Düşük riski varken yolculuk yapılırmı

gamzeli2323

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2023
351
59
29
Kese etrafı kanama var 15 haftalıgız suan yolculuk yapmam gerekebılır acaba zararlı mıdır sizce

Burada kimse bilemez gidilir dese de siz bizim lafımıza bakip bu sorumlulugu alir misiniz doktorunuz karar vermeli . Muayene olup gidebilirsin ya da gidemezsin der

Burada kimse bilemez gidilir dese de siz bizim lafımıza bakip bu sorumlulugu alir misiniz doktorunuz karar vermeli . Muayene olup gidebilirsin ya da gidemezsin der
Tabıkı doktora soracagım ama daha once aynı durumu yasayıp bılgılı varsa cevaplar dıye dusundum

Benimde düşük riskim var. Dayımı kaybettik bugun defnettiler. 100 kmlik memlekete gitmedim. Böylesine hassas bi durumda içim acisada oturdum yerimde. Sana burdan akıl sahibi kimse git diyemez. Doktora da gideceğin yerin uzaklığı ulaşım koşulları gibi şeyleri ayrıntılı belirterek sor derim

Benimde düşük riskim var. Dayımı kaybettik bugun defnettiler. 100 kmlik memlekete gitmedim. Böylesine hassas bi durumda içim acisada oturdum yerimde. Sana burdan akıl sahibi kimse git diyemez. Doktora da gideceğin yerin uzaklığı ulaşım koşulları gibi şeyleri ayrıntılı belirterek sor derim
Doktora soracagım randevuma daha var. Gıdecegım yol 8 saat uzun bıde yol sarsıyor falan ucaklada ayrı bı dert bencede gıtmemek daha iyi

X