Düşükten sonra

Ozrmrvt

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
60
15
25
Düşükten sonra ne zaman adet oldunuz birde düşükten sonra hemen hamile kalma ihtimali var mı olsada sorun olur mu yine

Düşükten sonra ne zaman adet oldunuz birde düşükten sonra hemen hamile kalma ihtimali var mı olsada sorun olur mu yine
Ben şubat başı düşük yaptım evde direk kendisi düştü 9 haftalıktı, doktor kürtaj olmadığım için 1 adet gör sonra istersen deneyebilirsiniz dedi, hemen 30 gün sonra afet olmuştum ben

Ben şubat başı düşük yaptım evde direk kendisi düştü 9 haftalıktı, doktor kürtaj olmadığım için 1 adet gör sonra istersen deneyebilirsiniz dedi, hemen 30 gün sonra adet olmuştum

Ben şubat başı düşük yaptım evde direk kendisi düştü 9 haftalıktı, doktor kürtaj olmadığım için 1 adet gör sonra istersen deneyebilirsiniz dedi, hemen 30 gün sonra afet olmuştum ben
Bende ramazan başında düşük yaptım 4 haftalikti doktor 2 ay dinlen dedi geçenlerde korunmasız ilişki oldu rahim kanalları açık olur hemen kalabilirsin dediler ama bilmiyorum lohusaligim mart 23 te bitti daha olmam zaten ama yine de sormak istedim teşekkür ederim

X