Düğün Düğün fotoğraflarım

LolaBunnyy

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
933
110
34
DÜĞÜN FOTOĞRAFI OLAYINI ÇÖZDÜM ARKADAŞLAR 4. SAYFAYA BAKABİLİRSİNİZ

16 AYLIK evliyim hala sütüdyo tarafından çekilen dış çekim fotoğraflarımı yani albümümü almadım.
Silecekler yada başına bişey gelecek diye çok korkuyorum.
Ücretinin yarısını ödemiştik.

Aranızda fotoğraf sütüdyosunda çalışan, yada bilgisi olan vardır eminim.
Daha nekadar saklarlar sizce? Benim gibi geç alan var mı?

Son düzenleme:
benim de hep aksilik çıktı 5. ayda almıştım, numara varsa bi arayın isterseniz

canım bence birşey olmamıştır. bilgisayarlarında arşivleyip saklıyorlar fotoğrafçılar. eğer albümünü de bastırdıysa oda o şekilde bekliyordur zaten.

Burada net bir cevap almanız zor.
Fotoğrafçıyı arayıp sorsanız daha iyi olmaz mı?

canım bence birşey olmamıştır. bilgisayarlarında arşivleyip saklıyorlar fotoğrafçılar. eğer albümünü de bastırdıysa oda o şekilde bekliyordur zaten.

Bastırmış olsak korkmayacağımda, en son fotoğrafları seçmiştik. tasarımını yapıp bize gösterceklerdi. Ama ne onlar çağırdı, nede biz gittik. Ona sıra gelmedi açıkçası. Ama çok güzeldi fotoğraflarım bişey olursa içim gider :KK43: Oyüzden hep tedirginim.

Nerde kaldınız siz 1,5 senedir dicekler diye çekiniyorum çıkçası.

İnsanlık hali herşey olabilir. Hastalık olabilir , maddi durumunuz müsait olmayabilir.
Öyle birşey soracaklarını sanmıyorum ama sorarlarsa müsait olamadığınızı söylersiniz.
Ayrıca bende arşivlerinde saklıyor olabileceklerini düşünüyorum umarım öyledir.

bu kadar olur bizim de 16 ay oldu.biz de almadık.800 verdik 400 kaldı.cd verdi canım o cdden seçip mail atıcaktık.o da yapıcaktı.elinde cd varsa ya da şu küçük fotolardan oluşan bi çıktı gibi bi şey vermişti.ordan bastırırsın.yok mu elinde hiç cd filan.ben en kötü cd elimde eğer onlar silerse başka yerde yaptırırım diyorum.ama cdde yoksa üzülme saklıyorlar.vesikalık fotoları bile saklıyorlar.ben yıllar önce çektirdiğim vesikalığı çoğalttırmıştım.ordan biliyorum.daha bu sabah düşünüyodum düğün fotolarımı karşıma çıktı:))

Biz 3 senede almıştık.Parasını verdik,herseyi ödedik.Fotografcı parayı yemiş....Dayak yemeden aldık sonunda.
Size niye gelmediniz deme hakkı yok.Maddi acıdan durumunuz yok belki....
Sunu söylemeliyim eger stüdyoda kendi yedekleri varsa saklıyorlar.Pc de saklıyorlarsa bir sekilde cökerse fotograflarda gidiyor.Fotografcının calışma prensibine baglı....

Arkadaşım,bu senin düğün fotoğrafların.Gideceksin alacaksın.Fotoğrafçının sana neden gelmediniz diye bir soru sorma lüksü yok.Sorsa da gelemedik dersin olur biter.Ama burda bize sorana kadar gidip almalısın.3 yıl bekletiyorlar desek nolcak.Bekleyecek misin.

aynı şey benim başımada geldi 5 ayda aldık. Ama sürekli telefon ederek adamı bıktırdım dükkanına gittim en azından flashbelleğime at dedim :) onu yaptı
1 hafta sonrada verdi yok dügün sezonunda oldukları için yoğunlarmış yok sıraya göre yapıyorlarmış bir sen git bir kocan eminim bıkıcaktır fotgrafçı :))

ben 2 farklı fotocuyla anlaştık birisi dış çekim, o 2 haftada herseyıyle teslım ettı.işide muhteşem yaptı.
diğerı 3 ay oldu ses yok.

aynı şey benim başımada geldi 5 ayda aldık. Ama sürekli telefon ederek adamı bıktırdım dükkanına gittim en azından flashbelleğime at dedim :) onu yaptı
1 hafta sonrada verdi yok dügün sezonunda oldukları için yoğunlarmış yok sıraya göre yapıyorlarmış bir sen git bir kocan eminim bıkıcaktır fotgrafçı :))
Ama bizimki bizden kaynaklı. Fotoğraflar hazırda biz gitmedik. Maddi olarak ona fırsat olmadığından.

bu kadar olur bizim de 16 ay oldu.biz de almadık.800 verdik 400 kaldı.cd verdi canım o cdden seçip mail atıcaktık.o da yapıcaktı.elinde cd varsa ya da şu küçük fotolardan oluşan bi çıktı gibi bi şey vermişti.ordan bastırırsın.yok mu elinde hiç cd filan.ben en kötü cd elimde eğer onlar silerse başka yerde yaptırırım diyorum.ama cdde yoksa üzülme saklıyorlar.vesikalık fotoları bile saklıyorlar.ben yıllar önce çektirdiğim vesikalığı çoğalttırmıştım.ordan biliyorum.daha bu sabah düşünüyodum düğün fotolarımı karşıma çıktı:))

Bize hiçbişey vermediler. Başka biyerde tab ettirmeyelim diye heralde. Haklı olarak.
Elimde olsa yine korkmayacağımda.
İnşallah bişey olmaz kahrıma ölürüm valla.

X