Düsüncelerinize ihtiyacim var :(

Amin. Peki bizden tam olara ne istiyorsunuz?
Iste fikirlerinizi okumak istedim. Acaba benmi süpheci davraniyorim gercekten telefonu tesadüfen ben arattigimdami aldi yoksa coktandir telefonu vardida gizliyormuydu diye. Askim süpriz telefon aldim diye yaziyo bana ben ortaya cikartiktan sonra

Iste fikirlerinizi okumak istedim. Acaba benmi süpheci davraniyorim gercekten telefonu tesadüfen ben arattigimdami aldi yoksa coktandir telefonu vardida gizliyormuydu diye. Askim süpriz telefon aldim diye yaziyo bana ben ortaya cikartiktan sonra
Peki bu sorunun cevabini bilmek evliliginizdeki tum sorunlari cozecek mi?

Kusura bakmayın ama yeni evliyseniz... eski konunuzda gördüm daha 4 ay önce eski kocanızla çocuk yapmak İçin tedavi görüyormuşsunuz.. hangi ara boşandınız hangi ara ve de niye hemen başka birisiyle evlendiniz ?? Sizi kırmak istemiyorum onun İçin yorum yapmayacağım.. , allah yardım etsin ..
2019 da cocuk icin deneme yapmistik en son eylüldeydi sanirim. Olmayinca beni terketti gitti o günlerde bunla tanistik annemle birlikteyken benim hicbise umrumda degilken annemin isleri ickn falan görüsmek zorunda kaldik sonra normal arkadas olduk sonrada sevgili olmak istedi falan böyle devam etti 2019 eylülde tanistik. 4 ay önce cocuk denemedim ben evlendikten sonra birliktelik oldu ve cocuk istemiyorum

Siz assssla 35 yasinda olamazsiniz :KK57: :KK57::KK57:
Pardon 34 yasindayim esim 35 yanlis yazmisim dalginlikla. Fiziksel olarak cok kücük gösteririm 18 alti sanip kimlik kontrolleri denk geliyor ama ortalama 20-23 yasinda gibi görünüyorum disarsan bakinca. Kimlikte gercekten 34 yalan söylemiyorum

Peki bu sorunun cevabini bilmek evliliginizdeki tum sorunlari cozecek mi?
Eger gercekten telefonu yeni aldiysa ona güvenmeye devam edicem ve diger sorunlaroda yavas yavas güzellikle cözebiliriz diye düsünüyorum. Ama eger yine yalan söylediyse ne hali varsa görsün artik ugrasamicam herkez kendi hayatini yasar. Böyle düsündüm :KK43:

Hanımefendi aldatmayı geçin bu adam eline fırsat geçse sizi öldürür yahu. Adamın akıl sağlığı normal degil de sizinki de değil yani. Bilmiyorum şu konuyu , yorumlarinizi başkası yazmış gibi okuyun lütfen.
Haklisin iste benide bu hale getirdi sinirli süpheci sabirsiz biri haline getirdi :KK43: benimde piskolojimk bozdu :KK43:

Hepsini okuyamadım. Yarışına bile gelemedim:KK43: ama bana da verir mısın telini mesajlara ve rehbere bakacağım kısacık dese eşim vermem. Haa teli de kırmam tabii o ne öyle. Ama bana guvenmeyen biriyle niye durayım. Ayrılsin kafası rahat etsin ohh desin derim. Dediğim gibi hepsini okumadım ama irite edici geliyor mesaj, rehber karıştırmak. Kısacık demissiniz ama o kısa olmazdı. Bu kim şu kim sürerdi yani çalışan insan bir de. Ama teli de kırdıysa bir şeyler saklıyor olabilir. aşırı bir tepki
Telefonun esten saklanmasi tuhaf geldi ben telefonumu hicbirzaman saklamadim hep odada yada masada ortada dururdu. Esim daha öncekide simdikide alir bakarlardi. Ben kendilerininkini isteyince vermezler saklarlardi bende bir iki rica ederdim vermezlerse ne yapayim almazdim. Telefon ortada dururdu yatak odasinda komidinin üzerinde dururdu gözümün önünde ama ben dokunmazdim dogru degil bu davranis diye. Hatta arama gelir üzerine bakmadan alir götürürdüm telefonu. Ayni saygiyi bana gösteren olmadi. Simdi telefonumu aldiginda ben alma desem elinden alsam kizsam bana bisürü iftira atacak ne sakliyorsun hangi erkeklerle görüsüyorsun iyi git bundan sonra onlarla görüd falan böyle uzar giderdi bende tartisma sevmiyorum istemiyorum bisede demiyorum saklicqk bise yok cünkü ne saklayayim yani zaten hickimseyle görüsmüyorum ailem disinda o da anne baba kardesler esleri o kadar yani

