Dusuk ve polip ameliyati sonrasi Hamilelik mumkunmu

Guzelgunllerr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2023
1
0
30
Merhaba, oncelikle sitede yeniyim, Ben yurt disinda yasiyorum orada buna benzer bir site kullaniyorum ama kimseden duzgun bir cevap alamiyorum. O yuzden ne varsa Bizim milletimizde vardir diyip size yaziyorum…

Ben 2020 yilinda saglikli bir hamilelik ve sezeryan dogum yaptim. Ondan sonra 2022 yilinda 2 kere ust uste dusuk yasadim 7 & 5 haftalik. Bir sene gecti, polip buldular onun disinda butun testler temizdi hem bende hem esimde. Doktor polip dusuge sebep oldugunu dusunmiylrum dedi ama yinede aldiralim dedi. Neyse 1 ay once polip aldirdim. 2-3 ay icinde tekrar cocuk denemeyi planliyoruz ama Ben cok cok korkuyorum. Belki bir umut polip sebep olmustur demistim ama doktor ihtimal vermiyorum dedi bende cok uzuldum.

Napicagimi bilmiyorum, etrafimdaki herkes 2-3 dogurdu benden sonra. Cocuguma da Uzuliyorum bir kardesi olsun istiyor. Sizce sohan kuru denemelimiyim? Progesterone yazdi doktor onu almalimiyim? Thyroid ilacida yazdi aliyorum onu her Sabah. Cok korkuyorum yine dusuk olucak diye, ve ya daha beteri… lutfen bu konuda fikri olan yazsin bana, cok memnun olurum.. Allaha emanet.

Doktorunuzun verdiği ilaçları alın tabi. Ameliyat iyi olmuş aslında içeriyi de görmüşlerdir bir problem var mı diye de bakmışlardır. Nasip değilmiş diyelim. Inşallah tekrar bir evladınız olur.

X