Düşük mü yerleşme kanaması mı? Lütfen yardım

Bol sıvı neden onu Bi kac yerde okudum ama sebebini bilmiyorum. Ben de hcg bugn 42 cıktıda
Aslında bol sıvıdan kasıt normal şartlarda almanız gereken kadar almanız. Bir hücrenin yaklaşık %70’i sudur. Ve bebeğiniz oluşurken bu hücrelerden oluşacağı İçin onun da suya ihtiyacı vardır. Dolayısıyla günlük 2,5-3 lt mutlaka su tüketilmelidir

Kızlar selam direk konuya giriyorum.
son adet 16 aralık
Beklenen adet 13 ocak
13 Ocak pazartesi hcg 30
16 Ocak Perşembe hcg 75
20 Ocak (bugün) kahverengi (çok afedersiniz sümükümsü) bir leke geldi peçeteye.
normal şartlarda bugün adetim 7 gün geçti. Ama az önce böyle bir leke geldi.
şuan devam etmiyor ve hiç ağrım yok.
sizce bu nedir? Ne yapmam gerekir? Lütfen fikir verir misiniz?
???

Regleme 3 gün var vajından acık kahverengi su gibi bişi geldi sonrada cok minik parçalar acaba anlamadan düşükmü yaptim bilgiisi olan varmıdır:KK43:(

Regleme 3 gün var vajından acık kahverengi su gibi bişi geldi sonrada cok minik parçalar acaba anlamadan düşükmü yaptim bilgiisi olan varmıdır:KK43:(
Allah aşkına bakın Allah aşkına diyorum doktora gidin yaa. Doktor bile muayene etmeden bir sey demiyor ciddi meseleleri buraya sormayın yaa. Ben 3 haftalıkken kahverengi leke geldi akşam 9du. Doktorumu aradım hemen progestan al yarin yanıma gel dedi. Eğer ben doktoru aramak yerine buraya yazsaydim belki bebeğimi düşürecektim. Erteso gün doktora gittim rahimde kanama varmış yatış verdi

Allah aşkına bakın Allah aşkına diyorum doktora gidin yaa. Doktor bile muayene etmeden bir sey demiyor ciddi meseleleri buraya sormayın yaa. Ben 3 haftalıkken kahverengi leke geldi akşam 9du. Doktorumu aradım hemen progestan al yarin yanıma gel dedi. Eğer ben doktoru aramak yerine buraya yazsaydim belki bebeğimi düşürecektim. Erteso gün doktora gittim rahimde kanama varmış yatış verdi
Malum virüsten dolayı insan doktora da gitmeye cekiniyor oyuzden hamile olup olmadığımı bile bilemiyorum ki

X