Düsüncelerinize ihtiyacim var :(

Siz açık açık ben sana güvenmiyorum kimlerle yazisip beni aldatiyorsun ver bir öğreneyim imaji cizmissiniz gözünde eşinizin.
Güven sıfır.
Güvensiz bir evlilik sagliksizdir.
Lütfen tedavi olun kendi iyiliğiniz için.
Eşinizin verdiği tepkiler çok ağır o da yanlış asla savunamam.
Bir tarafta suç işleyen diger tarafta suça teşvik var.
Erkekler sana güveniyorum diyen kadınları severler.
Illa bakacaksınız caktirmayacaksiniz .
Ben arkasindan gizli is cevirmek istemedim icim rahat etmezdi o yüzden gel beraber bakalim dedim.

Valla ona kuvvetli his denmez Perşembe’nin gelişi çarşambadan belli olur denir, aklınızda neyi kurup yattıysanız onu gördüm denir. Herneyse Allah aşkına sizce evlilik böyle birşey mi ? Adam ağzınıza 2 parmak bal çalıyor milyarlar döküyorsunuz, herşeye tamam. Allah aşkına saklayacak şeyi olmayan biri telefonu neden kırsın soruyorum size ? Yani kırılmayın ama çok mu safsınız yoksa bilerek mi yapıyorsunuz çözemedim. Adam maddi manevi sizi kullanıyor bence.

Konu sahibi bir aylık evli. Eşi yurtdışında çalışıyor ve en son yurtdışına çıkmadan önce kavga esnasında telefonunu kırmış. Yenisini almaya parası olmadığı için email üzerinden görüşüyorlarmış. Ama aslında telefonu varmış. Konu sahibi bunu öğrendiğinde telefonu yeni aldım demiş. Ayrıca konu sahibinin görüşmesini istemediği insanlarla görüşüyormuş.
Canim kavga siranda kirmadi telefonu. Normal anne babayla otururken sohbet ederken telefonunu verebilirmisin canim birsey bakcam hem telefonda listene bakcam mesajalrinada bakcam sonra demistimtim lütfen verirmisin demistin bunun üzerine kirdi yani hic kavga tartisma hicbise yok ortada birde anne babanin yaninda cok utandim

Yalanlarını yakaladiginiz biriyle neden evlendiniz peki?
Bir ay olmuş evleneli ne ara bu kadar çok şey yaşadınız anlamadım o kısmı.
Size borç ödetmek için evlenmiş gibi anladım.
Yol yakınken dönün yani tünelin çıkışı yok belli ki.
Guvenmeden evlilik mi olur?
Bu evliligin başı öyleyse sonu kimbilir nasil olur?
En basta iyi biri sanmistim ben hepsi evlilik islemleri tamamlandiktan sonra ortaya cikiyor. Daha önce birkac yalan yakaladim güzelce söyledim yemin etti ama yine bozdu bi güzel söyledim bi tartistim ama evlenmek üzereydik bu da evlendikten sonra güzel olcak hersey falan dedi öyle gelisti. Kac defa affettim güvendim en son yine güvenmistim ama bu telefon olayi cikti. Acaba gercekmi söylüyor yoksa yalanmi onu anlamaya calisiyorum.

1 aylık evlilikte bu kadar yazacak ne buldun anlamadım 30gunun hergununu yazsan bukadwr surmezdi 150bil liralık yere kadar okudum sonrasına gerek duymadım çok polyannasin o parayı vermeyecektin geçmiş olsun
Özür dilerim cok yazdim cok üzüldügüm icin buraya döktüm icimi. Evlenecegiu aile olcaz diye iste.

Dayak, para yeme, sizi kötüleme, saygısızlık, değer vermeme hepsi 1 ay içinde olmuş. Size sadece şunu söyleyeyim adamın kumaşı belli. Gitmesin diye yapıyorsunuz belli ki ama gitmek isteyen adam gider. Bunu sakın unutmayın. Kendinizi ne konuma soktuğunuzun farkında değilsiniz. Ne desek boş. Ama evlilik böyle birşey değil...