Bak yeni telefon alsa direk seni araması lazımdı. Ayrıca sen telefona bakayım dediginde parçalaması cok sacma.
Bakın bu adamla bir ömür gecıreceksınoz ve 1ayda yüzünü göstermıs. Büyük konusmuyorum ama yerinizde olsam cocuk yokken ayrılırdım.Çocuk olunca daha zor olur. Ayrıca 1 aylık evlılıkten hıcbırsey olmaz. Yeniden evlenir ve cocuk yaparsınız duzgun bı ınsandan
Ben zaten evlenmek istemiyordum bu oldu birdaha istemiyorum ugrasamam insanlar kötü secemiyorum beni saf görüp kullaniyorlar. Cocuk icin ugrasmicam istemiyorum korunuyorum zaten gecen bitane unutmustum korktum bise oldu diye zaten. Istemiyorum cocuk bu düzelirse birlikte yasadigimizda anca o zaman düsünebilirim olursa olurr olmazsada olmaz zorlamam. Ama kendisi cok istiyor cocugu hemen daha evlenir evlenmeznistedi korunma dedi ama yeni evlendim diye istemedimde sonrada onu gördükce düzelmeden istemem diye düsündüm

Adam haltlar karıştırıyor. Ve telefonunu verip yakalanmamak için kırıyor . Ve üste çıkıyor. O gittikten sonra seni özledim görüntülü konuşalım diyorsunuz. Kendinize saygınız olsun. Üzülüyorum böyle konuları okudukça.
1. Eşiniz gizli telefon kullanıyor ( Evli barklı insan neden gizli telefon kullanır )
2. Çok amatör bir yalancı.
3. Ayrıca sizde çok uyanık sayılmazsınız. Hislerinizin iyi olup olmamasına gerek yok ki , resmen bağırıyor ben yalancıyım diye. Yani eşinizden bir halt olmayacağını anlamanız için gökten vahiy mi inmesi gerekiyor?
hakkınızda hayırlısı olsun.

Ben zerre kıskanç değilimdir kimsenin telini karıştırmam mesela siz buna neden gerek duydunuz bunu merak ettim hadi duydunuz duydunuz neden ailenizin yanında yapmak ıstedınız bunu?Dahası kocanız teli kırıp atarken aileniz öylece izledi mi ?Hersey cok garip geldi bana. Bana kalırsa siz zaten birşeylerden kıllanmışsınız da görmek istemişsiniz o telefonu .He sizin o teli görmek istemeniz onun teli kırıp atmasını gerektırmez bence sadece yalancı degıl anormal de aynı zamanda.O telde sizin görmenizden bu kadar sakındıgı ne olabılır ?Ya da yurtdısında cam acamayacagı ne durum var?Bence siz hiç şüpheci değilsiniz ben çok şüpheciyim :) Ben aldatıldıgımı dusunup peşine bırını takardım bu durumda.

Sadece çocuk için evlenilir mi ?
O çocuğun günahı ne ?
öfke kontrolü olmayan bir baba figurani var karşınızda gerçekten onu bir baba olarak hayal edebiliyor musunuz?
insanlar ne der diye düşünmeyin insanlar siz ölünce de çok şey der.
o yüzden kendinizi seviyorsanız hemen kaçın.
Yok istemiyorum. Haklisin cocuk icin evlenirmez. Böyle birinden cocuk yapilmaz ya hamileyken düsürür cocugu ya bana stres yaptigi icin yada siddetten yada dogduktan sonra onada siddet uygular. Bu karalterde birinden cocuk istemiyorum sevemem o cocugu onads yazik. Olmasin daha iyi olmak zorundada degil. Hayal edemiyorum evet. Bu sekilde suanki durumunda degil olmaz. Ama iyi oldugu zamanlardaki gibi olsa bu kötü huylari en azindan azalda yilda 1-2 olsa idare edilir. Her evlilikte tartismalar olur normal ama bunun yaptiklari normal degil. Ona örnek gösteriyorum bak sunlar ne güzel diyorum veya kardeslerimi örnek gösteriyorum bak ne güzeller karisi üzülcek diye kendisi düsünüyor üzülecegi birsey yapmiyor ben sana güzel güzel söylüyorum sende yapma mutlu olalim tartisma olmasin diyorum git kardesinle evlen o zaman diyor yada sen kardesinin esini kiskaniyorsun diyor. Asla aklimdan öyle birdey gecirmiyorum masallah diyorum nazar deymesin mutlu olsunlar hep anlassinlar dua ederim hep onlara ama esimin böyle kötü düsünceli olmasi bana böyle aklimin ucundan daha gecmeyecek seyleri söylemesi üzüyor beni

