Düğün Dugunume az kaldi sorunlar basladi stres altindayim

Rebrussahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
84
91
26
1 ay sonra dugunum var ailrm cok uzulmeye basladilar nedense sanki nisanlimi ve ailesini istemiyo gibiler surekli kotu sozler duyuyorum onlara karsi bu brnide cok uzuyor onlar soyle boyle diyolar bende biliyorum ama nisanlimi cok seviyorum dunya iyisi biridir ailemede cok deger verip seviyor ailemde onu seviyor ama ailesine bir turlu isinamadi ailem ailesinin garip tavirlari bazi sorunlar falan ailesinin bizim evliligimizi etkiliceklerini dusunuyor annemle babam belki haklilardir dogruyu gorebilirler anne baba sonucta ama 1 ay kaldi dugunume ve simdi bunu bana yansitmalari cok canimi sıkıyor agir stres altindayim ailemde ailesine zitlasti bir kere bu yuzden nisanlima da guvenemiyor gibiler ne yapicam bilmiyorum en guzel zamanlarim cok kotu geciyor

Kayinvalidem biraz cahil bir insan herseye alinan biri bazi durumlarda kiriliyor ailemde bunu kafaya takiyorlar degisik biri diye ben kafaya takmiyorum ama telgrafin telleri

Bunu destekleyecek bir olay yaşadınız mı? Şimdi düğün telaşından dolayı farketmeseniz bile birçok evliliğin bitiş sebebi bu oluyor.
Kayinvalidem biraz cahil bir insan herseye alinan biri bazi durumlarda kiriliyor ailemde bunu kafaya takiyorlar degisik biri diye ben kafaya takmiyorum ama telgrafin telleri

Benim kayınvalidemde öyle. Alınır, ağlar zırlar ve oğlunu doldurur. En son geçenlerde boşanmaya kadar geldik eşimle hemde hamile halimle. Kayınvalidenin dengesizliklerini hafife alma derim. Baştan net nişanlınla konuş

Ailen demek ki bazı şeyleri öngörüyor. Genelde haklı da çıkıyorlar. Eğer çok seviyorsan eş ailesine karşı mesafeli olmanı öneririm.

Benim kayınvalidemde öyle. Alınır, ağlar zırlar ve oğlunu doldurur. En son geçenlerde boşanmaya kadar geldik eşimle hemde hamile halimle. Kayınvalidenin dengesizliklerini hafife alma derim. Baştan net nişanlınla konuş
Cok uzuldum malesef oyle oluyor siz kendinizi uzmeyin yinede Allah bildigi gibi yapsin kayinvalideleride ne diyim

X