Hâlâ acaba doğru mu söylüyor diyorsunuz. Çok şaşırıyorum. Bariz yalan söylüyor. Siz şu an farkında değilsiniz gerçekleri göremiyorsunuz belli ki ama siz karı koca gibi değilsiniz. Telefonu içindekileri görmeyesiniz diye kırmış. Yurtdışında başkaları ile görüşürken siz onu rahatsız etmeyesiniz diye telefonu yokmuş gibi davranmış. Burda hiçbir bağlılık sevgi yok. Yani uzaktan bunları söylemek kolay ama bu rüyadan uyanın bu evlilik değil boşanın.
Iste göremiyorum diye fikir istedim sizden inanmak istiyorum bi taraftan ama yalan söylüyor bu kadar tesadüf olamaz. Tam ben arattirdigimda ortaya cikti diye süpriz yapmis gibi davraniyor bu kadar tesadüf olamaz. Evet malesef evlilik degil. Acaba beraber yasadigimizda düzelirmi piskologa gitsek düzelirmi ? Yalancilik bi hastalikmi ? Tedavisi varmi ? Bilmiyorum kendim gidecegim piskologa dayanamiyorum cok üzüyor beni piskologa sorcam birlikte yasadigimizda gidip tedavi olalim ben ne gerekiyorsa yapmaya hazirim

Bir söz vardır Ölüyü çok yıkarsan ya osu... ya s....!
Sizin ki de o hesap olmuş Eşinizin üstüne gide gide yüz göz olmuşsunuz maalesef.
Evet malesef. En bastan cok güzeldi hersey gercek olamayacak kadar güzeldi gercekte degilmis zaten gec farkettim.

Insan gibi konusulmuyorki ben bise söylüyorum beni taklit ediyor tuhaf hareketler yaparak tuhaf sesler cikartarak. Birsey rica ediyorum benimle dalga geciyor. Normal birsey soruyorum günlük birsey beni tersleserek cevap veriyor. Anlam veremiyorum öyle bakip kaliyorum yani diycek bir söz de bulamiyorum karsimda 3-5 yasinda cocuk olsa hadi neyse cocuktur aldirmamazliga vuruyorfur derim da yani 35 yasinda evli adam..

Siz gercekmisiniz ya?hala bu adamin duzeleceğine inaniyormusunuz?hic kimse duzelmez herkez kendi bildigini okur ne demek seni satiyim nasil bir laf bu bosanmassan basin daha cok ağrir.bu adam duzelmez.bu adamla mutlu yuva felan kurulmaz.sizinki evlilik felan değil ya cok safsin ya dalga geciyorsun.
Dalga gecmiyorum hersey iyi olsun istiyorum mutlu olalim istiyorum qile olalim güzel yuva olsun istiyorum. Birseyler aldigimda esyalari tasimaya yardim ediyor, iyi davrandigi zamanlarda oluyor.. iyi oldugunda cok iyide geneli kltü geciyor. Suan uzaktada en azindan sesim kisik degil bir yerimde agrimiyor ama piskolojik olarak üzmeye devam ediyor malesef

Telefonu kıracak kadar sinirleniyorsa öfke kontrolü yoktur. Ayni zamanda yalanci diyorsunuz. Kendinizi kandırmak istiyorsanız devam edin tedavi fln olmaz bu adam degişmez

Valla ona kuvvetli his denmez Perşembe’nin gelişi çarşambadan belli olur denir, aklınızda neyi kurup yattıysanız onu gördüm denir. Herneyse Allah aşkına sizce evlilik böyle birşey mi ? Adam ağzınıza 2 parmak bal çalıyor milyarlar döküyorsunuz, herşeye tamam. Allah aşkına saklayacak şeyi olmayan biri telefonu neden kırsın soruyorum size ? Yani kırılmayın ama çok mu safsınız yoksa bilerek mi yapıyorsunuz çözemedim. Adam maddi manevi sizi kullanıyor bence.
Biraz fazla saf oldugumu söyleyen cok oluyor. Ben neysem oyum acik acik söylüyorum herseyi icim disim birdir beni taniyanlarda söyler senin kadar icindisi bir insan yoktur baska dünyada diyorlar. Kötü birsey yapmadigina inanmak istiyorum düsündügüm kadar yada düsünemedigim kadar kötü olmasin diye dua ediyorum. Telefon konusu aklimda hic yoktu en azindan bilinci olarak yoktu tesadüfen öglen oldu iste öyle hissettim.

