Düsüncelerinize ihtiyacim var :(

Annemle tanismistik kendisiyle, toplamda 2 defa görüstük ayni ülkedeyken o da 5-10 gün falan.

Ben evlenmek falan istemiyordum daha önce cok üzücü seyler yasadim terkedildim o haldeyken tanistik yardimci olmak bahanesiyle falan. Sonra beni cok sevdigini söyledi zorlada olsa evlilige ikna etti iyi tamam dedim evlendik hicbise anlamadim zaten.

Daha neler nelee yapti anlatmaya mecalim bile kalmadi.

Ev almis bu benden habersiz, bende gercekten yiyecekten kestim yemedim bütün parami biriktirdim gönderdim cok zor islerde calistim kanla terle kazandim gönderdim evimiz olcak madem bitisn borcu diye. Sonradan ögreniyorumki evin sadece tapusu bunun üstüneymis ve evi baskasina vermis bi arkadasina. Ama kredi borcu esimin üstüne her ay ondan kesiliyor.

Kac defa bütün parami verdim hatta ailemde verdi ama hep baskalarina harcamis benide kötülemis herkeze cevresi beni kötü biri olarak biliyor. Kimse yüzüme bakmiyor ben selam verdigimde umursamiyorlar sasirdim neden böyle davraniyorlqr acaba diye ilk gördügüm insanlar bana öle davraniyor sonrsdan ögrendimki bu beni herkeze kötülemis kendini iyi zavalli gösteriyor ben bütün parasini yemisim güya.

Ev aldigindan haberim yok böyle önemli bi karari bana söylemiyor neyse evli degiliz olabilir diye düsündüm yine affettim ama bitmiyor yalanlari. Arabasini satmis falan eve vermis.

Tam ne oldu ne bitti ev gercekten varmi hicbise bilmiyorum. Tek bildigim benim ve ailemin ona milyarlsrca para verdigimiz ve elimizde hicbirdeyin olmayisi ve beni suclayisi. Beni tanidigindan beri hayati mahvolmus arabasi varmis arabasi gitmid evi varmis evi gitmis parasi gitmis bu hayatta tutundugu tek dali isiymis. Bana cok kötü davraniyor onun icin benim disimda herkez cok iyi bitek ben kötüyüm gözünde. O kadar para verdim ben ne yaptigini ne ettigini bilmiyorum bana hicbise danismiyor sorsa söylese haber verse arabani satma evde alma simdi. Ilerde birikim yapar birlikte aliriz derdim ama bana hicbise söylemiyor hep baskalarinin lafiyla hareket ediyor baskalsrina güveniyor evin vekaletinide arkadaslsrina veriyor güya küsmüs görüsmüyomus silmis insan sildigi kisiye evin tapusunu verirmi ?

Yani neler neler var iste cok yoruldum beni cok üzüyor insan gibi oturup konusmuyor beni hic dinlemiyor. Beni konusturtmuyor bile ne zaman bise demeye kalksam sesini yükseltiyor beni sucluyor konuyu degistiriyor bana sira gelmiyor bile. Konusacak kimsemde yok dayanamiyorum :KK43: yanimdayken bana hergün siddet uyguluyordu daha evlendigimizin ilk gecesi bile, hertarafimda morluklar yaralsr vardi daha yeni yeni geciyor. Öyle tam siddet degil kendisi cok güclüdür cok kasli kuvvetli tam vursam sana ölürsün diyo bana dogruda diyo tutuyor ittiriyor beni odanin öbür ucuna ucuyorum cok sert vuruyor az vursa bile :KK43: sonra bagiriyor cagiriyor etraftaki esyalari kiriyor dagitiyor. Kardesimin esi güzel oda hazirlamis bizim icin dügön gecesine mumlar vardi bagiriyor etrafi yikiyo hertaraf mum lekesi oldu ailemin evindeyiz alt katta birde yank esyalar benim degim ev benim degil hep aileye farkettirmeden qrkasini nasi toparlicam derdindeyim cok bagiriyor gürültü ciksrti,o aile bise oldu sancak gelcek di,e her aksam korktum sus dedim yalvardim yavas söyle dedim gücüm yetmiyor ona. Piskolojisi bozuk tuhaf hareketler yapiyor kendi kendine konusuyor sanki biri var odada onla konusuyo farklk farkli kisilikleri var. Tartistigimizda kendi kendine bagiriyor cok yüksek sesle ve gögsüne vuruyor kafasina vuruyor geliyor kulagimin dibine bagiriyor hayvan sesleri gibi degisik bi ses cikartiyor ben vurcak diye yüzümü korumaya aliyorum ama kollarim kötü oldu hep anlam veremiyorum cok yoruldum bari en azindan evliligimizin ilk yillarini güzel gecirseydik ama yok.

