Düşük amh sebebiyle tüp bebek yaptıracaklar, yaptırmış olanlar 🌸

Bende doğal yolla hamile kaldım denemenin 3.ayi adet ağrısı ve adetin uzun sürmesi ile Dr a gittim hormonlar FSH 13 kusur çıkınca vaginal muayende 4 5 yumurta göründü amh bakıldı 0.9 çıktı 1 oğlum vardı Dr çocuk istiyorsan korunma dedi oğlun olmasa direk tüp bebek dedi 3 ay dene dedi ve 3. Ay tedavisiz rabbim nasip etti yumurta kalitesi önemli 1 tane kaliteli olsa bile şans var iki oğlum var artık Allah isteyen herkese hayırlı ise nasip etsin erken menapoz korkusu ile çocuk yaptım resmen yaş 30 bile değildi yani

Ben sadece vitamin kullandım hamile kaldığım ay o da 1 hafta felan kullandım yumurtalma olunca içmedim daha ovulasyon testi ile yumurtlama takip ettim vitamin ismi prowomen

Bende doğal yolla hamile kaldım denemenin 3.ayi adet ağrısı ve adetin uzun sürmesi ile Dr a gittim hormonlar FSH 13 kusur çıkınca vaginal muayende 4 5 yumurta göründü amh bakıldı 0.9 çıktı 1 oğlum vardı Dr çocuk istiyorsan korunma dedi oğlun olmasa direk tüp bebek dedi 3 ay dene dedi ve 3. Ay tedavisiz rabbim nasip etti yumurta kalitesi önemli 1 tane kaliteli olsa bile şans var iki oğlum var artık Allah isteyen herkese hayırlı ise nasip etsin erken menapoz korkusu ile çocuk yaptım resmen yaş 30 bile değildi yani
Aminn 🤲 Allah bağışlasın cnm rabbim aratmasın inşallah

Ay maşallah canım laboratuvar farkediyor demek ki 🌸
Aynen kuzum fark ediyormuş Bülent hocanın çalıştığı Düzen aboratuvar da yaptırmıstım Amh testi ile protein S, protein C üç testi de orda yaptırmıstım 0.18 çıkmıştı

Aynen kuzum fark ediyormuş Bülent hocanın çalıştığı Düzen aboratuvar da yaptırmıstım Amh testi ile protein S, protein C üç testi de orda yaptırmıstım 0.18 çıkmıştı
Çok şükür canım bak daha yüksekmiş değerin

Selam, düşük amh sebebiyle tüp bebek yaptırmış arkadaşlarım ve yaptıracak olanlar toplanalım mı?
1,5 yıllık evliyim 1 düşük 1 kürtajım var Diyarbakır bahçeci de tedaviye başlayacağım sizlerde yazarsanız çok sevinirim ☺️
3 yıllık evliyim hiç hamilelik elde edemedim bir başarısız aşılamam var 0.29 amh değeri ile tüp bebek tedavisine başladım iğne vuruluyorum bugün 3. Günüm 🥲

Yok canım yaa adetim gecikti 1 hafta oldu bugün kan verdim negatif ama geciktim bekliyorum
Benimde tedavi öncesi 2 ay düzensiz olmuştu bir ay erken 1 ay geç olmuştum stresten kaynaklı adet düzeni de bozuluyor stres yaptıysan ondan gecikme olmuştur cnm

Benimde tedavi öncesi 2 ay düzensiz olmuştu bir ay erken 1 ay geç olmuştum stresten kaynaklı adet düzeni de bozuluyor stres yaptıysan ondan gecikme olmuştur cnm
Öyle galiba canım bekliyorum bakalım adet söktürücü kullanıcam bu gidişle

Öyle galiba canım bekliyorum bakalım adet söktürücü kullanıcam bu gidişle
Stres yapma bir iki güne olursun bende adeti bekliyorum bende baslicagim adet söktürücü kullanmadan önce dr bir sor istersen ben sormuştum kullandirtmamisti bana

X