Düşükten sonraki ay olan kahverengi akıntılar

reisdevrim37

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
930
2
44
geçen ayın 20sinde 6,5 haftalık bebeğimi düşürdüm. 11 gün kanamam oldu ondan sonra temizlendim. bu ayın 21inden itibarenden 6 gündür kahverengi akıntım var. ilk başlarda adet olucam sandım. çünkü hemen hemen bir yıldır 2 gün kahverengi akıntım olur ondan sonrada adet olurdum ama bu seferki uzun sürdü. düşükten sonra acaba bu kahverenği akıntı normalmi. böyle bir durumla karşılaşan varmı arkadaşlar. eskiden çok düzenli bir şekilde adet olurdum. yani sabahtan az bir kahverengi akıntı olur sonra söktürürdü. geçen senede kürtaj oldum o zamandan beri adetlerde bir gariplik var. yani yine gününde geliyo ama kahverenği akıntı olarak başlıyo iki gün öyle sürüyo sonra kırmızıya dönüyordu. ama şimdi bu ay 6 gündür az az kahverenği akıntı var bir türlü sökmüyo. nedeni ne olabilir düşükten kayneklanırmı arkadaşlar

Öncelikle geçmiş olsun. Aynı durum benim başıma da geldi. Endişe etmene gerek yok sanırım çünkü ben de düşük ve ardından kürtaj oldum. kürtajdan tam bir ay sonra kahverengi lekelenmelerim oldu. dört beş gün falan sürdü. Adet olarak yorumladı.Sonra dayine tam bir ay sonra adet gördüm. Bu kez normale döndü. Herhalde kürtajın bir etkisi olsa gerek

benimde tam bir hafta sürdü aynı adetim kadar. şimdide temizlendim bitti. ne oldu sözüm ona ben adet oldum:)) hiç orkid bile kirletmedimki:)) hayırlısı bakalım normal diyosunuz yani bu ilk adetin kahverengi akıntı şeklinde olmasına

Konu çok eski fakat ben de cevap almak istiyorum. Geçen ay düşük yaptım, kürtaja gerek kalmadı, kanama 7 gün sürdü ve temizlendi, herhangi bir akıntım olmadı. Bu ay olmam gerektiği tarihte adet oldum, adetim bitti fakat kahverengi akıntı ile adet devam ediyor, şu an çok çok az var ama yine de tedirgin ediyor, acaba çikolata kisti mi diye Bunu yaşayan arkadaşlar yardımcı olun lütfen

BU KONUNUN ÜSTÜNDEN ÇOK ZAMAN GEÇMİŞ AMA UMARIM GÖRÜR VE CEVAPLANDIRIRSINIZ. BEN 19.10.2014 DE DÜŞÜK YAPTIM AKABİNDE 26 GÜN SONRA Kİ GENELDE 26 GÜNDE BİR ADET OLURUM BİR HAFTALIK KAHVERENGİ AKINTM OLDU. SONRASINDA BİTTİ VE DÜŞÜKTEN SONRA BU GÜN 40 GÜN GEÇTİ HALA ADET OLMADIM . SİZİN DURUMUNUZ NASIL OLDU TEKRAR DOKTORA GİTTİNİZMİ, BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜR...

bnde kasimin basinda yaptiim dusuk bu benm ikinci maalesef 20. gun bgn ins hemen olurum ilkindrn snra 21 gnde olmustum doktorunuz ne kadar korunma verdi kizlar size

bnde kasimin basinda yaptiim dusuk bu benm ikinci maalesef 20. gun bgn ins hemen olurum ilkindrn snra 21 gnde olmustum doktorunuz ne kadar korunma verdi kizlar size
BANA Bİ ADET SONRASI SÜRE YETERLİ DEMİŞTİ. AMA HİÇ KORUNMADAN HEMEN HAMİLE KALAN Bİ ARKADAŞ VARDI HASTANEDE BEBEĞİ 6,5 AYLIK OLMUŞTU VE ÇOK DA SAĞLIKLIYDI.

BANA Bİ ADET SONRASI SÜRE YETERLİ DEMİŞTİ. AMA HİÇ KORUNMADAN HEMEN HAMİLE KALAN Bİ ARKADAŞ VARDI HASTANEDE BEBEĞİ 6,5 AYLIK OLMUŞTU VE ÇOK DA SAĞLIKLIYDI.
Banada iki doktorda ikinci düşük olmasına rağmen hic korunma vermedi küçük ve kendiliğinden düştügu için dur bakalim ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…