düşük olmadan genetik test yaptırmak

ironman_2020

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
1.508
1.008
kızlar her yerde kan pıhtılaşmasından dolayı düşükleri okuyorum. korkutuyor bu beni.zaten gebe kalmak için bu kadar uğraşıyoruz. gebe kalmadan önce genetik test yaptırmak mümkün müdür? illa tekrarlayan düşük mü olmalı?

kızlar her yerde kan pıhtılaşmasından dolayı düşükleri okuyorum. korkutuyor bu beni.zaten gebe kalmak için bu kadar uğraşıyoruz. gebe kalmadan önce genetik test yaptırmak mümkün müdür? illa tekrarlayan düşük mü olmalı?
Ya özel de yapacaksın canım ki çok para yada devlet hastanesinde gidip ufak yalan söyleyeceksin düşük yaptım yaptırmak istiyorum diye bazı arkadaşlar böyle yaptırdı. Benim tüp bebekle bir hamilelik yaşadım 2 buçuk aylık kem kalbi durdu normalde devlet 3 düşük den sonra bakıyor ben gidip konuştum zaten maddi olarak zorluk çekiyoruz birde 3 düşük zor yani allahtan insaflı çıktı hemen yaptı ve iyi ki yaptırdım pıhtılaşma çıktı şimdi bebek olursa iğne kullanacağım

Devlette düşük yapmadan genetik test yaptırılmıyor. Ben aşılama sonrası düşük yaptım. Düşükten 2 ay sonra kimyasal gebelik yaşadım. Gittim konuştum doktorumla, testlerimizi yaptırdık. Sonuçlarımızı bekliyoruz.

Arkadaşlar benım de 3 ay önce düşüğüm oldu ve özel de cok pahalı oldugu ıcın yaptırmadık devlette de ilk dusukte arastırmıyorlar ben bu konuda yalan söyleyip test yaptıramadım acıkcası ama ilk dusukten sonrakı gebelıgınde tedbir amaclı eger siz isterseniz kan sulandirıcı iğne ve aspirin kullanılabiliyor bunun bir zararı yok zaten o yuzden tedbir almayı düşünüyorum ıkıncı gebelıgımde Allah ne nasip ederse onu yasayacagız

Arkadaşlar benım de 3 ay önce düşüğüm oldu ve özel de cok pahalı oldugu ıcın yaptırmadık devlette de ilk dusukte arastırmıyorlar ben bu konuda yalan söyleyip test yaptıramadım acıkcası ama ilk dusukten sonrakı gebelıgınde tedbir amaclı eger siz isterseniz kan sulandirıcı iğne ve aspirin kullanılabiliyor bunun bir zararı yok zaten o yuzden tedbir almayı düşünüyorum ıkıncı gebelıgımde Allah ne nasip ederse onu yasayacagız
Özelde ne kadara yapıyorlar?

Merhaba, benim Devlet Hastanesi’nde yaptırmak için vaktim olmadı, zaten tekrarlayan düşük olmayınca yapmıyor olabilirler, o yüzden İstanbul’da özel bir lab. da trombofili paneli yaptırmak istiyorum diyerek yaptırmıştım kendim, iki gende mutasyon çıktığı için de şimdi kan sulandırıcı iğne kullanıyorum doktorumun isteğiyle.

Hadi ya ben 500 600 sanıyodum
Yok canım o kadar uygun olsa yaptırırdım ama dedıgım gıbı eger doktordan sen istersen ıkıncı gebelıkte tedbir amaclı kullanıyorlar ben doktorumla konuştum kullanabilirsin dedı bakalım takdir Allahın

Yok canım o kadar uygun olsa yaptırırdım ama dedıgım gıbı eger doktordan sen istersen ıkıncı gebelıkte tedbir amaclı kullanıyorlar ben doktorumla konuştum kullanabilirsin dedı bakalım takdir Allahın
birinciyi kaybettikten sonra buna bakıyor olmaları çok saçma ya.ne kadar zor olmuştur sizin için.keşke baksalar hemen. bilemiyorum yalan söyleyip gitsemmi randevu aldım ama

birinciyi kaybettikten sonra buna bakıyor olmaları çok saçma ya.ne kadar zor olmuştur sizin için.keşke baksalar hemen. bilemiyorum yalan söyleyip gitsemmi randevu aldım ama
Cok zor ve hala atlatmış degılım bak canım sana soyle anlatayım benım arkadasın 3 düşüğü var ve ıkıncı gebelıgınde kan sulandirıcı iğne ve aspirin kullandı ve kullandığı halde iki bebegı de yasamadı o yuzden ben boyle bır sey yasamadan yalan soyleyıp o testleri yaptırmak istemiyorum eger tekrardan hamıle kalırsam tedbir amaclı kullancam kan sulandirıcı Allah nasıp edecekse zaten her türlü nasıp eder ben Allaha havale ettim

Benim iki kaybım var ama gecende dr a gittim özelde yaptırmak istiyorum dedim gerek yok dedi

Bnimde olursa Bnde isterim
İste canım aslında gebelikte pıhtılaşmayı bıkıp bilmeden tedbir amaclı kan sulandirıcı kullanabiliyorsun ama maalesef doktorlar bız söylemeden yapmıyor keske onlar ıstesede bizden tekrar tekrar yasamasak bu acıyı

X