dün ameliyat oldum lütfen yardım :(

pucer83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
187
0
dün burun ameliyatı oldum gözlerim çok morardı ve şişti neredeyse gözlerim kapanacak sizce bu normal mı?şişlerim ne zaman inmeye baslar?

cnm çok geçmiş olsun çok merak ettim ben de nasıl geçti acaba diye haber bekliyodum.2-3 haftada geçiyomuş sanırım şişliğin tamamen inmesi de 3 ay falan duyumlarıma göre.acil şifalar diliyorumm

canım korkmana gerek yok normal bir durumm..gözlerin kapanabilirde..
buz uygulaması yaptınmı..ihmal etme canımm sevgiler...

buz uygulamasını 10dk arayla vap dedl doktorum siz buzu nasıl uyguladınız

ayyy canım geçmiş olsuuun,ben olmadım ama normaldir diye biliyorum,burnunun nasıl olucanı düşün canım moral olur:)))tekrar geçmiş olsun..

kızlar hemen cevap yazdıgınız için tesekkurler.amelıyatım cok ıyı gectı,hıç ağrım sızım yok ama bu şişliklerde biran önce inse moralim daha da iyi olacak.

cnm hiç endişelneme
sen beri görsen düşer bayılırdın ilk 3 gün dehşet bişey oluyo şişlikler morarmalar hat safhaya ulaşıyo
ama 3. günden sonra hızla iyileşmeye başlıyosun
benim gözlerim de kan oturmuştu
ama şişlik ve morarmalar 5 günde geçmişti
cilt yapısıyla alakalı bi durum hepimiz farklı yapılara sahibiz sonuçta
dertlenme hepisi geçecek umarım istediğin gibi burnun olmuştur
çok geçmiş olsun cnm

Geçmiş olsun canım biraz sabırlı ol.Benimde 5.günüm.Sadece bir gün çok morardım ve şimdi hiçbirşey yok.ılk iki gün soğuk maske bende koydum iyi geliyor.Üç günden sonra herşey daha yi olacak:)

kızar size de çok geçmiş olsun.verdiğiniz moral ve tavsiyeler için tesekkurler.Buz koyuyorum ama bu sefer de soğuktan nezle olmaktan korkuyorum.Doktor 10dk buz tut 10dk ara ver dedi siz buz uygulamasını ne kadar sıklıkta yapmıştınız?

dün şişlikten gözlerim kapanmıştı zar zor görebiliyordum bugün daha iyiyim gözlerimin şişliği biraz indi ve etrafımı görebiliyorum artık :)

Geçmiş olsun canım biraz sabırlı ol.Benimde 5.günüm.Sadece bir gün çok morardım ve şimdi hiçbirşey yok.İlk iki gün soğuk maske bende koydum iyi geliyor.Üç günden sonra herşey daha yi olacak:)

Maskeyi nerden aldın peki ben sordum soruşturdum bulamadım 1 şubatta ameliyatım var maske olsa çok iyi olurdu

dün şişlikten gözlerim kapanmıştı zar zor görebiliyordum bugün daha iyiyim gözlerimin şişliği biraz indi ve etrafımı görebiliyorum artık :)

Canım çok geçmiş olsun hızla iner artık şişliklerin 1 ayda % 90'ı geçiyomuş tabi bünyeye görede değişir diyolar ama bir haftada yüzün ve gözlerin normal halini alır a.s.

kardeşim de amaliyat oldu pazartesi günü ilk gece hastanede kaldı. ertesi sabah taburcu oldu taburcu olduğu akşam çok şişmişti ama bugün çok iyi sürekli buz koyduk iyi geldi. morluk yok. amaliyat eldivenleri oluyorya onlara su koyup dondurduk sonra parmaklarını tek tek kopartıp göz altlarında gezdirdik tavsiye ederim

çok normal cnm ..ben de aynen senin gibi olmuştum sol gözüm tamamen kapanmıştı bide suluboyayla boyamışsın gibi eflatundu :)) bugun 13 üncü günüm ve halen gözkapaklarımın üsünde morluk var cok küçük kalmış olsalarda halen tamamen terketmediler yüzümü :KK43:

Buzu dr un dediği gibi aralıklarla uygula ama mutlaka uygula ne kadar çok soğuk komplex o kadar az morluk ve şişlik... boğazını zorlama sıkıntı verme kendine sıvı al bol bol...
Geçmiş olsun

X