Düşük riski

barbiebiri

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
3
1
24
Arkadaşlar ben 11 haftalık gebeyim daha öncede bir düşük yaptım yani riskli bir gebelik bugün deli gibi evi temizledim ayakta kaldım üzüm süre ama şuan rahmimin ucunu tutuyorum resmen aşırı bir ağrı başladı neden acaba düşüğe sebep olmaz değil mi çok kötü hissediyorum

Arkadaşlar ben 11 haftalık gebeyim daha öncede bir düşük yaptım yani riskli bir gebelik bugün deli gibi evi temizledim ayakta kaldım üzüm süre ama şuan rahmimin ucunu tutuyorum resmen aşırı bir ağrı başladı neden acaba düşüğe sebep olmaz değil mi çok kötü hissediyorum
Olabilir tabi . Ah bee canım düşük tehliken de var neden yoruyorsun bu kadar kendini. İnan ne iş biter ne güç. Gebeliğini sıkıntısız atlatmaya bak. Hamileliğinin tadını çıkar lütfen. Çok ağrın varsa da kadın doğum acilinde git . Belki progestan fln yazar doktor

Dinlenerek yapsaydın keşke, benim de riskli ilk haftalar full yattım şimdi dinlene dinlene yapıyorum işlerimi, ev işinde bile tempolu yapmayacaksın demişlerdi, dinlen şimdi, lekelenmen faln olursa ağrın geçmezse doktora gitmen iyi olur ilaç kullanıyor musun

X