düşünmekten çıldıracağım lütfen yardım..

Moon35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
133
2
kızlar benim 4.5 yıllık bir ilişkim vardı biz çok mutluyduk arada ayrılmalar hatalar oldu onun tarafından ama her seferınde bır araya geldiğimizde mutlu oluyorduk. en son ayrılığımız 7 ay sürdü ve o okul nedeniyle başka şehirde oldugundan görme şansım da olmadı. ilk zamanlar numarasını değiştirdiği için bilmiyordum 1 ay sonra filan bir gece mesaj attı ondan sonra konusmaya basladık bazen geceleri ağlayarak arıyordu beni birlikte ağlıyorduk filan ama barışmaya kesin olarak karar vermedik hiç daha doğrusu ben bekliyordum ama o istemedi. hatta sonra beni telefondan da engelledi. ben bu süre içinde sürekli takip ettim onu internet aracılığıyla twitterdı instagramdı feysti şuydu buydu hiç sevmem ama başka çarem de yoktu beni her yerden engellediği için ya mail atıyordum ya da feysten yazıyordum kapatıyordum hemen engellemesin diye. çaresiz bi durumdaydım yani. bi gün o feysten de engelledi beni bende ayrıldığımız dönemde başka bir feys açmıştım ama amaçsız hani insan boşluğa düşer birşeyler arar ya okulumu da sevmiyordum zaten sadece aile bireylerinin oldugu bir feys hesabıydı ve 1 haftadan daha fazla kullanmadım zaten. beni diğer feysten engelleyınce buradan bakmaya basladım bir gün yanlıslıkla bağlantısını beğenince ortaya çıktı herşey. ve ben yalancı,sahtekar oldum. vatsaptan da engellemiştim çünkü son görülme olayına takıktı ve ben bölümüm gereği geç saatlere kadarçok fazla ders calısıyorum oradan paylaşımlar yapıyoruz haliyle girip çıkıyorum ve onun da bana farkettirmeden beni izleyeceğini düşündüğüm için engelleyim dedim en iyisi çarem yoktu başka yargılanmaktan korktum. bizim ayrılmamızın sebebi de benim bir devlet üniversitesinde okurken vakıf üniversitesine gelmemle başladı. okulumdan da bu nedenle nefret ediyorum ve onun tarafından yargılanmaktan korkuyorum. geçen hafta mail attı buluşalım diye yanına gittim yine kıyafetimden görüntümden tutunda herşeyime kadar yargıladı beni onların içine karışmış olmakla suçladı. son kez görmek istemiş, nasıl o kadar yalan söyleyebilmişim görmek istemiş yüzüm varmıymış diye. 1 saat kadar oturduk sonra ben ona birşey almıştım onu verdim kalktım gittim 5 dakika geçmeden aradı bekle konuşalım diye. bana kendini yeniden inandırabilir misin dedi ben aylardır bunu beklediğim için bazen çaresizlikten bu kadar saçmalığı yaptım zaten tabiki de evet dedim yani sonuç olarak barıştık gibi şimdi. beni sevdiğini benden kopamadığını ama benim için içinden birşey gelmediğini söylüyor. mutlu olmadığını gülümsetemediğimi söylüyor. bazen bende çıkışlar yapıyorum böyle mi düzelteceksin diyor bir daha böyle yaparsan son konuşmamız olur diyor beni kendine inandır bende böyle olmasını istemiyorum diyor. sizce ne yapmalıyım ben gerçekten onu cok istiyorum eskisi gibi olmayı cok istiyorum gecen yıl benim okudugum sehirde tek basıma yasadıgım bi öğrenci evim vardı hep gelir giderdi orada cok güzel bir yılımız geçti o zamanları hatırlamak istemiyor onu kandırdığımı düşünüyor benim onu bıraktıgımı dusunuyor halbuki bunca zamandır o olsa da olmasa da onsuz uyandıgım bir gun olmadı benim.. fikirlerinizi bekliyorum ben işin içinden cıkamıyorum cünkü.

