Düğün dügünde degisiklikler, yenilikler ariyanlar buyurun

aime21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.323
0
dügününüzde ilk dansi :teytey: cok farkli yapmak istiyenler olabilir aranizda...
internetde bu videolara rastladim ve benim cok hosuma gitti...
sizinle paylasmak istedim...

videonun biri youtube´den
bu site üzerine youtube vidyolarini türkiyedende izleye bilirsiniz...

--> --> --> http://www.ktunnel.com/

izlemek icin youtube adresini, sayfanin alt kismina kopyalamaniz yeterli

http://www.youtube.com/watch?v=QujA8YYgTWU

[dailymotion]x5r76l_evolution-of-the-wedding-dance_fun[/dailymotion]

benim cok hosuma gitti, youtube´deki vidyo daha eglendirici, ben cok güldüm :dance:

siz nasil buldunuz?

bugünde bunu buldum bakin... Türklerde dügünde uygulamislar böyle birsey...
[Youtube]BNv439QlbQM[/Youtube]

Son düzenleme:
47 kisiden 1 kisi cevap yazmis

bu forumda beni kimse sevmiyor :sm_confused:

:çok üzgünüm:

çok güzel bir paylaşim olmuş çok iyi dans ediyorlarr benım nişanlim cılgındır yapar ama ben yapamam o heycanlahihoyyyt

çok güzel bir paylaşim olmuş çok iyi dans ediyorlarr benım nişanlim cılgındır yapar ama ben yapamam o heycanlahihoyyyt

neden öyle diyorsun... insan istedikten sonra herseyi yapa bilir...

zaten bütün heyecan baslayana kadar... basladiktan sonra eminim cok eglenirsiniz...

hele misafirler... tabiii hersey süpriz olmali onlar icin bence

bunu yapmak cesaret ister bence
biz düğünde dans edemicez sade nikah olacak

bu dansı yapmak içn çok büyük özgüven gerekir herkes cesaret edemez.ama çok güzel di paylaşım için sağol

süper komiktiler :roflol:

akşama nişanlıma izleticem şimdiden çalışmalara başlayalım ancak hazırlarız 10 aya kadar... :roflol:

cesaretten cok dügünde kimlerin olucagida önemli bence...
yakin akraba ve dostlar arasinda cok ta zor olmaz bu danslari yapmak...

tabii tanimadigin 300 - 500 kisi olursa dügünde zorlasir

Çok güzeller ya. Çok eğlendim izlerken ama niye bilmiyorum bir yandan da tüylerim diken diken oldu, ağlayasım geldi .:sm_confused:
Var bende bi anormallik biliyorum. fisfisfis

selam. sadece bır tane vıdeoyu ızleyebıldım. malum you tube kapalı. bende halk oyunları egıtmenıyım. benım dugunumde de cok guzel danslar ve enterasan goruntuler vardı. vıdeoyu paylasmak ıstemedım ama sıze tavsıyem bu tarz danslara yanasmıyorsa nısanlınız mutlaka halk oyunların bır ıkı fıgur ogrenebılrısınzı en azından zeybek gıbı.. super oluyor.

selam. sadece bır tane vıdeoyu ızleyebıldım. malum you tube kapalı. bende halk oyunları egıtmenıyım. benım dugunumde de cok guzel danslar ve enterasan goruntuler vardı. vıdeoyu paylasmak ıstemedım ama sıze tavsıyem bu tarz danslara yanasmıyorsa nısanlınız mutlaka halk oyunların bır ıkı fıgur ogrenebılrısınzı en azından zeybek gıbı.. super oluyor.

güzel bir fikir ... sagol

diger danslara cesaret edemiyenler kendi yörelerimizin danslarini ögrenip suna bilirlerde

mesela sila ve boranin dügünlerinde oynadiklari oyun benim cok hosuma gitmis... cok romantik geldi bana... o tür danslar da süper olur dügünde :1rolleyes:

çok şekerler ..aslında çok iyi bi fikir benzer şeyler aklıma geldi benim..tango yada vals gibi ama henüz aşkıma açılamadım daha zamanı var diye..ama aklıma koydum dans olmasa aşkıma düğünde şarkı söylettiricem sesi çok güzel..kızlar sizde deneyin kendi sesiniz yada eşinizin sesi güzelse..düşünsenize herkezin önünde size aşk şarkısı söylemesi ne kadar güzel olur değilmi..valla kafama koydum yaptırıcam ben aşkıma..ama önce hele bi askerden gelsin bitanem..

X