Düğün düğünde havaifişek ...

AGGELOS

Şans Meleğim Gel Bebeğim
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
203
1
Arkadaşlar benim düğünüm açık alanda olacak kır düğünü yani benim en büyük hayallerimden bir tanesi aşkımla dans ederken gökyüzünde çok güzel havaifişeklerin patlamasıydı fakat düğünüm olacak mekan artık yasaklandığını söyledi yasak olmazsa inanın yapardık dediler ... gerçekten yasak mı? bunun için nereye başvurabilirim fiirlerinizi bekliyorum teşekkürler

benim düğünüm sahil kenarında bir apart otelin taras katında olmuştu
denizde gemilerin, yatların ve kayıkların ışıkları
10 dk buyunca hiç durmaksızın patlayan havai fişeklerin altında
eşimle DEVLERİN AŞKI müziği eşliğinde
göz göze ettiğimiz dansı asla unutamam unutmıycamda
bana bu güzelliği ve mutluluğu yaşattığın için kocişim sana çok teşekkür ederim
SENİ ÇOK SEVİYORUM

canım birden duygulandım kusura bakma benim zamanımda yasak falan yoktu şimdi yasaklandı demek belki belediyemi ilgilenirki isteseniz oraya sorun danışın şimdiden tebrik ediyorum ve mutluluklar diliyorum

Ben yasaklandığını duymadım,ıyıce aratırın bence,devreye birilerini sokun olmazsa

gecen sene yasak yoktu benım dugunumde.
bıldıgım kadarıyla karakol ılgılenıyor canım.
cunku havai fişek gosterısı sırasında polıslerden ızın aldınızmı dıye soran olmus.
valılık karısmaz bence ılcede oturuyorsan kaymakam bakar yanı.
karakol canım bir konus ıstersen...

Teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için sonucunu bildiricem :eek:

canım bencede belediyeden,valilikten veya emniyetten izin alınıyo.yasak değil,her yerde patlatılıyo saten. hatta benim nişanımda eçık havada olursa bizde yapcaz.

ya canım kimi yerlerde yasak doğru...ama bizim evin hemen yanındaki oetl maşşallah yaz geldi ya her akşam patır patır patlatıyor..yerleşim alanalrına yakın dei bence buranın yasak olamlı lazımdı ama değil.eskiden ne pahalı ne şaşalı şeydi..23 ninsanlarda ya da çok zengin düğünlerde gördüğümüz fiişekler şimdi pazarlarda bile satılıyor...çok içinde kalıcaksa kına yapıcakmısın açık alandamı olucak bilmiorum ama kınada yap...herşey gönlünce olsun mutluluklara.s.

Valla bizim sakaryada ve ankadara oturduğumuz yerlerde her akşam bir kına gecesi falan var durmadan patlatıyorlar
Arkadaşların dediği gibi siz karakola falan sorun

ay benimde en büyük hayalim düğünde 5 dakka havafişek izlemek dans eşliğinde şarkımızla beraber isterim ve bizdede çok patlatan var ama yinede izin alınıcak hayırlısı olsun

X