Ben tam olarak neden ayrıldığınızı anlamadım desem senin ou değiştirmenle ne alakası var ayrılmanın

Sen anıları iyi olarak hatırlıyosun ama o kötü olarak hatırlıyo. Bence burda bi sorun var. Bu uzatmalı bi ilişki olmuş. Sırf boşluktan böyle istemeye istemeye takılıyomuşsunuz gibi geldi. Ya kötü bi şey yaşamış sizi affedemeyeceği, ya da başından beri öylesine sevgili olmuş sizle hiç zevk alamamış zorunluluktan da devam ediyo. Boşver, oluruna bırak.

sonuçta sürekli senden ayrılmak isteyen o olmuş olmasına rağmen neden sana beni bıraktın vs diyor onu anlayamadım?
senin giyim tarzınla ilgili neyi eleştirdi, onlar gibi olmuşsun ne demek? bu kısmı da anlayamadım.
ortada hiçbirşey yokken hala beni kendine inandır demesi de ayrı bir saçmalık. sadece bir fake face hesabı aldın diye mi yani bu güvensizlik? kusura bakma ben hiç bir şey anlayamadım

sonuçta sürekli senden ayrılmak isteyen o olmuş olmasına rağmen neden sana beni bıraktın vs diyor onu anlayamadım?
senin giyim tarzınla ilgili neyi eleştirdi, onlar gibi olmuşsun ne demek? bu kısmı da anlayamadım.
ortada hiçbirşey yokken hala beni kendine inandır demesi de ayrı bir saçmalık. sadece bir fake face hesabı aldın diye mi yani bu güvensizlik? kusura bakma ben hiç bir şey anlayamadım

ben geçen yıl ailemin yanında değildim başka bir yerde bir devlet üniversitesinde okuyordum ama mutsuzdum cünkü mezun oldugumda istemediğim bir mesleği yapıyor olacaktım. sonra önüme bir fırsat cıktı buraya geri döndüm bir vakıf üniversitesine namıdiğer özel üniversite. haliyle içindekiler biraz farklı kişilikler benim de onlar gibi mekandan mekana para içinde yüzdüğümü filan sanıyor ve buraya geldiğim için onu bıraktığımı düşünüyor. inandırma olayında da bu feysti vatsaptı bu olaylar ve de işte bu değişme durumu var yani benim eski ben oldugumu sanmıyor da oradakiler gibi havai dağınık oldugumu flan sanıyor halbuki tek basına dümdüz yaşayan bir insanım arkadaşım bile yok

Sen anıları iyi olarak hatırlıyosun ama o kötü olarak hatırlıyo. Bence burda bi sorun var. Bu uzatmalı bi ilişki olmuş. Sırf boşluktan böyle istemeye istemeye takılıyomuşsunuz gibi geldi. Ya kötü bi şey yaşamış sizi affedemeyeceği, ya da başından beri öylesine sevgili olmuş sizle hiç zevk alamamış zorunluluktan da devam ediyo. Boşver, oluruna bırak.

kötü şey benim geçen yılki yaşamımı bırakıp buraya geri dönmem. istemediğim bir bölüm okuyordum orada ikimizde ailemizden uzaktık cok güzel günler geçirdik. benim onu kendime inandırıp onu bilerek bıraktığımı düşünüyor. halbuki ben çok acı çektim benim ilk sevgilim ve ben son diyordum onun için

Ben tam olarak neden ayrıldığınızı anlamadım desem senin ou değiştirmenle ne alakası var ayrılmanın

gecen yıl ikimiz de ailemizden uzaktaydık ve benım tek basıma yaşadığım bir evim vardı orada. önüme istediğimi yapabilmem için bir fırsat cıktı buraya geri dönmek zorunda kaldım. cok guzel günler geçirdik orada ben de isterdim hep öyle olsun okul bitsin bu şekilde güzel olsun herşey ama şartlar bunu gerektirdi ve ben asla ona ayrılalım demedım uzaklık ne olursa olsun ben bu sekılde devam etmeye razıydım o benım onu oraya kendıme alıstırdıgımı ve bilerek bıraktıgımı dusunuyor onu halbuki ben istemedim ayrılmak. bir de suan vakıf unıversıtesınde okudugum ıcın buradakiler gibi para içinde rahat mekandan mekana atlayan bir insana dönüştüğümü düşünüyor

nedir bu surekli tenkitler, yaftalar, niyet okumalar ve suclamalar? sen surekli acklama yapip diken ustunde mi yasayacaksin boyle?

