Düşüğün 22. Günü idrar testi

minhan6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2021
138
62
26
Kızlar merhaba 19 ağustos’ta düşük yapmıştım kanama beş gün sürdü ve doktora gittim hcg değerlerim sıfırlanmıştı rahim tertemiz parça yok dedi korunmadan devam edebilirsin demişti adetim ne zaman başlayacak bilmiyorum ama sağ bel ağrım gaz sıkıntım kasık ağrılarım başladı gebelikte fark ettiğim aşırı yemek yeme yeniden başladı ben de erken gebelik testi alıp az önce ilk idrarla yaptım ama reglim ne zaman gelecek bilmiyorum da test ilk 3-4 dakikada kırmızı çizgi çıktı on dakika sonra ise tek çizgiye döndü sizce nedir bu?

Eklentiler

• 25286A79-7861-4526-90F4-A501BBAB69BE.jpeg
    25286A79-7861-4526-90F4-A501BBAB69BE.jpeg
    139,7 KB · Görüntüleme: 324
  • 40F75669-E967-4C21-BB33-562E24E5DF02.jpeg
    40F75669-E967-4C21-BB33-562E24E5DF02.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 292
Test bozuk gibi geldi kuzum bana.İkinci çizgi baya bı dağılmış.Yeni bi test daha yap derim ben.

Ben dayanamazdim sanırım☺️umarım vardır ve sağlıkla ilerler🌸bana sanki var gibi geldi de🥰
Sorma 8 ağustosta hamile olduğumu öğrenmiştim böyle bundan daha az belirgindi testte ve pozitifti 5+2 de düşük yaptım hemen 22 gün sonra gebe kalma ihtimalim mantıklı gelmiyor da heveslenmek istemiyorum tek çizgiye düştü ya bi de :KK43:

Sorma 8 ağustosta hamile olduğumu öğrenmiştim böyle bundan daha az belirgindi testte ve pozitifti 5+2 de düşük yaptım hemen 22 gün sonra gebe kalma ihtimalim mantıklı gelmiyor da heveslenmek istemiyorum tek çizgiye düştü ya bi de :KK43:
Sanırım düşükten 10-15 gün sonra yumurtlama basliodu.Bi de doğal düşük olmuş hem çok küçük hem komplikasyonsuz.Sartlar bana uygun geldi kuzum.Umarim vardır ama yoksa da hiic üzülme.Bi ay bile olmamış düşüğün üzerinden geçen zaman.Bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur.

Sanırım düşükten 10-15 gün sonra yumurtlama basliodu.Bi de doğal düşük olmuş hem çok küçük hem komplikasyonsuz.Sartlar bana uygun geldi kuzum.Umarim vardır ama yoksa da hiic üzülme.Bi ay bile olmamış düşüğün üzerinden geçen zaman.Bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur.
Bilmiyorum inşallah hayırlısı olur kuzum bir yıllık evliyim bir yıldır istiyoruz ağustosta oldu o da nasip olmadı bakalım hayırlısı :)

Kızlar merhaba 19 ağustos’ta düşük yapmıştım kanama beş gün sürdü ve doktora gittim hcg değerlerim sıfırlanmıştı rahim tertemiz parça yok dedi korunmadan devam edebilirsin demişti adetim ne zaman başlayacak bilmiyorum ama sağ bel ağrım gaz sıkıntım kasık ağrılarım başladı gebelikte fark ettiğim aşırı yemek yeme yeniden başladı ben de erken gebelik testi alıp az önce ilk idrarla yaptım ama reglim ne zaman gelecek bilmiyorum da test ilk 3-4 dakikada kırmızı çizgi çıktı on dakika sonra ise tek çizgiye döndü sizce nedir bu?

merhaba bende seninle ayni durumdayim
7 agustosda dusuk yaptim 7 haftabin icindeydim
ne zaman regl olurum bilmiyorum
dusukten sonra ayni tarihde regl olurmuyum olmasmiyim anlamadim ama hala gelmedi

3 gun gecikti ama test icinde erken diye dusunuyorum kendim icin
regl olmadan tekrar hamile kalinirmi onuda hic duymadim ama baska topikde birisi soylemisti hemen hamile kalanlarin oldugunu

merhaba bende seninle ayni durumdayim
7 agustosda dusuk yaptim 7 haftabin icindeydim
ne zaman regl olurum bilmiyorum
dusukten sonra ayni tarihde regl olurmuyum olmasmiyim anlamadim ama hala gelmedi
Ben de beklemedeyim de adet olmadan gebe kalanlar da varmış testi ne zaman yapmam gerekşyo bilemiyorum o yüzden

X