Düşük sonrası adet düzensizliği

Dandini2626

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
5
0
29
Merhaba herkse 5 şubat tarihinde kürtajsız düşük yaptım 7 haftalıktı bebeğim. 45 gün sonra ilk adetim oldu fakat 2. Adetim tam 10 gün geçikti sizce bu normal bi durum mu ne yapmam gerektiğini şaşırdım. Ara ara bel ve kasık ağrım oluyor gün içinde onun dışında başka belirti yok tarlusal kullanıyorum yarın bitcek onunla da gelmezse doktora gitmeli miyim malum virüsten dolayı da hastaneye gidemez olduk lütfen yardımcı olur musunuz hayırlı ramazanlar herkese ❤️

Merhaba herkse 5 şubat tarihinde kürtajsız düşük yaptım 7 haftalıktı bebeğim. 45 gün sonra ilk adetim oldu fakat 2. Adetim tam 10 gün geçikti sizce bu normal bi durum mu ne yapmam gerektiğini şaşırdım. Ara ara bel ve kasık ağrım oluyor gün içinde onun dışında başka belirti yok tarlusal kullanıyorum yarın bitcek onunla da gelmezse doktora gitmeli miyim malum virüsten dolayı da hastaneye gidemez olduk lütfen yardımcı olur musunuz hayırlı ramazanlar herkese ❤️
Şu an tarlusal kullanıyorsan bittikten 10 12 gün sonra regl olabilirsin. Ben tarlusal bitirdikten 8 gün sonra olmustum . Ilactan sonra beklemeni öneriririm. Rahmin kalinlasip regl olman zaman alıyor

Evet tarlusal kullanıyordum dün sonuncusunu içtim inşallah olur çok huzursuz oldum 11 gün geçti tam adetim yeniden hamike kalmaktan korkuyorum gerçi korunuyoruz ama insan genede de tedirgin oluyor

X