Of ne sıkıcı adam. Koz bulmuş kendine az bi çıkışsan laf söylesen beni böylemi inandıracaksın deyip susturcak seni. Bu ne böyle ya nasıl tahammul edebiliyorsun anlamadım

Acikcasi mesele sadece devlet universitesibden vakif universitesine geçiş yapman ise ya ezikliginden dolayi gurur yapiyor yada ayrilmak icin bahane uretiyor gibi geldi sen gelecegin icin uygun kararlar almaya calisiyorsun o da tripler yapiyor bence kendini geri cek o uzerine dussun sen de bir hata baruz goremedim

nedir bu surekli tenkitler, yaftalar, niyet okumalar ve suclamalar? sen surekli acklama yapip diken ustunde mi yasayacaksin boyle?

eğer inandırabilirsem herşey normale dönecek gibi güzel günlerimiz oldu çünkü ciddi ve ileriyi düşünüyorduk haklısın böyle hiç güzel görünmüyor. ben emek vereyim diyorum yine de istiyorum bunu hatta kalkıp okudugu yere gitmek istiyorum bir kaç günlüğüne biraz riskli ama birşeyler düşüneceğim bununla ilgili

Hayır yani, özel üni de okuyunca ne oluyormuş? Bana bunu bir anlatin hele.
Bizim bu milletteki algı yanılması nedir ya, ne yani ben de 1 sene ozeldeydim, ne oldu ne değişti? Oradaki de ben sen gibi kanlı canli insan ya.
Bunların hepsi çok Feriha izlemekten gardas :KK14:

Bir de neye inandirmaya calisiyorsun ku uzerine cok dusuyorsun oda farkinda naz yapiyor gibi geldi

Bu işin bir oluru yok..
Olsaydı, o geceleri seni arayıp ağlayan adam saçma sapan durumları bahane üretip hayata ve geleceğe bu kadar olumsuz bakmazdı..

Açıklama yapmaya değmez, o sabit fikirli olduktan sonra boş..:KK66:

Hayır yani, özel üni de okuyunca ne oluyormuş? Bana bunu bir anlatin hele.
Bizim bu milletteki algı yanılması nedir ya, ne yani ben de 1 sene ozeldeydim, ne oldu ne değişti? Oradaki de ben sen gibi kanlı canli insan ya.
Bunların hepsi çok Feriha izlemekten gardas :KK14:

yaa aynen öyle. bende 1 seneliğine katlanıyorum geçiş diyorum o zaman da uzağız nasıl yürüycek diyor. evlenirsem de bir seninle evlenirim ama onu da biliyorum diyor.

yaa aynen öyle. bende 1 seneliğine katlanıyorum geçiş diyorum o zaman da uzağız nasıl yürüycek diyor. evlenirsem de bir seninle evlenirim ama onu da biliyorum diyor.
Kanma bu oyunlara kizaam. Sen bilgili kulturlu vizyonu geniş bir kizsin.
Kızlar lutfen Simdi yazcaklarimi iyi okuyun:
ERKEKLERİN EVLENMEYLE İLGİLİ SOZLERİNE, EGER ORTADA İCRAAT YOKSA COK İTİBAR ETMEYİNİZ...
Biri de benimle evleneceğine sözler veriyordu yeminler sonuç fosss :KK14:

gecen yıl ikimiz de ailemizden uzaktaydık ve benım tek basıma yaşadığım bir evim vardı orada. önüme istediğimi yapabilmem için bir fırsat cıktı buraya geri dönmek zorunda kaldım. cok guzel günler geçirdik orada ben de isterdim hep öyle olsun okul bitsin bu şekilde güzel olsun herşey ama şartlar bunu gerektirdi ve ben asla ona ayrılalım demedım uzaklık ne olursa olsun ben bu sekılde devam etmeye razıydım o benım onu oraya kendıme alıstırdıgımı ve bilerek bıraktıgımı dusunuyor onu halbuki ben istemedim ayrılmak. bir de suan vakıf unıversıtesınde okudugum ıcın buradakiler gibi para içinde rahat mekandan mekana atlayan bir insana dönüştüğümü düşünüyor

Ne alakası var benim kardeşimde vakıf üniversitesinde okudu, ya yanlış anlama lütfen ama erkek arkadaşında bir eziklik var sanki kendine güvensizlik, senin istediklerini yapman için sana destek olması gerekirken böyle düşünmesi saçma anlıyor musun. Sanırım ilk okuduğun üniyi sevemedin değil mi? Ne yapacakmışsın o kendini iyi hissetsin diye sevmediğin okulumu bitirecekmişsin çok bencil birisi. Bir kere şunu bil hiç bir zaman eskisi gibi olmuyor ve benim şahsi fikrim senin iyiliğin için olmaması daha iyi gibi gözüküyor.

bırak gitsin yol ver. acı ama gerçek olan bu sen eskiyi arıyorsun ama o eski şimdinin yenisi olmayacak olmuyorda

X