Gebeliğe Hazırlık Düşükten sonra tekrarlayan kimyasal gebelikler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiçbir sebep yok pıhtılaşma tek önemsiz bi gen taşıyıcı, bağışıklık testleri hsg, spermograf herşey normal diyorlar, yumurta takibi yaptı Dr ve yumurtlama günü başladım progesterona ama malesef her ay gebe kaldığım halde 2 aydır kalamıyorum
Canım ben de çok kolay hamile kalıyordum 2 kimyasal geçirene kadar.bir çözüm bulan var mı.3. Kimyasal ı yaşıyorum şu an

Merhaba benimde 2 oğlum var 3 cü için 1.5 yıldır uğraşıyorum 4. Kez kimyasal gebelik yaşıyorum çok yıpratıcı oldu üzerime görümcem bile 42 yaşında hamile kaldı küfür eder gibi pıhtılaşma testi yaptırdım hormonlarım iyi ama kanda beta hcg 600 oluyor sonra kanama başlıyor bugün bi akrabanın da böyle kimyasal çok yaşıyormuş rahmini daraltmışlar hamile kalmış sonra herkes bir çare arıyor

Merhaba benimde 2 oğlum var 3 cü için 1.5 yıldır uğraşıyorum 4. Kez kimyasal gebelik yaşıyorum çok yıpratıcı oldu üzerime görümcem bile 42 yaşında hamile kaldı küfür eder gibi pıhtılaşma testi yaptırdım hormonlarım iyi ama kanda beta hcg 600 oluyor sonra kanama başlıyor bugün bi akrabanın da böyle kimyasal çok yaşıyormuş rahmini daraltmışlar hamile kalmış sonra herkes bir çare arıyor
Ya gerçekten anlam veremiyorum.2tane çocuk dogurmussunuz maşallah. Ama neden bukadar kimyasal.benim çevremde herkes çizgi görüyor ve hamileyim diyor sıkıntısız doğuruyor. Bir sorun var ama nasıl bulucaz.doktor da olabilir normal diyor. Gerçekten hiç böyle olacağı aklıma gelmezdi 2. Çocukta .ne yapacağımi bilmez haldeyim. Çok zor gerçekten

Ya gerçekten anlam veremiyorum.2tane çocuk dogurmussunuz maşallah. Ama neden bukadar kimyasal.benim çevremde herkes çizgi görüyor ve hamileyim diyor sıkıntısız doğuruyor. Bir sorun var ama nasıl bulucaz.doktor da olabilir normal diyor. Gerçekten hiç böyle olacağı aklıma gelmezdi 2. Çocukta .ne yapacağımi bilmez haldeyim. Çok zor gerçekten
Aynen bende öyle 2 tane sağlıklı doğurup şimdi neden olmuyor anlamıyorum😔😔😔

Evet ben de pihtilasma testleri yaptirdim ama bir perinatologa gitmemiştim malesef
Ben şimdi prowomen vitamin promenk vitamin aldım 2 ay kullancaz eşimle rahmi yumurtalık için faydalı vitaminler var içinde tavsiye ederim sanada

X