DÜŞÜK AMH DEĞERİ

Bu hayıt tohumu çayı veya hayıt macununu nerden bulacağız hanımlar bilenler yardımcı olabilir mi ?

Bekarken biliyor muydunuz amh değerinizin düşük olduğunu
Hiç bilmiyordum böyle birşey olduğundan bile habersizdim sosyal medya vs etragimdada hiç yoktu ben 5 aylık evliykrn doktor kontrolü altında gebelik istiyordum hastaneye gidince 4 ayda anca ogrenebildim hormon testi bir daha yapalim amh bakti direk bana tüp bebek dedi Ankara'da gittim 1 altında olduğu için tüp bebek dedi oda. Sonra bir tanıdık aracıyla bir doktorla konuştum doğal yolla olmiyacgi imkansız değil ama zaman önemli dedi 2 3 ay dene olmazsa direk tüp bebek yap dedi asılamyla uğraşma dedi

Karından toplama yöntemini sordum doktor öyle bir şey yok vajinadan toplanacak kızlığın kesinlikle bozulur dedi bilmiyorum araftayım kendimi çok çaresiz hissediyorum bazen neden ben diye sorarken buluyorum kendimi sokakta ne zaman çocuğu olan bir anne görsem ya da birinin hamilelik haberini duysam içim acıyor canım yanıyor seçme hakkım elimden alınmış gibi hissediyorum yapacak hiç bir şey yok keşke diyorum şuan evli olsam tüp bebek vs. Tedavi olurdum ama evli de değilim elimden hiç bir şey gelmiyor hoş bu halde kim evlensin ki benimle
Böyle saçma birşey yok direk o doktoru değiştir 13 yaşında cocuklarin bile yumurta toplama işlemi yapılıyor karından araştır karından yapılıyor bekarlar evliler alttan toplatiyor bence doktorunu değiştir

Merhaba, 31 yaşında 2 buçuk yıllık evliyim amh düşüklüğü sebebiyle tüp bebekle hamileyim. Bekarken amh düşüklüğü gibi bir durumum yoktu ama olsaydı kesinlikle yumurtalarımı toplatırdım çünkü yaş ilerledikçe malesef hamile kalma durumu azalıyor bide amh düşüklüğü zaten hamile kalmayı çok zora sokuyor. Bu sebepten sizinle evlenmekten vazgeçecekse zaten evlenmeyin o kişiyle, evlilik maddi manevi her türlü zorlukta engelde birbirine destek olmak demek.

Doktor yumurta dondurmayı söyledi fakat kızlığın bozulur dedi bir de şu an hayatımda kimse yok yumurta dondurmayı düşündüm ama hayatımda kimse olmadığı için mantıksız geldi kaldı ki bu sorunla beni kim kabul eder boşuna maddi manevi zorluk diye düşündüm eğer hayatımda birisi olsaydı hiç düşünmeden yumurtalarımı dondururdum ama şimdi yumurta dondursam karşıma birisi çıksa bile bu durumu ona anlatsam kabul edecek mi ben boşuna maddi manevi zorluk çektiğim ile kalacağım çok zor bir durum en fazla 1 2 seneye mi menopoza girerim
Doktor yumurta dondurmayı söyledi fakat kızlığın bozulur dedi bir de şu an hayatımda kimse yok yumurta dondurmayı düşündüm ama hayatımda kimse olmadığı için mantıksız geldi kaldı ki bu sorunla beni kim kabul eder boşuna maddi manevi zorluk diye düşündüm eğer hayatımda birisi olsaydı hiç düşünmeden yumurtalarımı dondururdum ama şimdi yumurta dondursam karşıma birisi çıksa bile bu durumu ona anlatsam kabul edecek mi ben boşuna maddi manevi zorluk çektiğim ile kalacağım çok zor bir durum en fazla 1 2 seneye mi menopoza girerim
merhaba. Bende 3 ay önce iki yumurtalığımdan da ameliyat oldum ve rezervim çok düşük. Ameliyatımı yapan doktorum sonrasında rapor vereceğiz bekar olduğun için dedi. Doktorumu değiştirdim. Şuan gittiğim doktorum kızlık zarının zarar görmeyeceğini, operasyonda çok az hasar alıp kendini topladığını toplamayacak kadar zarar gördüyse de tek dikişle topladığını söyledi. Bu sebeple vazgeçmeyin doktor araştırın.