Evlenmeye ikna etti evlenmek istemiyordum ben artik tamam dedik evlendik cocuk diye tutturdu illa cocuk istiyor daha evlenir evlenmez. Ben istemiyorum en az 2 yil istemiyorum yada birlikte ayni evde en az 2 yil yasadiktan sonra olabilir ama bu durumda asla istemiyorum böyle birinden. Cok caresizim ben neyi yanlis yapiyorum ?

Benim kizdigim konular kendini ezdirmesin kullandirtmasin sadece isini yapsin bide bütün parasini baskalarina veriyor yillardir calismis hicbirseyi yok sadece borcu varmis birsürü hesaplayamiyorum bile. Insan yillardir calisirda o kadar maasla bide yani bitane evi olmazmi bitane arabasi olmazmi arabasininda kredi borcu vqrmis o da ödeniyo yani dicek bise bulamiyorum verme diyorum aileyiz artik bizim ihtiyacimiz var diyorim yok dinlemiyor.

Evlendigimizde bana hicbir maddi birsey vermedi tüm masraflari ben kendim hallettim ailede yardimci oldu cok az ama büypk bölümünü tamamkni nerdeyse kendim yaptim. Bana hicbirsey takmadi vermedi gerekte yok zaten benim tek istedigim huzur sevgi saygi mutlu olalim yeter ben maddi birsey beklemiyorum ama huzurda yok sevgi saygi hic yok zaten :KK43:

Ben calisan birisi degilim bi taraftan meslek ögrenmeye calisiyorum sinavlar var kafami veremiyorum calisamiyorum bana bu kadar stres yapiyor ben bi taraftan ne is bulsam calisiyorum günlük bile ne tür olsa hepsini yapiyorum ailemiz icin ugrasiyorum yuvamiz olsun diye ama birde onun yaptiklari :KK43: gercekten düsünüyorum bulamiyorum esime kizmqysyimmi birakayim ezdirsinmi kendini bütün maasink baskalarinami yedirsin ? Bu yanlis degilmi ? Özellikle bide ben böyle zor durumdayken ? Ben herseyi kendim yapmaya calisiyorum ailemden beklemiyorum kqbul etmiyorumda dügün diye bikac dekorasyon malzemesi aldilar bikac yüz lira onlari kabul ettim sadece sevinsinler diye esim herhalde ailemi zengin görüyor onlari kullanmays bakiyo bilmiyorum. Birisi buna bi aferim desin diye bi gram sevsin diye kölesi oluyo. Halbuki onlari yapmasa ben zaten seviyorum onu ama yetmiyo istemiyor deger vermiyor hic :KK43: 1 aylik evlilik ama aslinda 2 hafta sadece. 2 hafta ayni evde yasayabildik..
Bir insan boşanmak için daha neyi bekler hiç ama hiç anlamıyorum..!Bıraksana kızım ne halt ederse etsin seviyomuşş olmasın böyle sevgi sen kör olmuşsun
Bence kimsenin bu adamın parasını aldığı falan yok adam bildiğin klasik dolandırıcı tiplerden ahmetin şapkasını mehmete,mehmetin şapkasını hüseyine geçirmiş bi yerdede patlamış.kimse durduk yere bi arkadaşına ev vermez arkadaşı borcunun karşılığı falan almıştır Gözünü aç biraz çocuk falan kesinlikle yapma ve o bu ne der diye düşünmeden bir an önce boşan bundan.Sonun bunca borçla hapishane olur bunlar sıyrılır işin içinden üstelik psikolokik problemleride var diyosun hiç boşuna bekleme ne koca olur ondan ne baba

Canim ilk baslarda ben her normal insan arasi iliskilerde oldugu gibi güveniyordum cok normaldi. Bu bana sürekli fotograf atip duruyordu bak simdi su binanin önündeyim simdi surdayim simdk isyerindeyim simdi sunlari yiyorum diye sürekli foto atiyordu. Bende gerek yok canim neden foto atiyorsun söylemen yeter vaktin varsa söyle yoksa aksam anlatirsin günün nasil gectigini diyordum.

