Düşüncelerimle boğulmuş durumdayım

cilekl1hurma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
66
65
27
Herkese merhabalar bu formda hep hesapsız şekilde sadece yazılanları okumak için bulunuyordum lakin 2 haftadır kafamın içinde dönen düşüncelerden dolayı hesap açıp sizlerin fikirlerini almak istedim konu şöyle ;
Erkek arkadaşımla bayramdan sonra sözleneceğiz fakat 2 haftadır kendinde çok büyük değişimler gözlemledim kendisi askeri personel ve genelde görevlerden geldiği için benimle sohbet eder sonra uyurdu 2 haftadır gece 2-3 lere kadar oturuyor , öğlen saatlerinde beni arardı sohbet ederdik internetinin çekmediğini dile getiriyor 2 hafta öncesine kadar interneti çekerdi ve belki bunda ne var diyeceksiniz bana gün içerisinde 9-10 kere beni çok sevdiğini söylemeye başladı , elbette ki sevdiğini söylemesi güzel ama bir şeylerden şüphe duymaya başladım mesela haftada 2-3 kere arkadaşlarıyla sohbet ederdi 2 haftadır sürekli arkadaşlarıyla konuşuyor biz konuşurken arkadaşım arıyor seni arayacağım diyor , bu zamana kadar hiç böyle içim içimi yiyen bir durumla karşılaşmamıştım İnstagram hesabında fotoğrafımız var oradan biriyle tanışması zor wp uygulamasına da öyle çok sık giremiyor meslekten dolayı ya diyorum başka bir uygulamada biriyle mi tanıştı ,kendimi eleştirebilen de bir insanım ya diyorum söz yaklaşıyor diye kendime stres sıkıntı mı buluyorum acaba ? Sonra da diyorum bu yaşananlar üst üste mi denk gelecek , Sizin fikirlerinize ihtiyacım var , sizce ben hislerimde doğru düşünüyor olabilir miyim ? Erkek arkadaşım biriyle tanışmış olabilir mi ?
Ya da tamamen stres odaklı mı bunları düşünüyorum …
Ve ilk defa konu açtığım için eksik yazdığım bir şey var , bana karşı ilgisi hala aynı arar sorar konuşmak için çabalar söze az kaldı diye dile getirir heyecanlı olduğunu hissederim benden çok o bu konu da konuşur ama neden bilmiyorum şüpheleniyorum

Ek olarak : bu konuyu kendisine açıp böyle bir durum varsa şimdi söylemesi gerektiğini dile getireceğim yoksa ben yakalarsam yüzükte olsa atacağımı bilsin istiyorum .konuşmalı mıyım kendisiyle ?

Son düzenleme:
olabilir erkek birşeyleri abartıyorsa altında birşey arayın muhakkak. Seni seviyorum diyen adam bunu rutin haline getirirse ben çekinirim mesela.. Ve sürekli belli saatler aralığında konuşuyormuşsunuz cepte olduğunuzu düşünüyorda olabilir biraz kendinizi geri çekin o merak etsin.

olabilir erkek birşeyleri abartıyorsa altında birşey arayın muhakkak. Seni seviyorum diyen adam bunu rutin haline getirirse ben çekinirim mesela.. Ve sürekli belli saatler aralığında konuşuyormuşsunuz cepte olduğunuzu düşünüyorda olabilir biraz kendinizi geri çekin o merak etsin.
Aslında sürekli de arayan birisi beni ama şunu düşünüyorum bu kadar meşgul durumdayken ikinci biriyle konuşacak vakti nasıl bulacak ? Sonra diyorum yapan her şekilde yapar

Aslında sürekli de arayan birisi beni ama şunu düşünüyorum bu kadar meşgul durumdayken ikinci biriyle konuşacak vakti nasıl bulacak ? Sonra diyorum yapan her şekilde yapar
yapan yapıyor senden kıstığı zamanı ona harcıyor bile olabilir geceye kadar arkadaş sohbeti ne bilim entresan hafta sonu sende onunla konuş bakalım gece geç saate kadar sana uyku bahanesi mi yapacak

Yapan emin ol bir şekilde yapıyor. Eski eşim aşırı yoğun bir insandı ama beni defalarca aldattı. Biraz beklemede kalın. Şüphelendiğinizi belli ederseniz daha dikkatli olur. Sorsanız bile evet biri var demeyecek.

