Düğün, bosanma vs

Cok haklisiniz tamamen anlasmakla alakali iste anlasip anlasamayacagini bilmeden milyarlari nasil savuruyorlwr oyle 😰🤷🏻‍♀️
Diyorum ya gorkemmli bir dugune gidiyoruz sanirsin deliler gibi asik, yillardir bu ani beklemis, oysa 1 ay olmus tanisali
yahu görkemli evlenmekle deliler gibi aşık olmanın ne ilgisi var?

kim geleceği görebilir ki,kimse boşanmak için evlenmez, o yüzden şatafatlı düğün yapmakla boşanma ihtimali arasında hiçbir alaka yok.

düğün konsepti zevk ve maddiyat meselesi tamamen. parası olup şatafat seven o konseptte bir düğün yapar. şatafat sevmeyen sade yapar.

yani sorguladığınız şey çok saçma kusura bakmayın da 🤷

kim geleceği görebilir ki,kimse boşanmak için evlenmez, o yüzden şatafatlı düğün yapmakla boşanma ihtimali arasında hiçbir alaka yok.

düğün konsepti zevk ve maddiyat meselesi tamamen. parası olup şatafat seven o konseptte bir düğün yapar. şatafat sevmeyen sade yapar.

Ben sasiriyorym işte ya saftirik miyim neyim :) nasılda güzel evlenmişlerdi vay be diyorum duyunca boşanmayı

Hayır ama konusahibi mühendis birsürü proje yazıyor ondan iyi bilemezsin Otrera , lafını seç de konuş rica ederim 😄😃😀

Dayimlar cok guzel bir otel dugunuyle evlendi. Sehirdisindan gelenleri de dayim otele yerlestirip masraflarini karsiladi.
Sonucta bir yillik evlilerken yengemi aldatti 🤷🏻‍♀️
Kıymet verip yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum, insanın gözü görmüyor sanırım o sona gelince

Ben sasiriyorym işte ya saftirik miyim neyim :) nasılda güzel evlenmişlerdi vay be diyorum duyunca boşanmayı
insanlar dış çekimler yapıyorlar videolar hazırlıyorlar nişan kına düğün yapıyorlar tonla da masraf yapıyor hem aileler hem de evlenen çiftler.ama sonunda bazıları boşanıyor 1 yıl bile dolmadan .E kimse boşanırız diye evlenmiyor normal değil mi bunları yapmaları?size bambaşka bir örnek vereyim her an ölebiliriz covidden kazadan bambaşka bir sebepten.ama alışveriş yapıyoruz kıyafet vs saçlarımızı yaptırıyoruz araba ev alma derdindeyiz tatili hesaplıyoruz seneye gideceğimiz yurtdışına kadar planlıyoruz.ee yapmayalım mı ölüm gibi bir kavram var diye?

Kıymet verip yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum, insanın gözü görmüyor sanırım o sona gelince
Niye gorsun ki? Hayat boyu mutsuzluk, gecimsizlik vs dugunde harcanan paraya deger mi?
Isterse 100 binlik dugun yapayim, evli kalmak istemiyorsam gozum para gormez ki.

Niye gorsun ki? Hayat boyu mutsuzluk, gecimsizlik vs dugunde harcanan paraya deger mi?
Isterse 100 binlik dugun yapayim, evli kalmak istemiyorsam gozum para gormez ki.
Yani aslında bu durumun fragmanını gördüm ben, keşke çeyiz alacağıma gezseydim dedim , sonrasında 4 ülke 13 sehir gezdim 😅🤭

Efsane bir düğünle evlenen çift tanıyorum. Erkek meğerse paravan evlilik yapmış, ilgisi erkeklereymiş. Ama yaşlı teyzeler kabul edemedi, hala nazardan boşandılar deniliyor. 😆😆😆
Neeee aman yarabbi 🙈😆 ya bu şeyleri görüyorum biriyle tanışırken kafamı yakıyor bunlar

X