Duvara ayna yaptırmak istiyorum karar veremedim.

swethome

mis kokulum,DEFNEM
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
3.142
2
arkadaşalr yularıda karşıdan görüdğünüz duvra venge deri çerçeveli bir ayna yaptıramk istiyorum.
ve acaba tam konsol boyunda mı olsun yoksa daha ortada
90*60 ölçülernde olması yeterli mi.?
90*60 olursa eğer hemen hazır ve hediye ediyrolar.
fakat bende acaba konsolla aynı hizada başalayıp bitisn diyorum
konsoldan 50-60 cm yükseğe duavra monte ettirecğim
fikriniz söyelrseni sevinirm.

Son düzenleme:
canım sen o hediye olanı al. hem tam üstüne göre yaptırırsan bi esprisi kalmaz ki.
bence boyut farklı olmalı..
bu şekilde, hem farklılık olacak,
hem boşuna para vermeyeceksiniz,
hemde sevgili eşin ayrıyetten masraf çıkmadığı için o aynayı sevecektir..
tabi bu benim düşüncem..

ben öyle koskocaman aynaları sevmiyorum salonda,
benim konsolumda aynasız şu an.. ve böyle kullanma düşüncesindeyim..
üzerine metal çerçeveli 3 ayrı parçadan oluşan dekoratif kitaplık yaptırmayı düşünüyorum duvarına..
çok şık ve kullanışlı olacağını düşünüyorum..
inşallah sende hayırlı bir karara erersin :)

sengözlerimebaksanabswethome selam canım... sanırım konsulun 2 mt kadar var... aynanın ölçüsü her iki kenardan 15-20 cm küçük olmalı...90*60 bana kalırsa küçük olucaktır...ayrıca 50 cm yukarıdan taktırmak doğru değil aynayı arada 20-25 cm bırakman yeterli gelir...ayna daha hoş duracaktır bence yaptır... mutlu kal...:1hug:a.s.

canım tam konsol boyunda olması bence şık olmaz hem eski konsollar öyleydi tam boy ayna vardı bence daha küçük şık ve dekoratif birşey al mesela istikbalin aynalarına bak onlar gayet güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaş hediye edileni al bir kenara koy işi garantile sonra ileriye doğru bir de resim alırsın onuda antrene asarsın canın sıkılınca ikisinin yerini değiştire değiştire kullanırsın hemde kocanın gönlünü alırsın belli ki şimdi masraf yapmak istemiyor.

aslında ,diğeri de hediye oalcak yani bizm işyeine işyapan adamlar yapacak am ellerinde biri ahzır hiç uğraşmaycağım yani.
ama diğerini siteidğin ölçüyü ver yapalım dediler.
sağolsunlar benim konsol 2 metre yok eminim çünkü 1,60 civarı olabilir .bugün ölçmeyi düşünüyorum.
unutmazsam ama 2 metre değil zannedrsem
.
deri çerçeveli aynalr hoşuma gidiyor ama ,söyleyeceğim 2 adet kare çerçeve yaparsa oraya çerçeve leri simetrik oalrak asmayı düşüyorum .
of ne bilim.
ben zaten kocamn hoş bir tablo almak istiyordum.fakat yemek masasının olduğu duvara tablo alırım.
bu konsol üstüne de dekoratif ayna .
iki taraftan 20 cm küçük olsa yeterli mi acaba ?
en olarak 60 cm tuhaf durmazsa hiç ölçü ile uğraşmadan konsola aynayı yerleştirip.
yan duvara da hoş bir tablo olaynına girerim.

karar veridm ölçüyü alacağım
20 şer cm kısa olarak ayna yaptıracağım
inşallah

Kızlar sizden ses çıkmayınca aynamızı yaptırıp duvarımıza astık bile. Çok pahalı bir çerçeve seçmedik herşeyle uyum sağlayabilecek gümüş renkte bir çerçeve 100*40 ölçülerinde bir aynayı 35 YTL'ye yaptırdık. Sağolsunlar 1 günde teslim ettilerhihoyyyt

X