Eşyaları çalmamış o kişi. Eşiniz evi başkasına kiralamış ve sonrasında eşyaları satmış. Evlenmeden önce bilmiyordum diyosunuz hem de evlenmeden önce evden çıksın diye haber yolluyorsunuz. Polise niye şikayet etmediniz. Eşiniz sizin malı mülkü yiyecek haberiniz olsun. Sonra burda konu açarsınız. Çok kötü bi dolandırıcıya düştünüz. Ya sizi yiyip bitirip ortada bırakacak ya da siz kaçın. Ama kaçacağınızı sanmıyorum. Adama gördüğünüz anladığınız halde inanıyosunuz. Allah tez zamanda sizin gözünüzdeki sis bulutunu kaldırsın inşallah
Amin gercekten öyleyse amin allah gercekleri göstersin :KK43:

Benden aldigi paralari falan söyledim annemde söylemis o evde oturttugu kisiye falan o da demiski hani ispati varmi elinizde nerde ispat hibise yapamazsiniz demis. Gercektende ispat yok elden verilen veya para göndrme programlariyla birazini gönderilen seyi nasi ispat edim ben nerdeyse hepsini elden verdim kücük kisim gönderildi. Annemdende almis evi tamir etcem diye ama ev berabat hale gelmis öncesi daha iyiydi. Esim anneminde benimde imzalarimizi taklit etmis bikac belgede sonradan gördük. Kontrat yapmis o öbür kisiyede demis bizi cikartamazlar evden kontrat yaptim diye imza taklit ederek yaptigi. Yanima geldigindede bütün masraflarini ben karsiliyorum sorumlulugu aliyorum diyede bi belgedede benim imzayi taklit etmis. Bilmiyorum artik.

Brn buna para vermistim esya alcaz dise bide gönderdigimde olmustu esyalara birlikte baktik hangi alalim diye. Ben su nasil dedigimde o hep baska almisti dedigin gibi belkide öbür kisi aldi esyalari begendi banada göstermelik gösterdi sonra yine kendi dedigink yapti zaten. Gelinlik damatlik süsler esyalar hersey onun istedigi gibi oldu kabul ettim hepsini daha iyi bilir daha iyi secer diye o mutlu olsun yeter farkermez benim icin dedim. Güzelde secti ben olsam farkli yapardim bazi seyleri ama olsun sorun cikmasin dedigi olsun dedim

Adam haltlar karıştırıyor. Ve telefonunu verip yakalanmamak için kırıyor . Ve üste çıkıyor. O gittikten sonra seni özledim görüntülü konuşalım diyorsunuz. Kendinize saygınız olsun. Üzülüyorum böyle konuları okudukça.
1. Eşiniz gizli telefon kullanıyor ( Evli barklı insan neden gizli telefon kullanır )
2. Çok amatör bir yalancı.
3. Ayrıca sizde çok uyanık sayılmazsınız. Hislerinizin iyi olup olmamasına gerek yok ki , resmen bağırıyor ben yalancıyım diye. Yani eşinizden bir halt olmayacağını anlamanız için gökten vahiy mi inmesi gerekiyor?
hakkınızda hayırlısı olsun.
Haklisin, yinede kadin acisindan degilde is arkadaslari xevresi arkadaslariyla ilgili gizledigini düsünüyorum. Ben o kisilerle görüsme sana da bizede zarar veriyorlsr diye ama dinlemiyor rahat olmak icin yalan söyledi herhalde bilmiyorum. Kac kere polis ifadeye cagirmis yank bi bise olsa yillarca hapis baskalark trilyonlar kazaniyor buna bi aferim diyorlar en iyisi sensin diyorlsr yemek ismarliyorlar konu kapaniyo ama altlarinda bunun imzasi var bise oldumu bu hapse gircek ben uzak tutmaya calisiyorum arkamdan gizli isler ceviriyor ama yinede ne olursa olsun telefonu gizlemesi dogru degil bence eger gercekten gizlediyse.