Hiç bilmiyordum böyle birşey olduğundan bile habersizdim sosyal medya vs etragimdada hiç yoktu ben 5 aylık evliykrn doktor kontrolü altında gebelik istiyordum hastaneye gidince 4 ayda anca ogrenebildim hormon testi bir daha yapalim amh bakti direk bana tüp bebek dedi Ankara'da gittim 1 altında olduğu için tüp bebek dedi oda. Sonra bir tanıdık aracıyla bir doktorla konuştum doğal yolla olmiyacgi imkansız değil ama zaman önemli dedi 2 3 ay dene olmazsa direk tüp bebek yap dedi asılamyla uğraşma dedi
Rabbim her şeyi gönlünüze göre nasip etsin insaallah

Böyle saçma birşey yok direk o doktoru değiştir 13 yaşında cocuklarin bile yumurta toplama işlemi yapılıyor karından araştır karından yapılıyor bekarlar evliler alttan toplatiyor bence doktorunu değiştir
Tavsiyenizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim

Merhaba, 31 yaşında 2 buçuk yıllık evliyim amh düşüklüğü sebebiyle tüp bebekle hamileyim. Bekarken amh düşüklüğü gibi bir durumum yoktu ama olsaydı kesinlikle yumurtalarımı toplatırdım çünkü yaş ilerledikçe malesef hamile kalma durumu azalıyor bide amh düşüklüğü zaten hamile kalmayı çok zora sokuyor. Bu sebepten sizinle evlenmekten vazgeçecekse zaten evlenmeyin o kişiyle, evlilik maddi manevi her türlü zorlukta engelde birbirine destek olmak demek.
Ben toplatmak istiyorum fakat şu anda bir erkek arkadaşım yok evleneceğim kimse yok hadi yumurtalarımı dondurdum diyelim bu durumu anlattığım zaman beni bu şekilde kabul edecek mi ben boşa maddi manevi zorluk çekeceğim gerçekten dünya iğrenç bir yer malesef bazıları için

Merhaba huluben siz kaç yaşındasınız ve yumurtalarınızı dondurdunuz mu dondurduysanız karından mı yumurtalar toplandı

Doktor yumurta dondurmayı söyledi fakat kızlığın bozulur dedi bir de şu anda hayatımda kimse yok yumurta dondurmayı düşündüm ama hayatımda kimse olmadığı için mantıksız geldi kaldı ki bu sorunla kim beni kabul eder boşuna maddi manevi zorluk diye düşündüm eğer hayatımda birisi olsaydı hiç düşünmeden yumurtalarımı dondururdum ama şimdi yumurta dondursam karşıma birisi çıksa bile bu durumu ona anlatsam kabul edecek mi ben boşuna maddi manevi zorluk çektiğim ile kalacağım çok zor bir durum en fazla 1 2 seneye mi menopoza girerim???
Ee illa birisiyle olacaksınız diye bişey yok ki çocuk sahibi olmanın binbir yolu var. İlerde baktınız maddi olarak süpersiniz, çok istiyorsunuz çocuk her zaman yolu var bunun yani neden ihtimali sıfıra indiresiniz ki?

Ben toplatmak istiyorum fakat şu anda bir erkek arkadaşım yok evleneceğim kimse yok hadi yumurtalarımı dondurdum diyelim bu durumu anlattığım zaman beni bu şekilde kabul edecek mi ben boşa maddi manevi zorluk çekeceğim gerçekten dünya iğrenç bir yer malesef bazıları için
Dediğim gibi sizinle evlenmek isteyecek kadar seven kişi bu sebeple kabul etmeyecekse zaten o kişiden ne koca olur ne baba. Çok çok dert ediyorsanız doktor raporuyla ispatlayabilirsiniz amh düşük olduğu için yumurta toplattığınızı vs

X