Bu bana inanmazsin simdi o yüzden ispat ediyorum iste diyordu. Ben sasiriyordum bi insan neden sürekli her yaptigi biseyi ispat etmeye calissinki diye düsündüm hep. Yani ispat beklemiyordum hatta rahatsiz oluyordum kizdim her yaptigini ispatlamana gerek yok ben sana güveniyorum seni seviyorim sen yapacagin isi bilirsin diyordum slnucta kac yasinda adam öyle saniyordum. Sonra bunun yalanlari ortaya ciktikca bende yavas yavas bu hale geldim iste böyle degildim ben. Bazi zamanlar özledim seni kamera acarmisin dedigim birsey uyduruyordu o zamanlar anlamiyordum. Sonralari yine denk geldi sonradan aklima geldi bisemi sakliyosun neden acmiyosun diyordum kavga ciksrtiyordu bana güvenmiyosun bana güveneceksin inanip inanmamak sana kalmis diyor. Ben zaten inaniyodum güveniyordum ama bunca yalanlarondan sonra nasi güveneyim sana ? Kac defa affettim kac defa gercektende güvendim ama her seferinde güvenimi kirdi nasil güveneyim simdi bu adama ? Birde denemek icin degil gercekten özledigim icin sesli konusalim yada görüntü diyordum aklima bile gelmiyordu denemek bu bozuk diyordu yada kavga cikartip yatiyordu veya hic cevap vermiyodu 2 gün sonra yaziyordu uyuyakalmisim diyordu kavga ciksrtip engelliyordu yani böyle böyle birikti kisa zamanda ve cok gec farkettim ve aklima geldi. Akil danisabilecegim kimsem yok öyle sohbet edebilecegim konusabilecegim. Iyiki burda sizler varsiniz allah razi olsun hepinizden
Bir insan gereksiz bir konuda şaşırtıcı şekilde detaycı davranıyorsa bir bit yeniği vardır kesin. Durup dururken neden size bir binanın önündeyken foto attığını hiç düşünmediniz mi?
Eşinizin yurtdışında çalıştığından emin misiniz?
İkinci kadın olabilir mi?
Sizi maddi olarak sömürdüğüde ayan beyan ortada.
Ve sadece bir ayda oda iki haftası ayrı yaşanılan bir evlilikte bunca güven sarsacak olay...
Ciddi düşünmeli ve karar vermelisiniz artık.

Adam yalancılıkta mastır yapmış, siz de nikahlanıp hayatınızı ipoteklemişsiniz tebrik ederim. Hala acaba doğru söylüyor olabilir mi diye soruyorsunuz 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Hangi söylediği yalan hangisi gerçek diye düşünerek ömür mü geçer allasen? Boşa gitsin ne mok yiyorsa yesin. Bugüne kadar maddi manevi yedirmişsin zaten kendini, bundan sonrasını kurtar bari

Bu adamin neresinden tutsan elinde kaliyor. 150 000 tl mi verdin bir de adama? O da carcur mu etti? Sen borc kapasinbdiye verirken ustelik...
Yazik degil mi sana. Bu adam 5 para etmez. Yalanci. Telefonu kirmasi, verdigi asiri tepki mesajlarini fotograflarini falan gormemen icin belki de, artik kiminle yazisiyorsa...

İnanin 2.sayfayavkadarcokudum ruhum daraldı.
1.Esiniz muhtemelen psikolojisi bozuk ve madde bağımlısı
2.Sizin hiç yuvanız olmamış daha ilk geceden belli.
3.Bu adam sizi sevmiyor.
4.BU TARZ İNSANLAR DÜZELMEZ!...Madem siz hayatına girdiğinizde beri hayati yolunda değil,cikin hayatından daha doğrusu çıkarın hayatınızdan....
Bu anlattiklariniz bir evlilikte kesinlikle olmaması gerekenler

Eşimde bende iş konusunda prensipleri olan insanlariz gereksiz ve iş dışında mecbur kalmadıkça ikimizde şahsi görüşmelerimizi mesai saati dışında ya da molalarımızda yaparız.Evlendikten sonra eşim beni aradığında sırf telefonum çekmiyor diye telefon hattını ve telefonumu yeni olduğu halde değiştirdi.Bana telefondan ulaşamazsa işyeri telefonumdan ulaşmaya çalışır.Servise sokağin başından binerdi kafamı camdan cikarmadan perdenin altından baksam bile görürdüm.o kadar kısa mesafeden bile servisi biner binmez ilk işi servise bindim diye yazardı.Acikcasi benim böyle huylarım yoktu bazen yazmayı unuturdum ve bu huyunu ilk başlarda garipsereim ne gerek var diye🤷Ama bir kere bile mesaj atma gerek yok demedim. ama eşim 3 yıl boyunca hiç bir gün mesaj atmayı unutmadı.Hamileliklerimde sıkıntılarım oldu o işe giderken uyuyordum mesaj sesine uyanmamayim diye mesaj atıp uyandırmak istemiyorum demisti.Bende mesaj atmana gerek yok dedikten sonra mesaj yazmaya ara verdi.Uyanik olduğumu gördüğünde yine mesaj atardı.
Amacım eşimi övmek değil,sadece inan eşine değer veren eşini önemseyen insanlar işyerinde mola verdiğinde ilk aradigi kişi eşidir.İnşallah Allah bir an önce sana doğru yolu bulman için yardım etsin.

X