Düğün düğünümüğü .... yaptım ve çok memnun kaldım diyenler..

neskar84

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
164
4
39
selam kızlar yardımlarınızı bekliorum..düğün mekanı bölümünde çok paylaşım yok ve düğün yeri bulmakta kararsızım nişanda yaşadığım sorunları yaşamak istemiorum sonuçta 1 kere oluor bu.. düğününü yaptığı yerden memnun kalan arkadaşlar varsa paylaşırmısınızzz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nasıl bir düğün istiyorsun canım açık hava ? kaç kişilik? yemekli mi? müzik olacak mı? yer olarak nereleri düşünüyorsun?

nasıl bir düğün istiyorsun canım açık hava ? kaç kişilik? yemekli mi? müzik olacak mı? yer olarak nereleri düşünüyorsun?

canım benim 2010 eylülde olcak.ama genelde çok önceden rez. yapılıo doluo o yüzden şimdiden bakıorum..açık hava yemekli içkili özel süslemeli masalar,gelin masası yolu flan öle bişi istiorum..kişi sayısı 150-200 kişi öncelikle boğazda deniz kenarı bakıodum ama kişi sayımız elvermio pek accukta pahalı tabi şimdi yine boğaz manzaralı yada havuz başı açıkçası mekana göre değişir..darüşşafaka maslak havuz başı güsl görünüo oraya bakcaz bide peysage restaurant var orayada bakıcaz ama daha çok alternatifim olsun istiorum..

tabiiki önceden araştrp bulmak gerekir... çok güzel yrlerden bahsetmişsin .. biraz pahalı bahsettiğin yerler umarım bütçene göre bulursun.. sabancı sosyal tesislerine baktınmı o da boğazda hemde sosyal tesis daha uygun oluyor... levent tenis clubu var havuz başı yine... fenrbahçe aynı yine... bunlar havuzbaşı olanlar.. teknede filan düşünürmüsünüz öyle çoık güzel organizsayonlar var.. netten bakabilrsin

X