Dügün öncesi panik

Hayat933

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
46
-12
31
Merhaba , Suan cok bunalimdayim artik ne yapacam bilmiyorum . Bana akil verin lütfen. 6gün sonra dügünüm olacak tanisma firsati olmadi sadece yazarak.. Kendi cok uzaakta oldugu icin 2 yil önce 1 kere eve geldi görücü olarak görüstük . ve bugün istemeye geldiler 2 gün sonra nikah. Cumartesi dügün olacak.Ben ona karsi yabancilik hissediyorum yanliz kalmak istemiyorum aklima dügün ve o gece ve sonrasi geliyor. Telefonda görüsürken cok baskaydi hislerim. Dügüne okadar heycanlanmistim. Suan sadece korku panik aglamakliyim .
Dügün den sonra o gece nasil olur yabancilik cekersem Sorun mu olacak. ..onunla yanliz kalmak ve ayni yatakta yyatma düsüncesi bana tuhaf geliyor. utaniyorum da..bu korku her kizda varmi dügün den önce? Ve ettaftan kimse evde olmasin dügün gecesi dediler. . Ama olacak , neden olmasin diyorlar ne gibi zorluk olur ?
llk gece zor mu gecer cok aci hissedermiyim? Moralim cok bozuk geri dönus yok .Tek kacis ölüm olur birtek. Ama bu durumu nasil atlatabilirim.
Selam lar

Bundan önce tanımadığınız bir adam size nasıl davranır nasıl biridir iyi mi kötü mü
Biliyormusunuz. Neden bu kadar acele
Bu sorduğunuz şeyse korkulacak birşey olsa milyonlarca insan yapamazdi böyle düşünün .

Merhaba , Suan cok bunalimdayim artik ne yapacam bilmiyorum . Bana akil verin lütfen. 6gün sonra dügünüm olacak tanisma firsati olmadi sadece yazarak.. Kendi cok uzaakta oldugu icin 2 yil önce 1 kere eve geldi görücü olarak görüstük . ve bugün istemeye geldiler 2 gün sonra nikah. Cumartesi dügün olacak.Ben ona karsi yabancilik hissediyorum yanliz kalmak istemiyorum aklima dügün ve o gece ve sonrasi geliyor. Telefonda görüsürken cok baskaydi hislerim. Dügüne okadar heycanlanmistim. Suan sadece korku panik aglamakliyim .
Dügün den sonra o gece nasil olur yabancilik cekersem Sorun mu olacak. ..onunla yanliz kalmak ve ayni yatakta yyatma düsüncesi bana tuhaf geliyor. utaniyorum da..bu korku her kizda varmi dügün den önce? Ve ettaftan kimse evde olmasin dügün gecesi dediler. . Ama olacak , neden olmasin diyorlar ne gibi zorluk olur ?
llk gece zor mu gecer cok aci hissedermiyim? Moralim cok bozuk geri dönus yok .Tek kacis ölüm olur birtek. Ama bu durumu nasil atlatabilirim.
Selam lar
Hayır her kızda olmaz çünkü hepimiz hiç görmediğimiz adamla evlenip aynı yatağa girmiyoruz. Çıldırdınız mı yahu? Ayrıca düğün gecesi evde kim olacak?

Hiç sosyalleşmediğiniz, tanışmadığınız ve sosyal ortamda gözlemlemediğiniz birisiyle evlenmek büyük cesaret. Allah yardımcınız olsun. Umarım herşey güzel olur. Onun dışında ilk gece tedirginliği birçok kişide olur, normal. Evde yalnız olması gerekir fakat bir süre yeni evlilerin.

Selam lar
Lutfen vazgecin bu evlilikten, eski konunuzu da hatirliyorum, bunu kendinize yapmayin.

Mune Mune konu yanlis yerde

Hayır çünkü görmediğim adam ile evlenmedim yaşadığınız normal değil ki hisleriniz olsun?
Böyle bir adamdan ne beklenir iki tarafta bir tuhaf
Evde tabiki kimse olmaz ne demek evde insan olacak ne işi var daha neler
Yapmayın ateşe atlamayın vazgeçin
Belediyede bir şekilde kendinizi belli edin nikah memuru size yardım eder biz 2 defa yakaladık olay büyüdü Belediye başkanı devreye girdi kız evlenmedi hiç bir şey olmasa orası yardım eder zorla gittiğinizi belli edin.

Selam lar

Tek kaçış ölüm değil. Bu evliliğe aileniz tarafından zorlanıyorsanız , öncesinde polise ve devletin sığınma evlerine sığınabilirsiniz.

Son ana kadar hayır diyecek cesareti toplayamadıysanız ; nikahta "hayır" diyebilir , nikah memurundan korunmanız için polisin çağırılmasını isteyebilirsiniz.

Adam yurtdışında yaşıyor diye , biraz telefonla konuştunuz , yazıştınız diye evlenmeye mecbur değilsiniz.

Cesarete bakın ya ben peynir bile alırken dakikalarca inceliyorum istemeden bir kaç gün sonra düğün?
Bu kadar acele edenin vardır bi marazı çok açık. Kendinizi ateşe atıyorsunuz.
Bir kaç aya konu açarsınız yapamıyorum boşanmak istiyorum diye. Hiç sekmez.

X