Düşükten hemen sonra hamile kalınır mı?

Mavisims

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
79
65
Merhabalar ben 17 Haziran'da düşük yaptım 21 gün sonra adet olmaya başladım 4. Gündeyim ama 4 gündür çok çok az ve kahverengi lekelenme şeklinde oluyor düşükten sonra 10 gün kanamam oldu sonrasında hiç korunmadik acaba tekrar hamile kalmış olabilir miyim test yapmaya korkuyorum negatif çıkar üzülürüm diye ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen !?

Ihtimal tabi ki var. Ama ben olsam bi cesaret test yapardim. Test yapip yapmamaya bagli degil ki hamileligin. Yapmalisin bence kafan rahat olur.

Merhabalar ben 17 Haziran'da düşük yaptım 21 gün sonra adet olmaya başladım 4. Gündeyim ama 4 gündür çok çok az ve kahverengi lekelenme şeklinde oluyor düşükten sonra 10 gün kanamam oldu sonrasında hiç korunmadik acaba tekrar hamile kalmış olabilir miyim test yapmaya korkuyorum negatif çıkar üzülürüm diye ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen !?
Merhaba bende 2 temmuz 11 haftalık bebeğimi kalbi durdu duştu ve 26 gun geçti halya adet yok bu gun test yaptım 2 ci çizgi çıktı acaba hcg yeni duruyormuş bilmiyorum 2 ağustos doktor randevum var

İnşallah oyle olur çunku hazır değilim
Düşükten sonra hem moral olarak hem vücut olarak toparlanmak kolay olmuyo 😔 HCG sıfırlanınca adet oluyosun ben 30 günde oldum iki dusukte de ama rahim toparlanmasi için bı sure korun bence.hem seninde acın hafiflemiş olur kendine gelirsin biraz canım

Düşükten sonra hem moral olarak hem vücut olarak toparlanmak kolay olmuyo 😔 HCG sıfırlanınca adet oluyosun ben 30 günde oldum iki dusukte de ama rahim toparlanmasi için bı sure korun bence.hem seninde acın hafiflemiş olur kendine gelirsin biraz canım
Evt bende 5 ay falan dinlemek istiyorum 😔

ben düşükten sonra hic adet görmeden tekrar hamile kaldim simdi 5 yaşında😊 neden hala adet gormuyorum acaba diye dusunurken test yap dediler yaptim olmuş. rabbim hakkınızda hayırlısını versin. ihtimal düşük ama inkansiz degil diyelim. benim düşük zaten cok rahat agrisiz adet gibi olmustu bu sebeplede sanırım hızlı oldu.

Test yaptım hamile değilmişim zaten 2 gün sonra direk adet oldum 12 gün sürdü ama 3 gün kanama oldu diğer günler hep kahverengi lekelenme şeklinde oldum şimdi adetim biteli 8 gün oldu tekrardan bugün kanamam geldi yarın nasipse doktora gideceğim normalde hep düzenli adetim olurdu düşükten sonra çok değişti aranızda böyle olan var mı kizlar ?

Ben de 18 temmuzde kurtaj oldum, sonrasinda korunmasiz birliktelikler oldu. Simdi de sabahlari bulanti var. Teni bir hamilelik icin cok erken biliyoeum ama icim de rahat etmiuor.

Merhaba hanımlar iki ay önce bebek kaybetim bir adet gordum sonra korunmadık bu ay 2 gun geçti adet günden test yatım negatif bu durumda yaşın varmı

X