Bogazimida sikmisti, öldürme potansiyeli var daha öncede yaptim demisti ama tam anlatmiyor. Yalanmi gercekmi onuda bilmiyorum. Bakalim
Şu lafı duyduktan sonra evlendiyseniz ya da evlendikten sonra duyduysanız da hala yalan mı gerçek mi demeniz çok garip. Gerçek mi olduğunu nasıl öğrenmeyi düşünüyorsunuz. Adam sizi maddi manevi kullanmış, sömürmüş, kendi bırakmak isteyince kadar da devam edecek gibi gözüküyor. Zira sizin buna bir dur diyesiniz yok.

Ben zerre kıskanç değilimdir kimsenin telini karıştırmam mesela siz buna neden gerek duydunuz bunu merak ettim hadi duydunuz duydunuz neden ailenizin yanında yapmak ıstedınız bunu?Dahası kocanız teli kırıp atarken aileniz öylece izledi mi ?Hersey cok garip geldi bana. Bana kalırsa siz zaten birşeylerden kıllanmışsınız da görmek istemişsiniz o telefonu .He sizin o teli görmek istemeniz onun teli kırıp atmasını gerektırmez bence sadece yalancı degıl anormal de aynı zamanda.O telde sizin görmenizden bu kadar sakındıgı ne olabılır ?Ya da yurtdısında cam acamayacagı ne durum var?Bence siz hiç şüpheci değilsiniz ben çok şüpheciyim :) Ben aldatıldıgımı dusunup peşine bırını takardım bu durumda.
Normal oturuyorduk ailecek ve konusu acildi esim ailemin yanindada kötüler beni. Aciklarimi söyler utandirir beni hep. Aramizda hic gizli sakli yoktur herseyi kafasinda evirir cevirir icinden istedigini secwr kafasina göre degistirir sonrada etrafa gercekmis gibi anlatir. Telefon lazim olmustu aslinda internetten biseye bakcsktim benkm telefon ya yan odadqydi yada asagi katta hatirlamiyorum yanimda degildi anneminkini istedim onunkide yaninda degildi esim geldi o sira dolaniyordu oralarda sonra konusu acildi annem biseler dedi bende sorun yok bise gizlemiyor aramizda hallettik falan dedim sonrada esime telefonu verirmisin bide bakcam dedim aklimda hem internet vardi bakacagim sey hatirlamiyorum hemde onun listeye mesajalra falan ama o hayir deyince internette bakacagim seyden vazgectim önesizdi sadece tele bakcaktim rica ettim verirmisin diye hayir dedi ve öyle yapti yani hicbirimiz anlam veremedik annemde babama kizdi sen burdasin diye sana gösteris olsun diye kendini ispatlamak icin kirdi falan dedi babam gitti baska odaya annem hicbise demedi labtopunu acti ilanlardan esime kirdigi telefonun aynisindan bakmaya basladi. Telefon alacak. Kizdim anneme sen niye ugrasiyorsun kendisi kirdi kendisi alsin dedim annem sürekli telefon bakti carsiya falan ciktilar telefon icin. Yani annem niye aliyor ? Zaten benim kullandigim telefonu ailem aldi diye ben asiri rahatsizim biran önce kendim alip bunu geri vermeye bakiyorum ama o rahat hemen alscak. Evlendigimizde annem para ve altin verdi ben aldim ama sonra geri verdim geri vercem diye aldim zaten alirken. Istemiyorum ben ama esim aliyor sen almazsan ben alcam diyor. Ya benim ailemin parasini ben kabul etmiyorum sen kim oluyorsunda aliyorsun anlamiyorum. Annemle zaten hep benim arkamdan gizli is ceviriyorlar. Annemde cok is ceviriyor onunla arkamdan. Kizdim kac kere. Yeni evlendik esime en sevdigin yemekler ne sana yapayim dedim söyledi ben yapcam annem herseyi hazirliyo koyuyo bana firsat birakmiyor. Esimle disardan geliyoruz acikmis esim yiyecek birseyler koycam önüne disardak geldik ellerimi yikamaya gittim cikana kadar annem koymus ben baska birseyler hazirlicam aliyo kendisi yapiyo hazirliyor koyuyor. Sürekli yapiyor bunu. Bende kizdim o kadar cok istiyorsan kendi kocana hizmet et ben hazirlamak istiyorum dedim (babama hic hizmet etmez hep kavga ederler iki tarafinda hakli oldugu konulsr var) ben öle dedim diye annem alindi bana. Yani rahat birakmiyor herseye karisiyor yatip kalktigimiza bile karisiyor iliskiye bile karisiyor cöpleri odayi heryeri karistiriyor ya özel hayatim benim ama saygi yok zaten esimde herseyi söylüyo anneme kimbilir benden habersiz neler konusuyolar arkamdan bilmiyorum

