Düşük ve hamilelik

Merve Aycan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
665
127
31 gün önce düşük sonrası kürtaj yaptım idrar testim bugün böyle çıktı sizce hamile miyim

Eklentiler

• Screenshot_20240210_200048_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20240210_200048_com.whatsapp.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 52
31 gün önce düşük sonrası kürtaj yaptım idrar testim bugün böyle çıktı sizce hamile miyim
Canım neredeyse aynı durumu yaşıyoruz 6-7 haftalık bebeğim kendiliğinden düşdü kanama durduktan sonra baktık rahim ter temiz, bilmiyorum psikolojik mi değil mi, bende gene ilk hamilelikdeki gibi belirtiler oluşmaya başladı 2 haftaya yakındır da her gün ilişkide oluyoruz 🥺 çok erken ama bilmiyorum galiba ikinci çizgi var ama bence betam sıfırlanmamış ondan diyorum 🥺 Bu arada bence sen hamilesin net çıkmış hayırlısı inşallah🤲🏻💕
IMG_7194.jpeg

Canım neredeyse aynı durumu yaşıyoruz 6-7 haftalık bebeğim kendiliğinden düşdü kanama durduktan sonra baktık rahim ter temiz, bilmiyorum psikolojik mi değil mi, bende gene ilk hamilelikdeki gibi belirtiler oluşmaya başladı 2 haftaya yakındır da her gün ilişkide oluyoruz 🥺 çok erken ama bilmiyorum galiba ikinci çizgi var ama bence betam sıfırlanmamış ondan diyorum 🥺 Bu arada bence sen hamilesin net çıkmış hayırlısı inşallah🤲🏻💕Eki Görüntüle 3387590

Eklentiler

• IMG_7206.jpeg
    IMG_7206.jpeg
    69,4 KB · Görüntüleme: 38
Canım neredeyse aynı durumu yaşıyoruz 6-7 haftalık bebeğim kendiliğinden düşdü kanama durduktan sonra baktık rahim ter temiz, bilmiyorum psikolojik mi değil mi, bende gene ilk hamilelikdeki gibi belirtiler oluşmaya başladı 2 haftaya yakındır da her gün ilişkide oluyoruz 🥺 çok erken ama bilmiyorum galiba ikinci çizgi var ama bence betam sıfırlanmamış ondan diyorum 🥺 Bu arada bence sen hamilesin net çıkmış hayırlısı inşallah🤲🏻💕Eki Görüntüle 3387590
Yok değilim 0 landı benimki

Merhaba herkese,

2 hafta önce 12+2 de düşük yaptım. Ama düşük çok ani oldu, sadece rahim dışı miyomum vardı onun dışında her şey yolundaydı ctesi kontrole gittim her şey normal dedi doktorum pazartesi hafif lekeye benzer ama çok da net olmayan bir şey gördüm. Salı leke geldi doktora gidemeden tam 2 saat sonra da evde parçalarla şiddetli kanamayla düşük yaptım sonra hastaneye kürtaja. Doktorum bu kadar kısa sürede nasıl olabilir diye kafamı karıştırdı. Normalde günlerce lekelenme oluyormuş benim gibi ani düşük yaşayanlar var mı acaba aranızda?

Merhaba herkese,

2 hafta önce 12+2 de düşük yaptım. Ama düşük çok ani oldu, sadece rahim dışı miyomum vardı onun dışında her şey yolundaydı ctesi kontrole gittim her şey normal dedi doktorum pazartesi hafif lekeye benzer ama çok da net olmayan bir şey gördüm. Salı leke geldi doktora gidemeden tam 2 saat sonra da evde parçalarla şiddetli kanamayla düşük yaptım sonra hastaneye kürtaja. Doktorum bu kadar kısa sürede nasıl olabilir diye kafamı karıştırdı. Normalde günlerce lekelenme oluyormuş benim gibi ani düşük yaşayanlar var mı acaba aranızda?
Geçmiş olsun. Ben 6 hafta 1 günlükken kalbi durdu. Bu çarşamba kürtaj oldum . 😔

Merhaba herkese,

Bizim genetikli 5AA kalite embriyomuzun kalbi durdugunda 10. haftadaydik. Kurtajdan sonra aldirip patolojiye yolladik, yine saglikli geldi. Hicbir aciklama yapamadilar, doktor Allah'in takdiri diyebildi ancak. Ama ikinci transferde yine genetikli embriyo ile basari elde ettik, oglumuza kavustuk. Oncelikle esinize ve size karyotip analizi yaptirmanizi tavsiye ederim. Genetik bir sorununuz yoksa eger ve yasiniz 35 altiysa denemeye devam, ama yas 35'e yakinsa tup bebege baslamalisiniz. 35 uzeri iseniz, embriyolara bizim yaptirdigimiz gibi genetik test ile ilerlerseniz de vakit kazanirsiniz. Cok gecmis olsun.

X