Dayak, para yeme, sizi kötüleme, saygısızlık, değer vermeme hepsi 1 ay içinde olmuş. Size sadece şunu söyleyeyim adamın kumaşı belli. Gitmesin diye yapıyorsunuz belli ki ama gitmek isteyen adam gider. Bunu sakın unutmayın. Kendinizi ne konuma soktuğunuzun farkında değilsiniz. Ne desek boş. Ama evlilik böyle birşey değil...
Haklisin, zaten hep gitcem ben görceksin bana birdaha ulasamayacaksin falan sürekli söyler bunlari. E böyle yapacaksan neden o kadar dil döktün neden o kadar ugrastin evlenmek icin benimle ? Ben sevgili olarak kalalim evlilige gerek yok ilerde düsünürüz sevgililigin tadini cikartalim dedikce bu ben öyle sevgili olarak kalmam ciddi biriyim ben kimseyle oynamam kimsenkn hakkina girmem benim tek hayalim aile falan hep böyle konudurdu. Bende madem aileye bu kadar bagli mutlu oluruz benimde istedigim o zaman diye düsündüm.

Evet malesef. En bastan cok güzeldi hersey gercek olamayacak kadar güzeldi gercekte degilmis zaten gec farkettim.

Insan gibi konusulmuyorki ben bise söylüyorum beni taklit ediyor tuhaf hareketler yaparak tuhaf sesler cikartarak. Birsey rica ediyorum benimle dalga geciyor. Normal birsey soruyorum günlük birsey beni tersleserek cevap veriyor. Anlam veremiyorum öyle bakip kaliyorum yani diycek bir söz de bulamiyorum karsimda 3-5 yasinda cocuk olsa hadi neyse cocuktur aldirmamazliga vuruyorfur derim da yani 35 yasinda evli adam..
O zaman bırakın o size ulaşmaya çalışsın, emek harcasın.

Koca bu kadar bulunmaz değil, bulunması da şart değil.ne yazılır ki başka?
O yüzden bende birdaha evlenmeyi düsünmüyordum hayatimda. Ilk resmi evlilik zaten. Istemiyordum tek basima yasar giderim yegenlerimi severim diye düsünüyordum annem illa evlen bi cocugun olsun dedi hep. Hersey zaten öyle cok acele gelisti. Evlenme dairesine giderken bile bise olsada evlenemesek diye geciriyordum icimden. Yani kacacak yer ariyordum ama aile istiyordu öyle evlendik yani dügün falan hicbise olmadi kendi aramizda 2 odada eglendik öyle sohbet muhabbet müzik pasta sadece kendimiz aile icinde ayni evde yasayan kisiler o kadar. Hicbirsey hazirlamamis benim icin. Hicbirsey takmadi vermedi. Herseyin ücretini ben ödedim sunu almamiz lazim para lazim su lazim bu lazim. Kiyafetleride dekorasyon malzemelerinode yüzükleride hepsini bana aldirdi. Maddiyata önem veren biri degilim ben huzur olsun yeter dedim. Ama evlenirken en azindan ne bilim bitane kücük kolye veya falan kücük altin bise taksaydi hatira kalirdi diye düsündüm simdi. Ne kadarki ince altin bileklikler kolyeler 300 liraya bile vsr ince bise. Ama benim icin hicbir emek sarf etmedi hicbise yapmadi. Ben benimnicin emek vermesini bekledim. Cabalasin göstersin. Yolda yürürken yerden bi kücük tas alsa bana verse bile ben cok mutlu olurdum beni düsünmüs benim icin egilmis almis bana vermis diye benim icin dünyadaki herseyden degerli olurdu gözümde o yerden buldugu tas. Ama yapmadi.. emek vermedi hic bana...

Hepsini okumaya gerek duymadım herşey gayet ortada zaten yarısına kadar okudum. Allah aşkına çok mu safsınız? Söylenilen yalanlara 15 yaşındaki çocuk inanmaz. Yok internet kafeden yazıyormuş bilmem ne gecenin bi saatinde. Besbelli başka bi kadınla konuşuyor gizli saklı başka bi açıklaması olamaz bunun. Anlıyorum kondurmak istemiyorsunuz ama bu şekilde siz zarar görürsünüz lütfen gözünüzü biraz açın. Ne yapmayı düşünüyorsunuz böyle yalancı biriyle? Gerçeklerle yüzleşecek cesarette biri değilsiniz öyle olsanız bütün bunların altından şimdiye dek neler neler çıkartırdınız...

X