Düşük Sonrası Adet Olmadan Gebelik

Guzeste

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
11
5
30
Merhaba kızlar 15 gün önce düşük yaptım. İlk gebeliğimdi ve 6 haftalikti. Üç dört günde kendiliğinden düştü herhangi bir işleme gerek kalmadı. Şimdi tekrar denemek istiyorum. İlk adeti beklemeden hamile kalan veya bu konuda bilgisi olan var mı 😶

Merhaba, sanırım sizinle aynı dönemde düşük yapmışız benim de 6 haftalıktı kendiliğinden düştü ama 16 gün sürdü düşmesi ve kanamamın bitmesi. Üç ayrı doktora sordum üçü de farklı cevaplar verdi. 1 tanesi 2 adet dönemi bekle dedi, diğeri 1 adet dönemi bekleyip deneyebilirsin dedi. Sonuncucu çok uzman değildi zaten 2 adet beklesen iyi olur falan dedi ama ona hiç güvenmedim zaten. Burada hiç adet görmeden hamile kalanları okudum ama ben beklicem sanırım..

Merhaba, sanırım sizinle aynı dönemde düşük yapmışız benim de 6 haftalıktı kendiliğinden düştü ama 16 gün sürdü düşmesi ve kanamamın bitmesi. Üç ayrı doktora sordum üçü de farklı cevaplar verdi. 1 tanesi 2 adet dönemi bekle dedi, diğeri 1 adet dönemi bekleyip deneyebilirsin dedi. Sonuncucu çok uzman değildi zaten 2 adet beklesen iyi olur falan dedi ama ona hiç güvenmedim zaten. Burada hiç adet görmeden hamile kalanları okudum ama ben beklicem sanırım..
Merhaba, sanırım sizinle aynı dönemde düşük yapmışız benim de 6 haftalıktı kendiliğinden düştü ama 16 gün sürdü düşmesi ve kanamamın bitmesi. Üç ayrı doktora sordum üçü de farklı cevaplar verdi. 1 tanesi 2 adet dönemi bekle dedi, diğeri 1 adet dönemi bekleyip deneyebilirsin dedi. Sonuncucu çok uzman değildi zaten 2 adet beklesen iyi olur falan dedi ama ona hiç güvenmedim zaten. Burada hiç adet görmeden hamile kalanları

Merhaba çok çok geçmiş olsun size de 🌸 benim doktorum 1 adet sonrası deneyebilirsiniz dedi. Hatta eskiden 3 ay bekle diyorduk ama hiç gerek yok dedi. Ben Almanya'dayim burda doktora gitmem baya zor sağlık sistemi bizim orda daha iyi. O yüzden tekrar gidip kan falan veremedim. Sizin kan aliminizi nasıl yaptılar hormon değerlerinizi her hafta vs kontrol ettiler mi burda sadece üçüncü gün alındı kan daha almadilar. O yüzden hormon seviyem ne durumda bilmiyorum. Ama hiç korunmak istemiyorum tekrar nasip etsin rabbim hepimize

ben 4 kez falan kan verdim en son beta hcg 6 'ya düşmüştü bir daha baktırmadım ama ultrasonda parça falan kalmamış dedi. bazı kan testleri yaptı onlarda da birşey çıkmadı. Ben de hemen denemek istiyordum 1 adetten sonra ama şimdi 2 adet beklicem sanırım eşim onu duyduğu için kabul etmiyor öncesini. Ama hiç adet görmeden hamile kalanları da okudum forumda biliyorum bu olayın doğrusu nedir gerçekten.

ben 4 kez falan kan verdim en son beta hcg 6 'ya düşmüştü bir daha baktırmadım ama ultrasonda parça falan kalmamış dedi. bazı kan testleri yaptı onlarda da birşey çıkmadı. Ben de hemen denemek istiyordum 1 adetten sonra ama şimdi 2 adet beklicem sanırım eşim onu duyduğu için kabul etmiyor öncesini. Ama hiç adet görmeden hamile kalanları da okudum forumda biliyorum bu olayın doğrusu nedir gerçekten
Ben de beklemeliyim sanırım en azından 1 adet. Çünkü hiç kanima falan bakılmadi. İnşallah sağlıkla sihhatle nasıp olur hepimize

Ben de beklemeliyim sanırım en azından 1 adet. Çünkü hiç kanima falan bakılmadi. İnşallah sağlıkla sihhatle nasıp olur hepimize
Aminnn inşallah canım. Sen kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yaptı. Aslın rahim duvarı kalın oluyormuş 1 adetten sonra denenebilir psikolojik olarakta uygunsan. Ama hiç adet görmeden deneme istersen belki betan sıfırlanmamıştır. Adetten sonra garentilemiş olursun

Aminnn inşallah canım. Sen kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yaptı. Aslın rahim duvarı kalın oluyormuş 1 adetten sonra denenebilir psikolojik olarakta uygunsan. Ama hiç adet görmeden deneme istersen belki betan sıfırlanmamıştır. Adetten sonra garentilemiş olursun
Ya en iki kez aldılar zaten beta birinde 21 di diğerinde 8. Psikolojik olarak hazırım çünkü hemen geri hamile olmak istiyor insan. En iyisi bu gebelik testi yapayım. Beta hala yüksekse gebe çıkarım. Teşekkür ederim 🌸

Rica ederim. 8 'e düştüyse sıfırlanmıştır bence ama için rahat etsin diye test yapabilirsin tabi. Hayırlısı olsun ve geçmiş olsun tekrar :KK200:

X