Herkese merhabalar bu formda hep hesapsız şekilde sadece yazılanları okumak için bulunuyordum lakin 2 haftadır kafamın içinde dönen düşüncelerden dolayı hesap açıp sizlerin fikirlerini almak istedim konu şöyle ;
Erkek arkadaşımla bayramdan sonra sözleneceğiz fakat 2 haftadır kendinde çok büyük değişimler gözlemledim kendisi askeri personel ve genelde görevlerden geldiği için benimle sohbet eder sonra uyurdu 2 haftadır gece 2-3 lere kadar oturuyor , öğlen saatlerinde beni arardı sohbet ederdik internetinin çekmediğini dile getiriyor 2 hafta öncesine kadar interneti çekerdi ve belki bunda ne var diyeceksiniz bana gün içerisinde 9-10 kere beni çok sevdiğini söylemeye başladı , elbette ki sevdiğini söylemesi güzel ama bir şeylerden şüphe duymaya başladım mesela haftada 2-3 kere arkadaşlarıyla sohbet ederdi 2 haftadır sürekli arkadaşlarıyla konuşuyor biz konuşurken arkadaşım arıyor seni arayacağım diyor , bu zamana kadar hiç böyle içim içimi yiyen bir durumla karşılaşmamıştım İnstagram hesabında fotoğrafımız var oradan biriyle tanışması zor wp uygulamasına da öyle çok sık giremiyor meslekten dolayı ya diyorum başka bir uygulamada biriyle mi tanıştı ,kendimi eleştirebilen de bir insanım ya diyorum söz yaklaşıyor diye kendime stres sıkıntı mı buluyorum acaba ? Sonra da diyorum bu yaşananlar üst üste mi denk gelecek , Sizin fikirlerinize ihtiyacım var , sizce ben hislerimde doğru düşünüyor olabilir miyim ? Erkek arkadaşım biriyle tanışmış olabilir mi ?

Ek olarak : bu konuyu kendisine açıp böyle bir durum varsa şimdi söylemesi gerektiğini dile getireceğim yoksa ben yakalarsam yüzükte olsa atacağımı bilsin istiyorum .konuşmalı mıyım kendisiyle ?
birşey varsada inkar edeceğini düşünüyorum
ama şöyle bşeyde var sözlenecek adam böyle işlerle ugraşırır mı aldatmak falan

Konuşarak eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin derim. Sözü biraz erteleyin, daha dikkatli davranın bakalım bir yerden patlak verecek mi?

birşey varsada inkar edeceğini düşünüyorum
ama şöyle bşeyde var sözlenecek adam böyle işlerle ugraşırır mı aldatmak falan
Evet bende düşünüyorum ya sözlenmeyi de çok isteyen birisi benden çok istiyor gün sayıyor şöyle yaparız böyle yaparız diyor , ama 2 haftadır şu şüphe beni mahvetti

söz olayını biraz erteleyin bence. bi bakın duruma göre hareket edersiniz. sürekli sevdiğini söylemesi filan düşündürücü. hareketleri değişmiş kadınlar kesinlikle hissediyor. bi de askermiş. malum askerler genelde aldatır. (sözüm meclisten dışarı sadıkları da vardır ama geneli öyle)

Degistigini dusunuyorsan degismistir. Hadi bir iki kere yorgun olur ama eger bunu rutin haline getirmisse 2 haftadir farkli davraniyorsa bir baskasiyla tanismis olabilir. Ha bir de arkadasim ariyor durmadan buda inandirici degil. Guvenilmez biriyle flört etmistim oda gece arada yok babam ariyor, yok arkadasima ariyor, yok su ariyor dedigi icin bende güvenmemiştim. Insan birseyler oldugunu hissediyorsa vardir zaten bir sey. Bu nişan olayinda acele etme derim.

X