ki su filan kalmamış ve pişme esnasında sürekli buhar çıkışı oluyor. bugün yine et pişirmeye çalışacağım bakalım ne ile karşılaşacağım. ne önerirsin teşekkürler...

clipso kullanıcısısın sanırım. tencerenin ayarını doğru yapıyormusun. tavuk ve sebze resmi olan 2 adet seçenek var onlardan birine getireceksin düğmeyi. kaynamaya başlayınca pısssssssss diye ses çıkar tencerenin altını tamamen kısacaksın. daha sonrada pişirme süren dolunca ocağın altını kapatıp. tavuk, sebze resminin yanında buhar resmi var düğmeyi oraya getirip tamamen buharın çıkmasını sağlayacaksın.

buhar bitince pısss seside bitince tencereni rahatlıkla açabilirsin

ben korkuyorum kullanmaya :))

Korkulacak bişey olmadığını kullandığındaanlayacaksın
kullanma klavuzunu iyice okuyup kullanmayı dene mutlaka
şiddetle tavsiye ediyorum :))
clipso controllü benim düdüklü tencerem kullanımı çok kolay otamatik saatini ayarlıyorum
gerisini o hallediyor:))mükemmel ötesi bişey

fissler'in düdüklü tenceresini almak istiyorum önere biliceğiniz model var mı?En son Fissler VV Prem 6,0 lt ve vitavit_edition 6,0 lt modelleri var.
bu modellerden kullanan var mı? acaba :) yardımınıza ihtiyacım var :)

çok güldüm yorumuna cnm bende kaçıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…