Dunyam başıma yikildi genital sigillerim artmis

tugbaoyku

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
132
60
27
Kasım ayında 1 taneydi geçen hafta 4 oldu. Şimdi aynadan baktım resmen vajina girişi bir sürü çıkmış of smear temiz napacam dünyam başıma yıkıldı haftaya randevum var napcam. Smear testi uzun surer dedi doktor 6 ay diyor. 1haftafa baya çoğalmış bunlar yakarlar mi doktor cildiye git dedi

Kasım ayında 1 taneydi geçen hafta 4 oldu. Şimdi aynadan baktım resmen vajina girişi bir sürü çıkmış of smear temiz napacam dünyam başıma yıkıldı haftaya randevum var napcam. Smear testi uzun surer dedi doktor 6 ay diyor. 1haftafa baya çoğalmış bunlar yakarlar mi doktor cildiye git dedi
Bu siğil yakma isine cildiyenin baktığına emin misin kadin dogum falan bakmiyor mu? Sigillerde artis varsa bi hpv testi falan yaptirsan saglik ocagi bu testi yapiyor.

28 yaşındayım 30 yaş sınırı var maalesef
Kız bende 29 yaşındayim daha gecen hafta kan verdim cinsel yolla bulasan herhangi bir hastalik falan var mi bakar misinz dedim bakmis valla. Bu arada evliyim. Pimpirikli oldugum icin acaba bisey var midir diye gittim. Hic bisey de sormadı doktor direk kan verdim

Kız bende 29 yaşındayim daha gecen hafta kan verdim cinsel yolla bulasan herhangi bir hastalik falan var mi bakar misinz dedim bakmis valla. Bu arada evliyim. Pimpirikli oldugum icin acaba bisey var midir diye gittim. Hic bisey de sormadı doktor direk kan verdim
Sende genital sigil var mı peki şikayetin neydi

Sende genital sigil var mı peki şikayetin neydi
Çok şükür yok bi sikayetim valla oylesine gittim. Bir kac ay once bagisikligim var mi diye bakıldı dedim ona baktilar birde hastalik varmi diye baksinlar dedim. Ben malesef klozet kullaniyorum bize de masallah gelen giden cok olur huylandim mi ne artik o yuzden gittim

X