Düğün Hikayemiz (02.06.2012)

Çok güzel olmuşsunuz her şey mükemmel gözüküyor.Allah mutluluğunuzu artırsın inşallah :KK16::nazar:

Herşey çok güzel görünüyor, İstanbul hatırası çok hoş düşünülmüş:) Mutluluk yuvanızdan hiç eksilmesin:nazar:

Merhaba Kızlar sonunda o büyük gün geldi geçti hatta 20 günlük evliyim burada çok kişden destek aldım çok yararlandım,Allah hepimizi sevdiklerine bağışlasın Ve biarn önce kavuştursun.

Düğünümüz açık havada olacağı için ve butun hava sıtelerınde o gün için sağnak yağışlı görünmesi beni tamami ile çok üzdü nasıl dua ettiğimi anlatamam hergün her saat hava durumlarına bakıyorum ,Sonunda Rabbim yüzümüze güldü ve haziran ayının 2. günü o sıcak havayı gördük halada görüyoruz.Düğünümüz çok eğlenceli ve güzel geçti elimde olan resimlerden ekliyorum sonrasında kına resimlerimizi ekleyeceğim.

OLumlu olumsuz yorumları bırakın ogünün tadını çıkarınn,Siz evlendiğinizi akşam eve gittiğinizde anlıyorsunuz.

Yanınızda mutlaka size yardımcı olacak kişiler olsun bu çok önemli mesela ben 40 metre dantel 100 metre tül kullanılan bır gelınlık gıydıgım ıcın :)3 kısının yardımı gerkıyordu yurken :))

Rabbim daha güzellerini sizlere nasip etsin..

:nazar::nazar:Maşallah Diyelim Lütfen...:nazar:

Evlilik hazırlıkları için bir buçuk yıla yakın bir süremiz vardı. Planlı bir şekilde hareket etmeye çalıştık. Eşim gemide çalıştığı için sadece haftada 1 gün 7-8 saatliğine istanbulda oluyordu. Ben hafta sonlarıda çalıştığım için geriye haftalık bir günlük iznim ve iş çıkışları kalıyordu ama sonunda her şey istediğimiz gibi oldu. Birlikte çalışacağınız kişilerle frekansınız tutması, ne istediğinizi anlamaları bu aşamada çok önemli. Listeler de çok işe yarıyor!

Düğün hazırlıkları sırasında stres faktörünü işin içinden çıkarırsanız her aşama çok keyifli aslında. Ailelerimiz her konuda arkamızda oldular, bu çok önemliydi elbette.Hiç birşeye karışmadılar. Evimizi de düğünümüzü de istediğimiz şekilde yaptık.
Düğünümüzün konsepti Mor oldğu için gelin el çiçeğim gelinlik ayakkabım 2. yedek gelin arabamız gelin masamız ve mekan aynı renklerde süslendi.

Detaylara Gelince

Mekan : Pendik Ada Tesisleri

Gelinlik: Kadıköy Flower Moda

Damatlık: Kığıllı

Gelinlik Ayakkabısı : Hotiç,Çarıkçı

Gelin Arabası : Kıa Sorento

Gelin El çiçeği : Maltepe marmara çiçekçilik

Kuaför : Ali Gür Bağdat Caddesi

Fotoğrafçı : Soner Çetin

Fotoğraf Mekanı : Çamlıca,Ataşehir Botonik Bahçesi

Organizasyon Firması: Deniz Tarhan Organizasyon

Davetiye: Erdem Davetiye

Düğün Dansı: Candan Erçetin Bahar

Balayı Yeri: Antalya Silance Beach Göl Evleri

Nikah Şekeri : Kendimiz hazırladık bizden birşeyler olsun istedik.

Herşeyin harika olmuş canım ne güzel ne mutlu sana

X