En son onu düsündüm bende zaten. Acaba bi dedektif mi tutsam bakalim jir ay takip etsin bunu neler yapiyo yalan sölüyomu diye.

Sen şimdi boşver buraya yazmayı.. Güzel bi avukat tut ona anlat bunları.. Maddi manevî dava ac boşan gitsin sonra kendi hayatını yaşa evlenmek istemiyorsan da bi daha evlenme. Böyle evlilik olmaz. Hâlâ acaba diyorsun. Yanı bir insanın içinde acabalar varsa bu iş bitmiştir zaten.
Hepiniz o kadar emek verip okumussunuz yazdiklarimi birde yazmissiniz en azindan bi cevap vereyim diye ugrasiyorum. Elimde hicbir ispatim yok parami aldi desem hani nerde ispat dicekler esimde yok almadim ben para falan o benim parami yedi dicek arabami sattim evimi sattim dicek benim haberim bile yok aldigindan sattigindan parayi görmedim bilmiyorum bile ama beni suclayacak. Onun agzi cok iyi laf yapar cok kolay ikna eder karsisindakini. Yani anla ugrasmak cok zor. Benim gözüm parada pulda degil. Aileme zarar gelmesin mutlu olsunlar yeter, benim ac kaldigim zamanlar oldu ara ara cok zor durumda kaldigim oldu ama bi sekil idare ettim cok sükür.

Telefon karistirmak bosanma sebebimi ? Evlilikte gizli sakli olmaz diye düsünüyordum ben :KK43: 35
Bak güzel kardeşim ayni yastayiz
İnsanlar salt kötü ya da iyi degildir hepimizin olumlu olumsuz yönleri var
Demek ki siz daha iyi niyetle baktığınız için insanlara, herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz
Maalesef insanlar o kadar saf degil
Herkes bir seyler yasiyor, kimi hastalık kimi issizlik kimi.parasizlik...
Hepimiz belli yollardan geçerek olgunlasiyoruz bir sekilde
Siz ya yasadiklarinizdan dersler çıkartamıyorsunuz ya da kabul görme ve onaylanma ihtiyacinizdan midir, belki de olumsuzluklari görmemeyi seciyorsunuz
Ama şunu unutmayın ki doğru yerde doğru tepkiyi verdiğinizde kisiler yanlisinin farkına varir
Siz esinize yalan da söylese guzel güzel konuştum diyorsunuz
Ilki güzelce olur ikincisi daha tepkisel, kızdığınızı kirildiginizi anlasın diye üçüncüsünde ise artik gemileri yakmaniz gerekir. Hep "ama şu sebepten yapmistir" diye aklarsaniz o da kendini aklar ve sizi suçlar günün sonunda.
Lütfen kendinize deger verin,kendinizi sevin
Kimsenin size vermedigi sevgiyi siz kendinize verin. Ayrica yetiskin insansınız, hayatınızla.ilgili karar alırken ailenizin gudumunde olmayın. Sanmıyorum ama oldu da cesaret edip bosandiniz, lütfen ayri eve çıkın ve kendinize odaklanin.
Hayatta kesfedecek cok guzel seyler var, bir ömür bu adam aldatiyor.mu, acaba yine ne yalan söyleyecek diye kafa yoracaginiza dünya turuna cikin daha iyi
Randevu almaniza da sevindim umarim.en kisa sürede silkelenip kendinize gelirsiniz

X