Düşük Olabilir mi ?

Gaye123456

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2021
123
39
23
Merhabalar dün şiddetli bir karın ağrısyla uyudum ve gece 3 civarında uyandığmda kanamam vardı ve bugün 6 haftalık bebeğimin kesesinin bozulduğnu ve kalp atışını duymadığnı söyledi Doktor gelişemediğini söyledi , 1 Hafta da Bekleyip düzelmediği taktirde kürtaj yapılacağnı belirti sizce 8 yada 9 hafta da Bi ihtimal bebeğimin kalp atışını duyabilir miyim duyma İhtimalim var mı ?

Eklentiler

• IMG20211228224149.jpg
    IMG20211228224149.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 79
O haftalarda da kalp atisi duyuluyor ama doktor kese bozulmuş ne demekse doktor kesin konuşmuş. Hic duymamıştım kese bozulmasini. Insallah sagliklidir, insallah o guzel sesi duyarsiniz.

Merhabalar dün şiddetli bir karın ağrısyla uyudum ve gece 3 civarında uyandığmda kanamam vardı ve bugün 6 haftalık bebeğimin kesesinin bozulduğnu ve kalp atışını duymadığnı söyledi Doktor gelişemediğini söyledi , 1 Hafta da Bekleyip düzelmediği taktirde kürtaj yapılacağnı belirti sizce 8 yada 9 hafta da Bi ihtimal bebeğimin kalp atışını duyabilir miyim duyma İhtimalim var mı ?
kuzum çok üzgünüm çok geçmiş olsun. kese bozulması toparlanacak bir durum değil benim de 2 kere başıma geldi... kese düzgün olup kalp atışı olmazsa bekle derim ama kese bozulmuşsa zaten düşük başlamış demektir :KK43: çok üzgünüm umarım bizim gibi anne adaylarına en uygun zamanda sağlıklı hamilelik nasip olur....

merhaba canım cuma günü benimde aynı şekilde başıma geldi ve cumartesi kürtaj olmak zorunda kaldım çok geçmiş olsun inşallah tekrar hamile kalabiliriz

X