Anket Dünya Mutfağı Yemekleri Oylaması

En Başarılı bulduğunuz ''Dünya Mutfağı Yemeği ''hangisidir?

• Ankete Katılan
    684
  • Anket Kapalı .
Ooooo olmaz mıyım, ben iflah olmaz bir tiryakiyim, çay candır, daha sofradan kalkmadan çayımı demlemiş olurum, yemek biter tabak çanak kaldırmadan önce çayımı içerim, pizzayı kap gel, çaylar benden :KK70:
Çay candır sahiden:KK19:Benim damarlarımda kandan çok çay geziniyor:KK70:

Ooooo olmaz mıyım, ben iflah olmaz bir tiryakiyim, çay candır, daha sofradan kalkmadan çayımı demlemiş olurum, yemek biter tabak çanak kaldırmadan önce çayımı içerim, pizzayı kap gel, çaylar benden :KK70:
Walla bende ayni oyleyim:KK70: yemek bitmeden hadi cay icelim diyorum ailem tuhaf tuhaf bakiyor yeni yemek yedik diyorlar:KK70: yani yapmadigim sey degil gecen sene diyetliyim diye pizza yiyodum cabuk bitmesin diye çayın yaninda kucuk kucuk yemistim :KK70: hemen geliyorum ablacim cay mis gibi olmustur simdi

Walla bende ayni oyleyim:KK70: yemek bitmeden hadi cay icelim diyorum ailem tuhaf tuhaf bakiyor yeni yemek yedik diyorlar:KK70: yani yapmadigim sey degil gecen sene diyetliyim diye pizza yiyodum cabuk bitmesin diye çayın yaninda kucuk kucuk yemistim :KK70: hemen geliyorum ablacim cay mis gibi olmustur simdi
Ben kiiii ağzına çay koymamış eşimi tiryaki yapmış kadınım :-)
22 senedir o kadar alıştı ki çay içmeye lezzetli iyi demlenmiş bir çayın kokusunu kmlerce öteden alır :KK70:
Biz birde demli içeriz çayı, çok konuşturdunuz ağzım kurudu çaya vurdum kendimi yine :KK70:

Ben kiiii ağzına çay koymamış eşimi tiryaki yapmış kadınım :-)
22 senedir o kadar alıştı ki çay içmeye lezzetli iyi demlenmiş bir çayın kokusunu kmlerce öteden alır :KK70:
Biz birde demli içeriz çayı, çok konuşturdunuz ağzım kurudu çaya vurdum kendimi yine :KK70:
Ne guzel enistede alismis:) ben kucukken hic icmezdim 2 sene once bi ara cok icmeye basladim ictikce cay tiryakisi oldum ciktim tek basima 2 demlik bitirdigim oluyor :KK70: annem acik iciyoda bende hep demli icerim cay tadi geliyo mis gibi:))afiyet olsun sanada:) bizim cay fasli az once bitti de simdi yine canim cekti :KK70:

Tatlı ekşi tavuk mu hayvan murdar olur öyle :KK70:
Sen bizi de soslar yersin lütfen beni soslarken en azından tatlı eşki değilde ekşi acı soslara bula, Halis muhlis Türk yemeği olayım :KK70:
Yanıma soğanda kır birde yayık ayran

eh hadi öyle olsun bir soyaya banarım ama :KK53:

X